Visszajelzés Mélyföldi játékok 1-3 - 48 órás Gazdaköri küldetések - eventcsevegő 2026. június

Kategória: 'Aktuális témák megbeszélése', témanyitó: Luminary, témanyitás ideje: 3.6.26, 09:00.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérlek, értékeld!

Szavazás lezárása: 9.6.26, 23:58.
  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

  6. 6

  7. 7

  8. 8

  9. 9

  10. 10

Az eredmények csak a szavazat leadása után láthatóak.
  1. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU


    Kedves Játékosok!

    Érkezik a következő event!

    Mélyföldi játékok 1-3


    [​IMG]

    Az event kezdete várhatóan: 2026.06.04 14:00
    Az event vége várhatóan: 2026.06.10 22:00

    Event elkezdéséhez szükséges feltétel(ek): 87. farmos szint és hozzáférés a Bahamarama szigetekhez
    Az event nehézségi fokozata: Közepes, Nehéz

    Az event a Főfarmon és a Szédült szántón zajlik.
    Eventnövény kizárólag a Főfarmon ültethető.

    Az event a hírek felületéről és az event óráról érhető el,
    illetve a Játékban megjelenő eventbejáratról.
    [​IMG]
    Javasoljuk továbbá, hogy az event teljesítését ne hagyjátok az utolsó pillanatokra,
    nehogy valami nem várt technikai problémátok legyen (pl. áramszünet, internetelérés probléma)
    és emiatt elvesszen az addig elvégzett munkátok.

    Kérdés, probléma esetén a segítségkérő topikokban lehet segítséget,
    tanácsot kérni, a probléma pontos leírásával, farmnév és User ID szám megadásával:
    Általános témák
    Technikai kérdések
    Kérdések és válaszok


    Eventekhez segédlet >> ITT << található.

    A bónuszlexikon >> ITT << olvasható.

    Növények érési idejéről összefoglaló táblázat >> ITT << olvasható.

    Földterületek hozamtáblázata >> ITT << olvasható.

    Panasz esetén, a panaszkönyv áll rendelkezésre:
    Panaszkönyv

    A csevegőre is a fórum szabályzata vonatkozik.
    További tudnivalókat a fórum szabályairól itt olvashatóak:
    Házirend


    [​IMG]

    Az eventek panaszládája
    az >> Aktuális témák megbeszélése << részen érhető el.



    Az event ismertetője
    az >> Eventismertetők << részen érhető el.



    [​IMG]

    Sikeres event teljesítést kívánunk,
    A Farmerama csapata

    [​IMG]
     
    maszilva, Kuzdern, Gio és 5 más kedveli ezt.
  2. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    2 naponta megújuló gazdaköri feladatokkal érkezik az új event. Korábban már többször volt hasonló.
    3 különböző eventnövénnyel, 2 féle felröppenővel találkozunk a 6 nap alatt. A növényeknél nincs, de a felröppenőknél van átfedés. Tehát, ha valaki az első küldetés összes növényét beadja a feladatba, már nem fog új növénymagot kapni a második küldetésben. A 3. küldetésben viszont mindhárom növényből kér beadandót a feladat. A felröppenőket kizárólag növények és fák aratásával szerezhetünk, illetve az event ideje alatt elérhető kosarakból.


    Sok sikert Mindenkinek!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 3.6.26, 10:56
    maszilva, barbi021951, PZoli64 és 12 más kedveli ezt.
  3. PaySkin

    PaySkin Fórum hercege

    Sziasztok!

    Azt hiszem hálás vagyok a BP-nek, a héten nem sok dolgom van miattuk. Ezt is kihagyom, max. a második küldetésből kiveszem a 2 db dekort, azt is csak az ezüst feladatokkal eljutva odáig. Ez a felhő sem ér meg ennyi "melót"!
     
    Tundeati, Swartsch, inanna11 és 3 más kedveli ezt.
  4. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Szíves használatra hoztam egy matekot a holnap kezdődő 3 részes eseményhez:

    [​IMG]
    Ezer bocsánat, a mai beadásokból kimaradt a 2.040 db Gerbera, amire írkuvasz hívta fel a figyelmemet, azt pótoltam.

    Sikeres játékot! :D:inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 4.6.26, 13:52
    anikocska1, maszilva, Hahacska és 48 más kedveli ezt.
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    Háááát.
    A felhőhöz és a 2 dekorhoz nem kell felrepi.
    Sárga csipkebogyóból 3720 db
    Teavirágból 2490 db
    Szélesszájúból 5530 db kell.
    Most átmegyek alfába és nagyon elgondolkodok, hogy kell-e ez nekem. :D
    Sok sikert.
     
    Utoljára szerkesztett: 3.6.26, 11:48
    maszilva, csio70, ildiko44 és 24 más kedveli ezt.
  6. .dina1.

    .dina1. Törzsjátékos

    Köszönjük szépen.
     
    barbi021951, csio70, incimami és 9 más kedveli ezt.
  7. .dina1.

