Visszajelzés Farmkupa - eventcsevegő

Discussion in 'Egyéb témák archívuma' started by |Tamás|, Jun 13, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nem tudom. Azt írta hogy ne válaszoljak neki, de azért valamilyen szinten kellett volna hogy válaszoljak, mert akkor abbamarad a beszélgetés és benne tüske marad. Bennem nem, de ezt szerettem volna feloldani és valahogy megbeszélni vele. Egyáltalán nem haragszom rá, de miután írta ezt a görgetéses módszert, erre is szerettem volna reagálni, hogy én ezt rendszeresen alkalmazom és amikor kevés az időm este, akkor van hogy fél órámba kerül hogy megtaláljam azt a 2 embert, akinek a hozzászólása érdekel, mert a többiek hüleségét kell átgörgetnem. Nyilván egyéni probléma, de sokszor feladom, mert nincs kedvem napi 20 oldalt átgörgetni. Ebben a csevegőben szerencsém volt, mert nem sokat írtak.:D
     
  2. juliska70

    juliska70 Fórum nagymestere

    Szia!
    Mire idáig eljutunk nekem már annyira tele lesz az összes hócipőm ezzel az event-tel.hogy utolsó napon én már csak reggel az ajándék küldés miatt kapcsolom be a gépet aztán egész napra pihenőre küldöm.
     
    genka53 and Swordfish like this.
  3. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórumőrült

    Szia, rosszul gondolod, nem azt kapunk.
     
  4. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    3.341 növényem és 221 botom van!
    Mára elég volt mert nem vagyok ROBOT!;) Még a gép kérdni meg tőlem... Nahhhh:wuerg:
    Elköltöttem a sok csillagos érmémet összesen 123 db-ot!:music:
     
  5. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusz!
    Bocsájtsd meg, de a feltett kérdésedre egy Hofi idézettel tudok reagálni! "Ha ébren vagy, ne álmodj!"
     
  6. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórumőrült

    Szia Imi !
    Mit vettél meg ?
     
    genka53, Swordfish and Imi* like this.
  7. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Szia Ági!
    A második hétből válogattam! :)
    A titkok fákat, a csp-s ládák és a party pörgetéseket vettem meg!
     
  8. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórumőrült

    Én is azokat akarom majd kivenni.
    A felröpik elég érdekesen alakulnak, ma volt hogy ,,8,, felröpi jött, de átlagban 3-4-5 jön
    Csinálom pár másik farmon, még nincs kiváltva a Legenda és lényegében ugyan annyi felröpi jön, mint itt
     
  9. hoyabella

    hoyabella Fórum nagymestere

    Ez a legeslegeslegeslegunalmasabb event, amióta a játék működik. Gazom kb. 1800 db van, bot olyan 140 körül, mivel csak hajnalban, és késő este tudok a játékba belépni, ráadásul kavartam néhány nemtudommit, hogy focizhassak, csak hogy legyen már valami mozgás, de aztán olvastam néhány hozzászólást, és leálltam a malomban a keveréssel. Öt perccel ezelőtti aratással 3 db botot kaptam, ezzel a remek eredménnyel megyek most aludni, csak nehogy rosszat álmodjak tőle-róla-vele...
     
  10. csibetanya00

    csibetanya00 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    Múlt héten pénteken 1180 növényt beledobtam a gköri feladatba, a már meglevő 5 vizipaci medencémhez beszereztem egy 6-odikat, nem volt nagy szükségem ugyan rá, de mint tudjuk párosan szép az élet :p :D

    Majd aztán megpróbálkoztam a nemesítéssel is. 500-as nagy üvegházból elsőre összejött plusz tp, azt nem fogadtam el miután itt az idő lenne a lényeg, így folytattam ezt a kört. Másodjára örömömre kaptam 10%-os trágyahatékonyságot. (ugyanbár az még nem sokat nyom a latba)
    Nocsak nocsak.. háát ha ez ilyen könnyen megy próbáljuk újra, itt már csak közepesre volt elegendő növénykém, de gondoltam talán kihajráznak valamit a lehetőségek közül. Sajnos ez kudarcba fulladt. :( Nem kaptam bónuszt..
    Közben aratás után újra tudtam egy közepes házat indítani, de ebből sem sikerült semmit kihoznom. Aztán hirtelen arra lettem figyelmes ajjaj.. már 70-re csökkent az eventnövényeim száma :/ Úgy döntöttem jó... akkor hanyagoljuk ezt a nemesítés dolgot, kell a felhő vissza kell tornáznom magam. Lázas számolgatás után rájöttem, hogy még nincs veszve semmi. Önkorlátozás következett. Se gazdakör, se üvegház..
    Abban a szerencsés helyzetben vagyok hogy munka közben is többször rá tudok nézni a farmomra, így immáron ismét 1000 felett kicsivel jár az árvalány haj-rám, 171 bottal karózva, el ne dőljenek :D
    Még csak most fogjuk kezdeni a 3. területet bevetni, úgyhogy azt hiszem fel fogok tudni csücsülni a felhő tetejére az event végére :)

    Tanulságot levonva: ne essünk pánikba semmilyen helyzetben! Egyszer fent, egyszer lent, de kitartással és akarattal elérhetünk mindent!

