Visszajelzés Vadvirágos ösvények - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -Sudden-, témanyitás ideje: 13.5.26.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérjük, értékeld!

  1. 1

    51 szavazat
    24.6%
  2. 2

    0 szavazat
    0.0%
  3. 3

    3 szavazat
    1.4%
  4. 4

    4 szavazat
    1.9%
  5. 5

    7 szavazat
    3.4%
  6. 6

    4 szavazat
    1.9%
  7. 7

    4 szavazat
    1.9%
  8. 8

    12 szavazat
    5.8%
  9. 9

    18 szavazat
    8.7%
  10. 10

    104 szavazat
    50.2%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Végeztem:inlove: Most jöhetne a lazítás... de holnap új event jön..:p
     
  2. ada77201

    ada77201 Fórumprofi

    köszönöm azt hittem, hogy a 6db is meglesz de ezek szerint az már nem jár csak 3 db esetleg kosárból ahogy néztem még onnét jöhet.
     
  3. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Pontosan 6 db váltható ki az event felületén. Van 6 db, egyenként 3 sátorból álló leágazás, ahol tenyésztési jelvényeket kell leadni. Mindegyik sor utolsó nyereménye a cseresznyés érme. Konkrétan a következő mezőkön: 27, 5, 16, 42, 50, 61.
     
    ada77201, nyuszi63, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  4. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    Többen jeleztétek, hogy a teljesítés során 68/68-at mutat a számláló, de olyankor még van nem teljesített feladat.

    Ahogy azt korábban írtam, ez az index a feloldott, nem a teljesített feladatra utal.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/kérdések-amikhez-nem-találtál-topicot.27649/page-54#post-1509903

    A Központ visszajelzése szerint ez nem hiba.

    A feladatsor akkor van kész, amikor a kosárvásárlás lehetősége az eventablakban szürke lesz.

    upload_2026-5-20_19-5-15.png

    Ennek megfelelően ellenőrizzétek ismételten az eventablakot, nehogy valamelyik feladat kimaradjon és valamelyik fontos jutalomtól elessetek!

    A Farmerama csapata.
     
  5. Csaba957

    Csaba957 Fórum hercege

    Nálam nem szürkült ki a kosár vásárlás pedig minden feladat teljesítve van.
     
    kutyaszálló, inanna11 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  6. Pierrot20

    Pierrot20 Haladó

    Utólag változtatott szabály? Jófejség meg akadálymentesség. Tréfás...

    Bezzeg a már futónál nem probléma, hanem jófejség az utólagos útvonal módosítás, ugye? Hát nem furcsa?
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 21.5.26
    Sali~*.* kedveli ezt.
  7. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    Mielőtt megint elindul az adok-kapok, szólok, hogy minden további hsz. ezzel a témával kapcsolatban törölve lesz.

    Arról nem beszélve, hogy egy játékos írta, hogy módosítás történt és ezen lovagol valaki napok óta.
    Az első képet 05.17-én csináltam, a másodikat pár perccel ezelőtt. Mindenki eldöntheti, hogy volt-e változtatás az útvonalon.
    A sárgával keretezett a Pádovai tyúkot kérő feladat, de látjuk, hogy az utána következő sátor is fel van oldva, nem csak az amelyik Pádovai tyúkot kér.
    Csak a visszautat kellett megtalálni, amit meg is tettek a játékosok.

    upload_2026-5-21_10-29-43.png
    upload_2026-5-21_10-28-54.png
    További jó játékot!
     
    nyuszi63, _Ilona49_, Swartsch és 7 más kedveli ezt.
  8. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:szerintem,bár a kosár nem szűrke:music:
    Aki kész van annak gratula,aki még csinálja sok sikert a befejezéshez;)
    Ha lehet kérhetnék egy ellenőrzést: ID :16307977 kutyaszálló , végigmentem egyesével a sátrakon8)
     
    _Ilona49_, -ágianyu33-, Swartsch és 4 más kedveli ezt.
  9. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    Jó estét!

    Bekocogtam én is, teljesen kimaxolva az event. Volt egy kis szerencsém a hétvégén mert 30PP adott egy 100% -os termésbónuszt amit kihasználva egy kis szupival és komforttal gyorsítottam sokat a dolgon. Végül 30-40PP, 1db 100% növénybevételi és kb. 5-700 szupival egy hét alatt be is húztam az eventet. Nagy örömömre mehetek is teliholdasra az állataimat szaporítani hisz azok mindig ramatyul állnak. Viszont ezen felbuzdulva a farmot is teleraktam mindenféle állattal és 1 héten át csak azt fogom termelgetni. Összességében nekem ez nagyon feküdt és élveztem.

