Visszajelzés Mélyföldi játékok 1-3 - 48 órás Gazdaköri küldetések - eventcsevegő 2026. június

Kategória: 'Aktuális témák megbeszélése', témanyitó: Luminary, témanyitás ideje: 3.6.26.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérlek, értékeld!

Szavazás lezárva: 9.6.26.
  1. 1

    32 szavazat
    29.4%
  2. 2

    1 szavazat
    0.9%
  3. 3

    2 szavazat
    1.8%
  4. 4

    0 szavazat
    0.0%
  5. 5

    6 szavazat
    5.5%
  6. 6

    2 szavazat
    1.8%
  7. 7

    4 szavazat
    3.7%
  8. 8

    3 szavazat
    2.8%
  9. 9

    10 szavazat
    9.2%
  10. 10

    49 szavazat
    45.0%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Biztos megázott és megfázott. :D
     
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Böngi:[​IMG]


    Kliens:[​IMG]
     
    genka53, Kuzdern, ildiko44 és még 1 ember kedveli ezt.
  3. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Mélyföldi játékok 1-3. első része kész.
    [​IMG]
    Folyt. köv. szombaton, a második etap megkezdésekor.
    Sikeres játékot mindenkinek!:D:inlove:
     
    Swartsch, Sali~*.*, SnéDóri és 6 más kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia

    Részemről én is végeztem... de csak a felhőhöz fontosat váltottam ki..:music:
    Spórolósan játszom;)
     
    ádám1014, SnéDóri, daszi és 5 más kedveli ezt.
  5. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok,

    Hamarosan vége az első fordulónak (14:00 órakor), és máris kezdődik a következő.
    https://board-hu.farmerama.com/thre...-órás-gazdaköri-küldetések-2026-június.27959/

    Ellenőrizzétek, hogy minden vágyott dolgot kiváltottatok-e?
    (2/Ezüst - Matrica, 4/Gyémánt - 2 db Gumicsizma dobálás dekor váltható ki).

    14:00 óra után lépjetek ki- és be a játékba, hogy biztosan elkezdhessétek a következő fordulót.

    Sok sikert. :)
     
    genka53, macimami1958, Kuzdern és 8 más kedveli ezt.
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Van 57/c aratásig, az majdnem 1 óra. Úgy döntöttem, utána kezdem csak a 2. fordulót. :D
    Volt 9 PP, lett kettő bónusz, +1 növényre
    de még van 17 perc mindig :D
     
    Utoljára szerkesztett: 6.6.26
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hajrááá

    Nálam majd csak este lesz nagy aratás... utána eventezek...:music:
     
    ildiko44 és zsani_apja kedveli ezt.
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Én kis gazdaként, csak kis aratásokat csinálok és még csak időhöz sincs már kötve. Estére végezni akarok ezzel a résszel. Úgyhogy bőven áttudom adni az eseményt. :D
     
    genka53, GA-BI-O-Farm és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    xDxDxD Ja ja értem...8)
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  10. szerencsevadász70

    szerencsevadász70 Fórumszaki

    sziasztok. segítséget szeretnék kérni, nem kaptam meg a 10 db vetőmagot a második részhez. a teavirágot tudnátok segíteni? köszönöm
     
  11. szerencsevadász70

    szerencsevadász70 Fórumszaki

    sziasztok más játékos is járt igy? nem kaptam vetőmagot a kettes feladathoz?
     
  12. Bonzó1945

    Bonzó1945 Kivételes tehetség

    Most olvastam el a 3. rész leírását.Azt láttam hogy a felröppenők ugyanazok, mint az első 2 részben, de elkerülte a figyelmemet, hogy a sárga csukabogyóból is kell a feladatok teljesítéséhez. Valamennyi maradt, de nem elegendő. Lesz lehetőség a termelésére, vagy elbuktam az eventet? Ez roppant bosszantó lenne.
     
    feki13 kedveli ezt.
  13. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    Szia!

    Jó is, hogy hoztad. Sikeresen én is benéztem a csukabogyót, szal nekem ezzel a maival vége is az eventnek :D Mondjuk eddig nekem az rémlett, hogy az utolsó ilyennél ha kérte akkor lehetett termelni, viszont itt szerintem nem fogja engedni emrt nincs feltüntetve :D

    Modik esetleg megosztanátok velünk, hogy termelhető lesz e vagy nem?
     
    Swartsch és benedekbobe63 kedveli ezt.
  14. szerencsevadász70

    szerencsevadász70 Fórumszaki

    miért nem kapok választ már két napja a kérdésemre?köszönöm stépen
     
  15. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum veteránja

    Sziasztok,

    Bár én nem vagyok modi, de természetesen termelhettek csukabogyót is, tealevelet is a 3. fordulóban, ha nem maradt elegendő. Eddig is így volt, most sem lesz másképp :);)
    A 3. részhez 335 csukabogyó, 235 teavirág, + 85 láda és 43 zászló felröppenő kell
     
    Utoljára szerkesztett: 7.6.26
    Menitala, GA-BI-O-Farm, feki13 és 2 más kedveli ezt.
  16. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Az eventcsevegő nem segítségnyújtásra szolgált, a játék történelme során sosem.
    Régi játékosként ez nem újdonság Számodra.
    A Fórum topikjainak csökkenése óta még inkább kiemeltük, hogy a Moderátoroknak nincs módjában segítséget nyújtani a Csevegőkben.
    A játékosoknak pláne nincs módjában egy betekintést igényló kérdésre válaszolni. Véleményem szerint azzal meg nem sokra mész, hogy más is járt úgy, mint Te, vagy sem.
    Kérlek, ha a problémád még mindig fennáll, gyere át egy Segítségkérő topikba farmnévvel, ID-vel, problémával.
    Várlak, szeretettel. :)
     
    kigyo51, -happy58-, PalMa és 3 más kedveli ezt.
  17. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Valóban, mindig így volt, s várhatóan most is így lesz.
    Már csak azért is, mert az eventismertetőben nincs külön kiemelve, hogy nem lehet majd ülteni a korábbi magot.
    Csak az van kiemelve, hogy kezdőmagot nem kapunk még egyszer.
    Ismertető: https://board-hu.farmerama.com/thre...-órás-gazdaköri-küldetések-2026-június.27959/

    Sok sikert. :)
     
    -happy58-, SnéDóri, PalMa és 4 más kedveli ezt.
  18. erko63

    erko63 Járnitanuló

    Felhőhöz nem kell csukabogyó.
     
    GA-BI-O-Farm és feki13 kedveli ezt.
  19. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    Szia! :)

    Köszi! Annyi zavart meg, hogy az utolsó részhez ott van a két felreppenő, de extrába nincs feltüntetve a 2 növény :D

    Szia!

    Na a vaksi szemem ezt jól el is nézte! :) Köszi, igazad van! Törlöm is, nehogy összezavarjak valakit :D
     
    Swartsch, -happy58-, SnéDóri és 4 más kedveli ezt.
  20. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Valóban. Sokkal teljesebb, érthetőbb lett volna, ha a képre is odateszik.
    Bár átolvastam a graal-táblát is, a nyereményekkel, de valójában Genka összefoglalójából realizálódott számomra, hogy mi szükséges az event teljesítéséhez. Le is mentettem magamnak.
    (Köszi Genka, és aki még hozott számokat. :) )
     
    -happy58-, GA-BI-O-Farm, SnéDóri és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.