    .dina1. Törzsjátékos

    Köszönjük szépen.
     
    csio70, Kuzdern, Gio és 3 más kedveli ezt.
  8. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum veteránja

    Szia Kukori,

    Én tovább csökkentettem az eventgaz mennyiségét, mert a dekorokig megyek csak, a felhő nem kell, de az 5-6 feladatból a FA-kat kiszedem. ;):p
     
    Utoljára szerkesztett: 3.6.26, 11:21
    csio70, Kincső52, juliannakoczkas és 8 más kedveli ezt.
  9. karesz

    karesz Fórummogul

    Nekem a tölgymakk elfogyott, "pisztácia nem is volt"
     
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Addig csökkentjük, hogy a végén nem is csináljuk. :D
    Ha lenne hozzá még valamilyen láda, akkor elgondolkodnék, így kiveszek 1 hét szabit, mert a másikat se fogom csinálni.
     
    PZoli64, anci0915, vasaló57 és 13 más kedveli ezt.
  11. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Szia. Nekem a sárga bogyóból 3720 Db jött ki. 1-2-3-ezüst, 4 végig
     
  12. Hilda_Brown

    Hilda_Brown Utánpótlás-írogató

    köhöm...
    A jakról még nem is hallottam, a piacon hírül sincs senkinek...
    A felhő kétnaponta ad + 1-1 állatot, ha éppen tenyésztem? Jól látom? Ennyiért nem kepesztek.

    Ugyanitt barkóca van feleslegben ;), mert azt viszont azonnal megvettem a piacon, és - nagyon úgy tűnik - ezt az eventet is kihagyom. (a másikhoz - juniorként még ennyi esélyem sincs)
     
    Utoljára szerkesztett: 3.6.26, 11:48
    ildiko44, incimami, Sali~*.* és 4 más kedveli ezt.
  13. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Dóri. Nekem is. :D Javítom.
     
  14. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Szia!
    >>ITT << tudsz róla bővebben olvasni:
    Kép
    .................................
    NévTulajdonságok
    ..................................
    ÉpítőanyagJátékba kerültMegjegyzés
    [​IMG]JakólTermény: 1 db jak
    Érési idő: 12:00 óra
    Tapasztalatpont: 115 TP
    Trágya mennyisége: 3 db
    -2018. március
    Event: A vadon állatai
    - 2018. májusban választható eventnyeremény
    - Ólas láda adhatja
    - Átokláda adhatja
    - Ólválogatásban szerepelt.
    - 2019.10. eventben nyerhető 2 db
    [​IMG]Jakól 3. szint pirosTermény: 2 db jak
    Érési idő: 13:18 óra
    Tapasztalatpont: 435 TP
    Trágya mennyisége: 3 db
    nem megépíthető2018. március
    Event: A vadon állatai
    - Ólválogatásban szerepelt.
    - Ólgőzös 2019. 07.
    - 2019.10. eventben nyerhető
    - 2020. február Ólgőzös

    Javaslom, hogy a piacos topikba írj, add meg a piac számodat, hátha valaki olvassa és tud kirakni egy megbeszélt időpontban jakot, amit meg tudsz venni.
     
    maszilva, PalMa, incimami és 11 más kedveli ezt.
  15. rojo57

    rojo57 Junior szaki

    szia .Hogyan lehet szerezni selyemfonalat? Úgy tudom, hogy a teliholdas farmon van. piacon nem lehet venni, teliholdas meg nemrég zárt be. Igy akinek nincs elég nem tudja befejezni az eventet. azt hiszem a 4. feladat már kéri. Akinek nincs meg a kezdő 30 db, többek között nekem se 29 db van, az nem tud tovább menni. Nagyon jól megcsinálták a programozók ismét.
     
    incimami kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    A pókfonál műhelyt a farmos területekre is kiteheted, nem szükséges hozzá a teliholdas nyitvatartása.

    Szia Genka :)

    Nagyon szépen köszönöm :)
     
    PZoli64, PalMa, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  17. Hilda_Brown

    Hilda_Brown Utánpótlás-írogató

    Köszi szépen, én is megtaláltam.
    Elengedtem ezt a témát, cserébe rommá keresem magam most a piacon. Kiárulok mindent, ehhez is, a másikhoz is. Dől a lé :)
     
    hanny65, Liliom44, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  18. rojo57

    rojo57 Junior szaki

    Szia . Köszönöm szépen a tájékoztatást. Ezt csak le kellett volna írni a tájékoztatásban , és nem lenne semmi baj, se nekem se másnak.
     
    genka53, incimami, sutimami57 és 2 más kedveli ezt.
  19. irkuvasz

    irkuvasz Törzsjátékos

    Szia. Ezek a számok jöttek ki nekem is, de a ma indulóba a 3. feladatba 2040 gerbera is kell!
     
    genka53 és incimami kedveli ezt.
  20. Tundeati

    Tundeati Járnitanuló

    Sziasztok.
    Számomra ez a felhő egy nagy 0 . Ez az event nagyon gyengére sikeredett ... :(
     
    rojo57, _LiNi_86 és incimami kedveli ezt.