Eltűnt tárgyak keresése (dekorok, ólak, fák)

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: FA-HU, témanyitás ideje: 25.3.26.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. bativa

    bativa Járnitanuló

    Köszönöm. Jó bamba vagyok.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 10.6.26
  2. eva19650120

    eva19650120 Junior szaki

    Sziasztok szeretnék segitséget kérni vásároltam 3 db kosarat és nem kaptam meg.
    eva19650120 ID54498745
    Elöre is köszönöm
     
  3. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    A játék naplója szerint 2026-06-10 17:04:28 - kor jóváírásra került számodra a kosarak tartalma.
    Az azonnal induló bónuszokat magad is tudod ellenőrizni, ha a trágyák számát esetleg nem tudnád követni.
    Hiánytalanul megkaptál mindent.
    upload_2026-6-10_17-36-14.png

    További jó játékot!
     
  4. eva19650120

    eva19650120 Junior szaki

    Köszönöm a segitséget de nem kaptam meg a 2 db kosarat amibe a nagyszáju pöfeteg van de mind egy ujből meg vásároltam ennél több is veeszett Mohácsnál
     
  5. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Biztos, hogy megkaptad, frissíts rá az oldalra!
    Töröld a sütiket, ürítsd a gyorsítótárat!
    Ültetve van 20.
    upload_2026-6-10_17-56-5.png

    Naplózva van az összes vásárlásod.
    Sok sikert!
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  6. Tündérkert2020

    Tündérkert2020 Utánpótlás-írogató

    Szia.szép napot! én a múzeumot keresem, de sajnos nem találom ! ID 55133573 Tündérkert2020 (remélem nem vagyok vaksi)!
    elvileg ha kiváltjuk 600 csillagért a bölcstőlgynél akkor kapunk egyet. régen ki is váltottam, és úgy rémlik hogy ki is volt téve, de most nem találom. most csak azért tűnt fel hogy nincs meg mert hogy van az a hiba hogy géppel nem lehet megpakolni,ellenőrizni akartam.
    a hiba a többi farmon is lehetséges de ott meg is van a múzeum. csak azért nem írtam oda a hibát mert olvastam hogy a központ visszajelzésre vártok.
    Köszönöm ha válaszolsz! Katalin
     
  7. *Zinnia*

    *Zinnia* Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Kollégám ellenőrzése szerint a Kedvencek futtatójában van a múzeumod. S csak megjegyzem,hogy nem a bepakolás, hanem a géppel való kirakás nem működik. Nem ugyanaz. Eddig sem lehetett géppel bepakolni egyik raktárházat sem.
    További jó játékot!
     
    Tündérkert2020 kedveli ezt.
  8. Tündérkert2020

    Tündérkert2020 Utánpótlás-írogató

    köszönöm, ott nem is néztem, el is felejtettem.
    de amúgy a múzeumban be tudtam tenni a munkásokkal a dekort egymás után. de most beteszek egyet és ki meg belépést kell csinálni a következő dekorhoz. legalábbis a másik fermomon, ezen majd később fog kiderülni.
     
  9. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Az általad jelzett - feltöltésnél jelentkező - hibát már javították.
    Jelenleg a raktárházak építőmunkásokkal történő kihelyezése nem működik megfelelően.
    További jó játékot!
     
  10. iminyo67

    iminyo67 Fórum-zöldfülű

    Szia! Segitséget kérnék nem találom a sárgája helyzet kitehetőt. Előre is köszönom
     
  11. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Farmnév, ID szám nélkül nem tudom megnézni, hogy merre lehet, ha megszerezted.
    Várom az adatok pótlását.
     
  12. iminyo67

    iminyo67 Fórum-zöldfülű

    Szia! Segitséget kérnék nem találom a sárgája helyzet kitehetőt. Előre is köszönom id:13597964,iminyo67
     
  13. GoodX

    GoodX Junior szaki

    üdv! folyamatosan fagy a játék és nem nálam van a hiba !! eltünt 8 szabad pörgetésem mai láda nyitogatásokbol jött és az első pörgetés alkalmával mind eltünt és nem adott semmit ! GoodX ID 44665158
     
  14. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    A problémádat elvittem megvizsgálásra, a válaszig türelmedet kérem!
     
  15. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    A problémádat elvittem megvizsgálásra, a válaszig türelmedet kérem!
     
  16. GoodX

    GoodX Junior szaki

    köszönöm
     
  17. kigyo51

    kigyo51 Fórum nagymestere

    Szia!

    A Bőröndös stand (+) dekort valahová elkalabukáltam, vagyis nem tatálom, pedig kész vagyok az event rám eső részével.
    Kérlek ha módodban áll keresd meg nekem.
    Gazda: kigyo51
    ID:16990724
     
  18. tremama0422

    tremama0422 Haladó

    Sziasztok! Tegnap este a hibatopikban írtam, hogy délután a paszulypatrónus aktiválsnál 18 farmaranyat levontak a semmire, mert nem tudtam aktiválni a paszulyt. Este mikor beléptem vettem észre és jeleztem, de azóta sem választ, sem jóvírást nem kaptam. Szeretném visszakapni a levont farmaranyaimar. Előre is köszönöm a segítséget. ..Sarah9.. ID 45541551
     
  19. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Bocsánat, hogy ilyen későn kapsz választ!
    Kollégám benézett a farmodra és sajnálattal állapította meg, a Sárgája helyzet nevű dekort nem váltottad ki az event boltból, ezért nincs meg ez a dekorod.
    Cserélhető, próbáld meg cserenapon majd beszerezni.
    Az Eventbolt leírását itt találod:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/tojásos-nyuszis-nap-2-2026-március.27636/#post-1502448
    További jó játékot kívánunk!
     
  20. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Bocsánat a késői válaszért, a problémádat további megvizsgálásra elküldtük a Központba, a válaszig türelmedet kérjük!!
    Köszönjük!