Visszajelzés Mélyföldi játékok 1-3 - 48 órás Gazdaköri küldetések - eventcsevegő 2026. június

Kategória: 'Aktuális témák megbeszélése', témanyitó: Luminary, témanyitás ideje: 3.6.26.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérlek, értékeld!

Szavazás lezárva: 9.6.26.
  1. 1

    32 szavazat
    29.4%
  2. 2

    1 szavazat
    0.9%
  3. 3

    2 szavazat
    1.8%
  4. 4

    0 szavazat
    0.0%
  5. 5

    6 szavazat
    5.5%
  6. 6

    2 szavazat
    1.8%
  7. 7

    4 szavazat
    3.7%
  8. 8

    3 szavazat
    2.8%
  9. 9

    10 szavazat
    9.2%
  10. 10

    49 szavazat
    45.0%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Majdnem hoztam metallicatól valamit, de az tavaly volt felröpi :D :p
     
  2. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    Általában egyben adok be mindent az eventek végén, viszont az időkorlátosnál ezt nem szeretem, ki ne maradjon valami. Viszont így mindig jegyzetelni mi mennyi kell, azt nem szoktam :D Természetesen azon meg átsiklottam, hogy az utolsóba is kell. Pipa került minden feladatra és már termeltem is mást. Viszont ha holnap engedi termelni 1 kör és megvagyok. :D
     
    Swartsch, -happy58-, Bonzó1945 és 5 más kedveli ezt.
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Na akkor, nincs más hátra, mehet a 10 pont. :D :p
     
    feki13, GA-BI-O-Farm, _Ilona49_ és 4 más kedveli ezt.
  4. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    A 10-est nem dobáljuk csak úgy! :D Piacozásom kifejezetten jól ment ezért nem is értékelném alul ezt a dolgot :p
     
  5. Menitala

    Menitala Fórum nagymestere

    hh, nem váltottam ki a Gumicsizma dobálást - tudom pótólni!!!!
    Köszönöm!!!
     
  6. Supernagyi50

    Supernagyi50 Haladó

    Jakot hol lehet szerezni? Nekem van kettő a pajtában, hogy honnan, magam se tudom, mert ólam sincs, eszkábálni se lehet. Ezzel számomra vége ennek az eventnek. Mindenkinek további jó eventezést kívánok! Supernagyi50
     
  7. jucus100

    jucus100 Fórum hercege

    Sziasztok !
    Elfelejtettem kiváltani, a Gumicsizma dobálást, pedig a növényem megvolt, csak kiment a fejemből.
    A ládaugrás az meg van , szerintetek érdemes a 3. részt elkezdeni?
     
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Persze, csináld meg, cserenap tudsz majd szerezni csizmát. Biztos lesz, aki elcseréli az egyiket. Amúgy is jön a nyár, nem hord mindenki csizmát. :D ;)

    Ez a növény átfedés akkor lett volna izgalmas, ha a 3. részben csak a pöfeteget lehetne ültetni. :)
     
    bubafejgingo, SnéDóri, jucus100 és 4 más kedveli ezt.
  9. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    Szia!
    16 Jak kell, szaladj a piacra, farmos állat, hátha be tudod szerezni.
    Vagy a piacosba hátha tud Neked kirakni valaki, akivel egy piacon vagy.
    Cserenapon pedig írj rám, szívesen ajándékozok Neked 1 ólat és egy piros fejlesztést hozzá.
     
    bubafejgingo, Luca_511, Swartsch és 7 más kedveli ezt.
  10. Supernagyi50

    Supernagyi50 Haladó

    Köszönöm szépen a segítséget! Supernagyi50
     
    GA-BI-O-Farm és feki13 kedveli ezt.
  11. Menitala

    Menitala Fórum nagymestere

    Nagyon szomorú vagyok!!! Nincs is kedvem tovább csinálni!!!
    Agyon szervezik az eventet, miért nem kaptuk meg automatikusan!!!!
    Köszönöm a válaszod!!! üdv.
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Nem veszítesz semmit, ha csinálod. Hajón meg teszel fel valami ajánlatot, írsz a topikba. Csak összejön a csizma. :)
     
    Luca_511, GA-BI-O-Farm és SnéDóri kedveli ezt.
  13. jucus100

    jucus100 Fórum hercege

    Köszönöm :)
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  14. szávusz97

    szávusz97 Járnitanuló

    csikosmókusólat hol lehetet szerezni
     
  15. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórumőrült

  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    na most kerültem idegbe :D
    [​IMG]
     
    bubafejgingo, jucus100, soresne és 8 más kedveli ezt.
  17. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    Én is, hogy láttam a szalamandra számot! :D
     
    bubafejgingo, muksika, Swartsch és 6 más kedveli ezt.
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Végeztem, több képet nem hozok. :) Örültem, a végén kaptunk egy piccolót, végre. :D
     
    bubafejgingo, muksika, SnéDóri és 2 más kedveli ezt.
  19. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    Szerdára bezsebelem én is! :D Közben néztem a ládáimat, közelítek a 30db piccolóhoz, majd ha a baha kifullozódott kinyitom őket :D
     
    Swartsch, SnéDóri, -gyöngy-581 és 2 más kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Apja, szegényke :(

    Nem mondom, hogy engem nem ütne meg a lapos guta ilyen pech mellett.:music::D

    Áruld el hány szál gazt kellett ültetni, hogy pont kijöjjön a matek? :D
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.