Kérdések, amikhez nem találtál topicot

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: FA-HU, témanyitás ideje: 25.3.26.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!

    Köszönöm szépen :)

    PS: Köszönöm szépen, végre sikerült elindulnom az eventtel :)
    Jó éjszakát kívánok Neked és minden munkatársadnak :D
     
    Utoljára szerkesztett: 11.6.26
  2. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Köszönöm kedves szavaidat, örülök az indulásodnak!
    További jó játékot kívánok!
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  3. serenge2

    serenge2 Junior szaki

    Szevasztok!
    Örülök, hogy helyreállt a munkások működése!
     
    bogisaci60 és vörcsi66 kedveli ezt.
  4. fairmike

    fairmike Járnitanuló

    Szia! Ehhez meg annyit, hogy ha esetleg van Felszereleses lada XI-ed, annak nyitasakor kaphatsz ezekbol a fakbol. Sajnos nem emlekszem, melyik felhosor vagy dekor adja (esetleg eventnyeremeny?), de ez is egy opcio.
     
    soresne kedveli ezt.
  5. vertesi

    vertesi Junior szaki

    Kérdésem. miért váltották be a focinál a csillagos érmémet?
     
  6. mandlog

    mandlog Junior szaki

    Nálam is visszaváltották. De miért?
     
  7. pokocska

    pokocska Járnitanuló

    Ugy szintén amit tegnap fociztam a csillagokat beváltották?
    De miért? erröl nem volt szó, hogy minden nap amit összezedünk azt másnap reggel beváltják.
     
  8. Bálint_Ferenc_[Papy]

    Bálint_Ferenc_[Papy] Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Befagyasztottam véletlenül Bundás McFluff egyik feladatát, és nem tudom feloldani. Pedig be tudnám adni a sporttáskát, amit kér. Cserélni se tudom. Mit csináljak?
     
  9. Bálint_Ferenc_[Papy]

    Bálint_Ferenc_[Papy] Utánpótlás-írogató

    Nálam is visszaváltották reggel a csillagokat. Jelenleg egy sincs.
     
  10. Sylja

    Sylja Fórum ezredese

    Szia!
    Még nem próbáltam, de az ismertető szerint "addig marad befagyasztva míg azt nem teljesítjük vagy ki nem cseréljük."
    Nem engedi, hogy teljesítsd?
     
    SnéDóri kedveli ezt.
  11. kigyo51

    kigyo51 Fórum nagymestere

    Szia!

    Érdeklődni szeretnék egy moderátortól, hogy az akcióvadászok mind a négy karakterénél elég-e megcsinálni az 1 csillagos, 2 csillagos, 3 csillagos feladatokat fullra ahhoz, hogy megkapjam az event végén a felhősorokat?
     
  12. Stella-farmja

    Stella-farmja Junior szaki

    Sziasztok.

    Nálam is a befagyasztással van a gond, ugye mert azt írja az ismertetö, hogy:
    Állatonként csak 1 feladatot tudunk befagyasztani és
    addig marad befagyasztva míg azt nem teljesítjük vagy ki nem cseréljük.


    Na most én teljesítettem a feladatott, nem történt semmi ugyanúgy maradt minden
    és hiába kattintok oda ahol a kupont kéri az új feladathoz, az óra meg csak végtelenségig számol.
    Cserére nincs lehetöségem, mert ilyen ikon nincs ott, hogy ezt igénybe vehessem.
    Esetleg tudna valaki valami okosat írni, hogy akkor most hogyan tovább?
     
  13. Bálint_Ferenc_[Papy]

    Bálint_Ferenc_[Papy] Utánpótlás-írogató

    Szia, nem engedi teljesíteni, és az idő megy. Reggel még 3 órát írt, most már 8-at. A lila ikonra nem reagál.

    upload_2026-6-12_9-56-51.png
     
  14. csabi9911

    csabi9911 Törzsjátékos

    Nem tudom hogy volt e rola szo de a globalis reszrol kerdeznek az uj eventben, ott a tablazat hogy mennyi pont kell a karakterekhez hogy megkapjuk a globalis nyeremenyt, na most vegyuk peldanak a 10. szintet, ide a pontszam hogy meglegyen ossze kell adni az 1 2 es 3 csillagos feladatok pontjainak szamat es az lesz a globalis resz? 2885 kell a mosomedvenek, akkor osszeadom a 3 fele feladat meglevo pontjait?

    a feszektombolan nyertem egy pont novelot de mivel befagyott nem tudtam megnezni milyen tipus, ujratoltes utan honnan tudom melyikhely nyertem?
     
    Utoljára szerkesztett: 12.6.26
  15. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Szia. Ne is próbáld. Valami központi hiba a játékban, én is így jártam, írtam a hibatopikba, várom hogy mi lesz.
     
    Stella-farmja kedveli ezt.
  16. özséb

    özséb Haladó

    Szia! Nekem is beváltották az egyetlen egy csillagomat:( .Az akcióvadászok Krokodilnál mit jelent a :Takarítsd be: 94 mlf.plant?
    ID 3640116 Valaki világosítson fel aki rá ér! Előre is köszönöm!
     
  17. Ableotory

    Ableotory Team Leader Team Farmerama HU

  18. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Plant növényt jelent. Ültess zsázsát elfogadja
     
    özséb kedveli ezt.
  19. özséb

    özséb Haladó

    Nagyon szépen köszönö a segítséget:) További szép napot és jó játékot kívánok! szia
     
    SnéDóri kedveli ezt.
  20. Negedi

    Negedi Junior szaki

    Sziasztok!
    Nem tudom miért, de a krokodilnál az egy csillagosnál nem tudok beadni semmit. Megnéznétek? Előre is köszönöm.
    16827595, Negedi