Visszajelzés Eventek panaszládája

Kategória: 'Aktuális témák megbeszélése', témanyitó: FA-HU, témanyitás ideje: 25.3.26.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    Amíg el nem érem őjra, hogy reggel legyenek az aratások addig én is kénytelen leszek...:(
     
  2. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Én két nap alatt csúsztam vissza kb. fél háromról este 8-ra. Nem az órán múlik ez, hanem azon, gépnél vagyok-e...
    Szerintem lehetetlenség, hogy szépen lassan, óránként levigyem reggelre, így beletörődöm, hogy lesz egy reggeli és egy esti leszedésem.
     
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Én is azt csinálom, hogy holnap hagyom és kedd reggel szedem le és onnan csak reggelente.
     
  4. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    Sziasztok!

    Figyeltem az eventnél mikor kivettem a zsetonokat, hogy csak másnap arassam le őket reggel. Így már ott is buktam, erre most valszeg igazatok van és hagynom kellene átcsúszni másnapra. Viszont ismertek már talán annyira, hogy cseszi a fantáziámat a dolog, hogy "kimaxoljam" az adott lehetőségeket. Megpróbálom lehúzni még a napokban, mert végre beállt a reggeli aratás, csak hát vasárnap az vasárnap :D
     
  5. margittka66

    margittka66 Haladó

    sziasztok!BundásMcFluff kérése (S) elsö feladatát napok óta nem oldja fel valószínüleg sikerült lelakatolni.Mit kér ez a feladat?
     
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Elfelejtettem én is, majd talán reggel. :D
     
  7. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Tehát, mivel nem léptem be a játékba és a Garázsvásár eventfelületére IS ma kb. 9:50 és 10:00 között, akkor nem kaptam meg a dekorokat, hiába teljesítettem (sokszorosan túl) az ehhez szükséges követelményeket. Nem mintha annyira érdekelnének ezek a dekorok, de ez így mindennek az alja. És én még sosem írtam ilyet...
    És ezen az sem fog változtatni, ha esetleg a reklamációk hatására ezeket utólag jóváírják.
    És az már csak hab a tortán, hogy teljesen nyilvánvalóan ez az eredmény nem a játékosok aktivitásának volt köszönhető, hanem mesterségesen húzták meg a csíkot. Egy félkész event rengeteg hibával, ráadásul hülyének nézik az embert...
     
    Utoljára szerkesztett: 19.6.26, 09:27
    Atrivikó, ladislaw11, farmeres53 és 8 más kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia

    Ja hogy be kellett volna lépni...:oops: hát ez így undorító.... >:(:mad:
    Bőven túlteljesítettem.. s vettem kosarat is..8)
    Az hiszem le fogok szokni a kosár vásárlásról....;)
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  9. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    A központ tájékoztatása szerint:

    Azok a játékosok akik teljesítették a globális jutalmak igénylésének feltételeit, de az elmúlt percekben nem voltak a játékban megkapják a jutalmakat.

    Hamarosan egy szkript fog futni és minden jogosult játékos megkapja a hiányzó nyereményt.

    A Farmerama csapata
     
  10. kidmama

    kidmama Járnitanuló

    Nagyon sajnálom hogy letermeltem a sok növényt egyszerűen felismerhetetlenek a minták.
    A jó játékot tönkreteszik az újításokkal.
    Vagy az a cél hogy teljesen elvegyék a kedvet a játéktól?
    Tehát játszhatatlan a minijáték.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 19.6.26, 18:11
    jutka190226, Atrivikó, Lenczy és 2 más kedveli ezt.
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Én meg azért reklamálok, hogy 19 bónuszom volt, amikor befejeztem az eventet, most meg 25 van. Ez megint mi? :D
     
    inanna11, GA-BI-O-Farm és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Most panaszkodsz vagy dicsekedsz????:p
     
    inanna11, GA-BI-O-Farm és zsani_apja kedveli ezt.
  13. vargamarika

    vargamarika Haladó

    Én sem tudom játszani sajnos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    Sziszi1950 kedveli ezt.
  14. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Szia! Eleinte nekem sem sikerült, mert nagyon nehezen lehet megkülönböztetni a díszítéseket.60 felett hiába a szemüveg és a fotó nehéz ha összemosódik az egész. Kitaláltam, hogy elnevezem a díszítéseket sorrendben 1 kék golyó 2 karácsony 3 hópehely 4 málna 5 áfonya. Az alap és a feltét simán adja magát, így csak a díszítésre kell figyelni.Most már bónusz nélkül is simán megy. Próbáld meg hátha segít.
     
    jófarmerlány és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  15. szzsuzsika

    szzsuzsika Utánpótlás-írogató

    Nagyon sajnálom, ezt az eventet nagyon szerettem mindig, de most fel kell adnom. 70 felett nem megy. Hiába használtam fel bónuszokat is, letermeltem a sok növényt, egyszerüen képtelen vagyok kihozni belőle bármit. Nem kellett volna megváltoztatni a régi, jól bevált mintákat. Ez csak a fiataloknak jó.