    Kívánok Nektek szép álmokat, repdeső bogarakat! :inlove:
     
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia, most mérges vagyok rád, mert nem olvastad el az ismertetőt, brrr.... Az elején le van írva hogy csak az nemesítsen növényt, aki 2 óránként tud aratni, a többieknek felesleges., de ahhoz lehet hogy sok növény kell, ami nem is éri meg. Aki meg egyébként is tud aratni 3,36 óránként, annak meg nem is kell nemesítenie. Pfff...Pfff...
     
  12. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! Átléptem végre a háromezres határt, most épp 3003 /207 az állásom, de az utolsó aratásnál EGYETLEN röpi sem érkezett:(
    Jó éjt minden késői játékosnak!
     
  13. Boldi900

    Boldi900 Junior szaki

    Hali az ajándéknaptár utolsó ajándékai: Pohár-16 szupertáp, sorvégi doboz-48 órán keresztül +1 termesztett növény, alsó doboz- 1 vörösbegyfészek. Ja és hogy ne legyek off: 2647 növény, 168 felröpi. Nem mondom, hogy tetszik ez az event, nem egy nagy hűde, de elvagyok vele aratgatok, reménykedem, bosszankodok :) Szerintem azért a felhő meglesz, és a boltból is csurran-cseppen majd ez meg az :D Sok sikert mindenkinek.
     
  14. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Sziasztok! Szép jó reggelt kívánok mindenkinek!
    Tegnapi írásom óta a növény és röpi db számaim ennyire változtak, jelenleg növényből 3.845db, röpiből 274db van. Három aratásom volt azóta a kapott röpi aratásonként, 3db, 3db, 3db. Holnap 14órától már több földünk lesz! A haladás is jobb lesz egy kicsivel és a röpire is nő az esély. Fog ez menni mindenkinek, csak türelem kell, a harmadik hét még csak holnap kezdődik majd.
    Szép jó napot és sok sikert kívánok mindenkinek!
     
  15. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    áltlalában mióta 2 területünk van 3-4 botocska jön egy aratással:)
     
  16. csibetanya00

    csibetanya00 Fórum-zöldfülű

    Szia!

    Ne legyél rám mérges kérlek.. Azért szerettem volna nemesíteni, hogy esetlegesen a gazdaköri feladatot is végig tudjam vinni. Nyilván tudtam zsákbamacska, de egy próbát gondoltam megérhet.. mégsem. Semmi baj.. saját hibájából tanul az ember. :)
     
  17. Pincsyyy

    Pincsyyy Fórumlakó

    Mindig elolvaslak,és teperek utánad.Én csak 5x aratok.Nagyon tetszik az esélyegyenlőség.Mióta dupla területünk van,mindig kaptam botot.Tegnap véletlenül a másik farmomon 9db jött,a közel hasonló adottságún 0.Ezért jó,hogy mindenki kb. egyenlő ebben az eventben.Délutántól legalább kockázhatunk,ha már nem focizhatunk.Mindenkinek viharmentes szép napot.
     
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ma jó lenne elérni a gazoknál a 2000-es lélektani határt:music:
    Bár 1350 már bent figyel a gazdakörbe... többet nem merek bedobni:wuerg: mert kiszámíthatatlan hogy tudok aratni:wuerg: jobban mondva a gyerekeim engedélye szükséges hozzá, meg az hogy ne aludjak be az éjszakai időponton:p
     
  19. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A II. gazdaköri feladat ma 14 óráig elérhető, aki eddig gondolkodott rajta, annak most már döntenie kell. Jön helyette a III.


    A plusz 7 db földet holnap 14 órától használhatjuk.

    Ugyancsak holnap 14 órakor kapjuk meg az Őszinte szurkoló dekort, ami 20 óránként 1 rajongói színek malomterméket ad.
    És szintén holnap 14 órakor bővül a Focibolt kínálata, megkapjuk a legmegérősebb cuccokat.
     
  20. Anulu73

    Anulu73 Fórum biztosa

    Szia! Ugyanezzel az elvvel haladok én is. Napi 5 aratással számolva még a III. gazdaköri is belefér és az ajándékai is jók. A negyediket meglátom még ( az teljesen nem fér már bele).
    Jelen állásom: 849 eventgaz és 126 felröpi. Az I. és II. gazdakört teljesen kivégeztem és a III.-ra is ez vár. A felhő miatt nem izgulok, mert ha ezzel a tendenciával haladok az is simán meglesz!
    Szia! Nyilván sok múlik azon, hogy naponta hányszor tudsz az utolsó 2 hétben aratni, de egyáltalán nem állsz rosszul.
    06.28.-07.05. között napi 5 aratással 2.940 növény aratható
    07.05.-07.15. között 5.824 növény aratható
    Szóval ne aggódj mert simán meglesz a felhő. A felröpi is jól jön arányaiban.
     
Thread Status:
Not open for further replies.