    Sok sikert mindenkinek! :)
     
    _Ilona49_, Sali~*.*, GA-BI-O-Farm és 7 más kedveli ezt.
  10. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Gratulálok! Nagyon jó ára van most a piacon a trágyának is. Esetleg nullpercezni ólakkal? Gyepek ura és pár bónusszal szép eredményeket lehetne kihozni egy-egy tápból. :)
     
    GA-BI-O-Farm, Swartsch, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  11. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Jaj Sali, szegény feki hiába imádkozik már mindenkihez is, nem akar összejönni a virágfestés.
    Amúgy ez az event ontja a felröpiket, legalábbis nálam. jelenleg 5250 db van a raktárban :) Az órákat szedegetem, bár a bolt már jól ki van fosztva.
     
    GA-BI-O-Farm, Swartsch, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  12. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia Dórika!:inlove:
    Nálam is majd ötezer figyel a pajtába, de sebaj. Drága nagyanyám mindig azt tanította: kislányom nem a vantól kell félni, a nincstől. Majd ha beváltják veszünk a csp-n bájitalt. Nálam abból sosem elég, pedig veszem is, ott ahol éppen hozzájutok.
     
    Utoljára szerkesztett: 22.5.26
    Othep, GA-BI-O-Farm, Swartsch és 4 más kedveli ezt.
  13. Kuzdern

    Kuzdern Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Én is felértem a hegy tetejére, event kész ;)

    Jó hétvégét, süssön rátok a nap xD:D
     
    klé79, rencsike982, kr.lola és 9 más kedveli ezt.
  14. del.phine

    del.phine Utánpótlás-írogató

    SZiasztok! A 36-os mezőt miért nem tudom leszedni? Megvan hozzá a megfelelő számú bakancs.
     
  15. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A farmodra betekintés nélkül próbálok segíteni, mivel nincs hozzá jogköröm.
    Megszerezted már a Teliholdas, Szigetes és Farmos kulcsokat? (A 10, 11, 21-es mezőből szerezzük ezeket.)
    Mindhárom területen el kell jutni eddig, és akkor a 2 dekor és az első felhő feloldódik.

    Segítség az ismertetőben a térkép:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/vadvirágos-ösvények-2026-május.27857/#post-1508964
    Illetve a Wolf által készített térkép: https://www.farmgazdak.hu/forumhelps/mapevent/

    Amennyiben a gond nem ez (már megszerezted őket), kérlek, hozz farmnevet és ID-t egy segítségkérő topikba, hogy ellenőrzést tudjunk végezni.
     
  16. ildiko0705

    ildiko0705 Utánpótlás-írogató

    sziasztok a második felhő csak tenyésztéssel teljesíthető vagy elég a növény is, köszönöm a segítséget
     
  17. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Nem.
    A második felhő konkrétan 1653 db Gyakori kankalinba kerül, a hegy tetején.
    De végig kell menned az útvonalon, és egyes mezők teljesítéséhez kell tenyésztened.
    Kérlek, tanulmányozd át az eventismertetőt, a linken: https://board-hu.farmerama.com/threads/vadvirágos-ösvények-2026-május.27857/#post-1508964

    Segítségül használd az ismertetőben a térképet:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/vadvirágos-ösvények-2026-május.27857/#post-1508964
    Illetve a Wolf által készített térképet: https://www.farmgazdak.hu/forumhelps/mapevent/

    Sok sikert. :)
     
  18. Milcsi

    Milcsi Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Nagyon örülök a holnapi "szuper akciós napnak" mert egész héten gazdaköri feladatokból vadásztam a szupertápot, (hogy tudjak tenyészteni :) ) meg az aranybanánokat, hogy ki tudjam váltani a delfint! A második felhőhöz kétszáz kitehető s kb két aratásnyi növény hiányzik. Még 205 jelvényt kell gyűjtenem így ez az egy tápos nap nagyon jókor jött!
    De reményeim szerint teljesen meg fogom tudni oldani a feladatokat!
     
    -gyöngy-581, apumbiapa és Othep kedveli ezt.
  19. del.phine

    del.phine Utánpótlás-írogató

    Nagyon köszi, a 21-es még nincs meg. :)
     
    -gyöngy-581, cicimsincs és Othep kedveli ezt.
  20. Moonlight2026

    Moonlight2026 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Nekem meg a 37-es sátor nem nyílik ki (felhő). Igaz, nem teljesítettem a 22-es feladatot (utolsó ezüstkulcs - nincs rá szükség). Ez lehet összefüggésben?
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.