Hibák, problémák jelentése

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: FA-HU, témanyitás ideje: 25.3.26.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. _Barby95_

    _Barby95_ Fórum-zöldfülű


    Hello
    Velem is ugyanez tortent meg rengeteg farmaranyom elveszett es egyik farmmunkast se kaptam meg hiaba vettem. Engem is erdekelne erre a megoldas
    Koszonom
     
  2. Coff66

    Coff66 Fórum veteránja

    Sziasztok!

    Szeretnék segítséget kérni.
    A Garázsvásárbuliban Menyét 1 csillagos feladatánál nem tudom a várakozási időt átugrani és a feladatból hátralévő idő sem fogy el.

    Gazda: Coff66 ID: 11322023

    Segítségeteket előre is köszönöm!
     
  3. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Problémádat elvittem megvizsgálásra, a válaszig türelmedet kérem!
     
    Coff66 kedveli ezt.
  4. kiszsuzsi

    kiszsuzsi Törekvő

    Sziasztok! A garázsvásárbuliban semmi sem működik nem reagál semmire.Farmnév: kiszsu ID 15036449 köszönöm ha valaki segít.
     
  5. ördög0

    ördög0 Fórumelemző

    Szia!
    Nálam is a menyétnél az 1 csillagos feladat nem működik

    Gazda: ördög0 ID: 37716902
     
  6. EgJozy

    EgJozy Fórum-zöldfülű

    Tisztelt Adminok!

    A Tech hirdetmények topikban az van írva, hogy javításra kerültek a hiányzó felíratok az event felületén. Ki léptem, majd újra beléptem többször is, de nálam még mindig hiányoznak! Kérem segítsetek és kárpótoljatok az elvesztegetett időért! Segítségeteket előre is köszönöm!

    Tisztelettel:
    EgJozy gazda (ID: 2391908)

    upload_2026-6-12_6-5-14.png
     
  7. Hilda_Brown

    Hilda_Brown Utánpótlás-írogató

    Szia!
    Most reggel a képernyő azzal fogadott, hogy 1 csillagos érmémet visszaváltotta, és a focis játékból eltűnt a tegnap szerzett érme. Utána tudtok nézni?

    Köszönöm

    Gazda: Hilda_Brown ID: 57860050
     
  8. Bálint_Ferenc_[Papy]

    Bálint_Ferenc_[Papy] Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Befagyasztottam véletlenül Bundás McFluff egyik feladatát, és nem tudom feloldani. Pedig be tudnám adni a sporttáskát, amit kér. Cserélni se tudom. Mit csináljak? Az idő már újraindult, reggel már csak 3 óra volt hátra, most 4.
    Farmnév: Bálint_Ferenc_[Papy] ID: 31981821

    Köszönöm!
     
  9. Bálint_Ferenc_[Papy]

    Bálint_Ferenc_[Papy] Utánpótlás-írogató

    Sziasztok, nálam is reggel beváltásra került két csillagos érme. Bálint_Ferenc_[Papy] ID: 31981821
     
  10. Sylja

    Sylja Fórum ezredese

    Szia!
    Az ml.plant azt jelenti, hogy bármilyen növényt ültethetsz bárhova. Az előtte levő szám pedig azt mutatja, hogy hány mezőnyi növényt kell betakarítani.
     
    kigyo51 kedveli ezt.
  11. Biedronka

    Biedronka Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Az én csillagos érmémet is visszaváltották valamiért...
    Gazda: kpetra93 ID: 28736575
     
  12. Minimaci

    Minimaci Kivételes tehetség

    NEM azt jelenti.
    Gondoltam, szólok...
    Inkább kategóriára tippelnék (gabona, pl. amit zsázsával pont eltalált valaki); de nem jó akármi, ez biztos.
     
  13. borderland57

    borderland57 Fórum nagymestere

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni, az 1 csillagos küldetés több karakternél mínuszban számol és nem ad új feladatot. Mi az oka?

    borderland57 ID1817561

    köszönöm
     
  14. Rizstej

    Rizstej Fórum nagymestere

    Nálam is eltűntek a csillagos érmék... :oops:
    Rizstej 21532648
     
  15. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Kérnék segítséget.
    Tegnap este a mosómedve ** feladatát (használd a fészektombolát) lefagyasztottam, mert nem volt arany tojásom. Ma reggelre lett, el is használtam, de a feladatot nem tudom a zöld nyíllal érvényesíteni. A helyén a kupon van, de nem felhasználható. Az idő meg rendületlenül megy lefelé, csinálni semmit sem lehet.

    [​IMG]

    -BombadilToma- ID: 18451170
     
    Utoljára szerkesztett: 12.6.26
    delfin929 és PalMa kedveli ezt.
  16. macimami1958

    macimami1958 Fórummogul

  17. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Pontosan mi a feladat?
     
  18. macimami1958

    macimami1958 Fórummogul

  19. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

  20. macimami1958

    macimami1958 Fórummogul

    Frissités nélkül most teljesült. Köszönöm Toma hogy foglalkoztál vele, időt szántál rám.
     
    -BombadilToma- kedveli ezt.