Hibák, problémák jelentése

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: FA-HU, témanyitás ideje: 25.3.26.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. feri465

    feri465 Törekvő

    Sziasztok szép napot szeretnék érdeklödni hogy a focis eventen lejátszottam 2 pályát,s a csillagos érmék visszaváltásra kerültek,mi történhetett?
     
  2. fannika2006

    fannika2006 Junior szaki

    sziasztok ! nálam is ilyen probléma van
    fannika2006
    ID:11046555
     
  3. Ableotory

    Ableotory Team Leader Team Farmerama HU

  4. matyi125

    matyi125 Fórum-zöldfülű

    Üdv,
    Sajnos nem tudom feloldani a lelakatolt sávot Walternál és Lóherénél.
    Mi a teendő ?
    Gazda: matyibu ID: 27092097
     
  5. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Annyi a teendő, hogy elolvasod a posztod feletti bejegyzést
     
    ördög0 kedveli ezt.
  6. fahejascukorka

    fahejascukorka Járnitanuló

    Sziasztok!
    Lelakatoltam a menyétet, nem tudom feloldani, csak visszafelé számol. Mit kell tennem?
    fahejascukorka ID: 48158441
     
  7. lazarre20

    lazarre20 Járnitanuló

    Akkor én is csatlakoznék a várakozókhoz.....Szintén használtam a lakatot.
    Gazda: lazarre20 ID: 10189591
     
  8. gyulagazda45

    gyulagazda45 Járnitanuló

    Sziasztok!
    Megtudnátok nekem nézni, hogy a mesterkurzus miért nem fogadja el a főfarmra kitett 51darab kockadinnyét? Már harmadszor próbálkoztam vele. Előre is köszönöm a segítségeteket!
    gyulagazda45 ID: 44169864
     
  9. kisködmönd_ödön

    kisködmönd_ödön Utánpótlás-írogató

    Itt mit kell csinálni? ID:36217488
    Tippjáték.jpg
     
  10. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    mlf.plant=növény.
    Arass bármilyen növényt a megadott számú földről. Utána nyomd meg a zöld gombot.
     
    kigyo51 kedveli ezt.
  11. kittikeecica

    kittikeecica Utánpótlás-írogató

    Szép napot! Szeretnék segítséget kérni. A Garázsvásár eventben befagyasztottam 2 féle állatnál is feladatot de teljesítettem már mindkettőt és azóta a feladatnál még mindíg ott a lakat bezárt állapontban. A számláló idő nem lefele hanem felfele számol tehát az eddig eltelt időt számolja. A csere lehetőség sincs ott csak a lakat. A zöld két nyíl ott van de ha rákattintok nem történik semmmi pedig van kuponom. Annak az állatnak a másik két feladatát tudom csinálni. Meg egyébként mindíg megfagy a játék. kliensben katasztrófa az egész de böngészőben se sokkal jobb.
    Gazda: kittikeecica ID: 6346263
     
    Utoljára szerkesztett: 12.6.26
  12. bugumbugum

    bugumbugum Járnitanuló

    A növényes feladat megy, az összes többi nem. Ha megpróbálom átugrani a feladatot, akkor az egész lefagy. Normális ez? nem kellene valamit tenni már, hogy a játék öröm legyen, ne mérgelődés,??????
     
    SnéDóri kedveli ezt.
  13. Pokimoki72

    Pokimoki72 Fórumgróf

    Szia.
    Hasonló kép van nálam is...
    Aratgattam kb 800 földet, de semmi..
    Szerinted hol a hiba?
    Tuti hogy nálam csak nem jövök rá hogy hol... :)
     
  14. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Szia. Mikor learattad a kért mennyiséget /zsázsa a leggyorsabb/, menj vissza a feladatra és nyomd meg a zöld nyilat.
     
    ördög0 és kigyo51 kedveli ezt.
  15. Pokimoki72

    Pokimoki72 Fórumgróf

    Nyomkodnám, de nem lesz zöld.....
     
    SnéDóri kedveli ezt.
  16. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Nos, akkor várjuk Tomát :) Hacsak nem az a gond nálad is, hogy véletlenül lezártad a lakattal a feladatot. Mert az a rész befagyott, várjuk a javítást
     
    ördög0 kedveli ezt.
  17. Bubi-55

    Bubi-55 Járnitanuló

    Szia.
    Segítséget kérek.A menyétnél lelakatoltam az egy csillagos feladatot és nm tudom feloldani.
    A tovább lépés sm működik és a többi beadást sem számolja a személyes jutalmaknál.
    Gazda: Bubi-55 ID: 38032616
     
  18. Pokimoki72

    Pokimoki72 Fórumgróf

    Nem lakatoltam , így ez sem nyerő. :)
     
    SnéDóri kedveli ezt.
  19. kigyo51

    kigyo51 Fórum nagymestere

    Szia!
    A aratás utám válts területet, majd vissza az event ablak területre, mint főfarm, vagy ültetvény. Akkor már kizöldül a beadást engedélyező nyíl, ha megvan a feladat által kért mennyiség. A kettős nyíl nem beadást jelent, hanem a következő feladatra lépést.
     
    Kuzdern, -ágianyu33- és SnéDóri kedveli ezt.
  20. Minimaci

    Minimaci Kivételes tehetség

    A feleségem meg a nyolcadik féle növényt veti és aratja, és semmi hatása...
     
    Sylja kedveli ezt.