Mutasd a Birtokod

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    [​IMG]d​

    Sziasztok, olvaslak benneteket és irigykedem a befőző tudományotokra. Frissítőként hoztam pár tölcsér fagyit aki szeretne vigyen belőle.
    Sajnos rá fog épülni, a focis event következő feladataihoz kapunk segítséget (ezt a jósképet a pletyisből hoztam el), de biztos, hogy érdemes lesz eventezni az egyéb nyereményekért is.

    [​IMG]
    Vigyázz magadra és gyógyulj meg minél előbb :)
     
    Utoljára szerkesztett: 23.6.26, 16:47
  2. cili53

    cili53 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok:)

    Egy tippelős játékra szeretnélek hívni benneteket!

    Tippelős játék, elsősorban az MB-eknek, és akik még szeretnének játszani

    Tippeljétek meg mennyi TP hiányzik még a 273-as szinthez!
    A képet most mentettem:)
    [​IMG]
    A tippeket junius 27 szombat este 20 óráig lehet hozni!

    Aki a legközelebbit, tippeli, annak a nyereménye a következő cserenapkor:
    [​IMG]
    Sikeres tippelést mindenkinek!

     
  3. Galadriel

    Galadriel Mindentudó orákulum

    Szép napot
    Irdatlan meleg van. Megy a légkondi ezerrel. Olikám is csak hol itt döglik, hol ott. Most fedeztem fel, hogy egaz nélkül lehet focizni. Lenyomtam pár játékot, de ezzel nem leszek meg. Napokat kihagytam.

    Szavaztam.

    Zene


    Köszönöm a tanácsokt. Danikám azt mondta, hogy ott akar lenni, amikor elkezdem használni, és még valami csavart is meg kell húzni.
    Köszönjük a híreket. Nem szeretem ezeket az összeragasztott eventeket.
     
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia :)
    Megértem, sajnos én sem szeretem. Főleg azt nem szeretem, hogy nem játszatok a saját ütememben.
     
  5. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Szia Cili. A tippem: 14 Milliárd Tp.
     
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Képzeljétek, ma két focilabda fejlesztést is elbénáztam. Pedig a Portugál meccset nézem. :D Azért a kapura rúgás ment, mondjuk az érmék nem hoznak lázba.

    cilike, hozom a tippet, nehogy azt gondoljam, hogy szomszédként előnyt szenvedek. :D

    [​IMG]
    Tippem: 321.000.000.123
     
  7. teomokus

    teomokus Fórumlakó

    Sziasztok!
    Bocsánat, hogy így lemaradtam, de az elmúlt pár nap... 8) :sleepy: Ti, hogy bírjátok? Nálunk 42 fokot mutatott a hőmérő!? o_O

    Szavazás megtörtént, farmkép még nuku. :) De igyekszem... ;)

    Szép estét Mindenkinek! :)
     
    Galadriel, SnéDóri, GA-BI-O-Farm és 4 más kedveli ezt.
  8. jófarmerlány

    jófarmerlány Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Gyöngy, köszönjük a hűsítő finomságot, jól esett ebben a melegben! :D;):p
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    Galadriel, SnéDóri és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  9. vízöntő

    vízöntő Fórum admirálisa

    Cilikém az én tippem 286000000tp

    ***********
    rézfán szöveg.PNG
    gyógyulást.jpg Ne hagyd magad , evvel a vírussal megbírkózol tán, te aki mindig a talpára esik mint a macskosz:inlove::inlove::inlove:
     
  10. Galadriel

    Galadriel Mindentudó orákulum

    Szép napot
    Dög meleg van. Ma tornaóra, meg kéne valami főzeléket rittyenteni...Ez a meleg elveszi az eszem. Reggel elfelejtettem kávézni! Aztán csak csúsztam be az asztal alá itt kapálás közben...

    Szavaztam.

    Zene

    Cilikém köszi a játékot. A tippem: 1.250.248.526
     
    SnéDóri kedveli ezt.