Visszajelzés Gyógynövények rejtélye 2. - eventcsevegő

Discussion in 'Egyéb témák archívuma' started by BackOffice, Feb 20, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. coffoseMMa

    coffoseMMa Utánpótlás-írogató

    Szia! :) Vagyis első körben a lényeg, hogy meglegyen előbb a 83 játékra való felröppenőnk igaz? :p Amúgy jó kis írás, köszönöm! :)
     
  2. gabianyus

    gabianyus Fórum ezredese

    Haladgatok :) Bal oldal 9 játék, jobb oldal 20-ig kész. A 8.-nál aktiváltam a bónuszt, hogy gyorsabban haladjak a kapott növényekkel :)

    Update: Ugye ti is 2x2-es földben termeltek? Úgy gondolom, most az a megérősebb.
     
    maszilva, inanna11 and Brigi031976 like this.
  3. Brigi031976

    Brigi031976 Fórum ismerője

    Te kis csókos!!!;):p
     
  4. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Ez mind szép és jó ami nekem jön fellröpenő:eek: abból nem tudom mikor tudok 83 játékra való felröpit gyűjteni....
     
  5. DevilMókus

    DevilMókus Fórum elő legendája

    Szép estét! Az első 7 láda 21sz, 29vr ,31vb -magot adót azaz ha 2/2 területen maximalizálom akkor a harmincas +3 bonus előtti érést fogom használni. Jelenleg olak fák vannak, estére reggel 8h-ig leérő hosszú érésűek vannak tervbe. Majd a 90 mag kiültetése zöldcseppel kk-val és az aratás elött a 23 üvegládikós keresgélés gyakorlása.
    Tanács: középen kezdek és érdemes sokszor a szél felé átugrani a területeket aki eddig még nem játszotta.
    Sók sikert mindenkinek
     
    rencsike982 and Sali~*.* like this.
  6. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Már én is tudtam a piacon vásárolni magot hamar kezdik;)nem is mag hanem növény:p
     
    Last edited: Feb 21, 2019
    rencsike982, Imi* and Brigi031976 like this.
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Én vettem 0,1 CSP-ért 88 db Vizibogyót :inlove:
     
  8. feketeség

    feketeség Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Az adja el a magot, aki nem akar infarktust kapni ettől az eventtől. Most sokan eladják, például. Én is.
     
  9. Jánosgazda58

    Jánosgazda58 Utánpótlás-írogató

    Nekem már erősen megülte a gyomromat ez a sok event. Szelektálok 10:1 arányban. Ez már robot, nem játékkedvet adó tevékenység.
    Akinek nem inge ne vegye magára, játsszon ha kedve van hozzá.
     
  10. fiam62

    fiam62 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Kész vagyok,a matrica beragasztásával az emlék könyvbe.
    5kincskeresésböl lett,45ládám.
    22-szúrós gomba
    19-völgyi rózsa
    28-vizi bogyó
    1,53 az átlag ládánként.Lehetne jobb is.:cry:
     
  11. Hanikó71

    Hanikó71 Aktív író

    Sziasztok!
    A magot nem lehet eladni, csak a növényt.
     
    Kuzdern likes this.
  12. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Mivel elég kevés a felröpi, és különben is, az event akkor teljesített, ha a két felhő megvan, nézzünk egy minimálprogramot. Cél a két felhő!
    Ehhez kell 36 kincskeresés, és 1225-1380-1380 növény. Nos, ez így szupertrágya és KK nélkül nem megy, kevés a mag a nyerhető bónuszokhoz. Fel kell használni még a 47. játékban kapható +3-as bónuszt is (és persze a plusz ládákat ).
    A 47 játékhoz 46 db üvegházat kell összemalmozni. Ehhez szükséges 736 enyvesdoboz (növényekből, ólakból) és 506 törött üveg (fákból, ólakból).

    Játsszunk el 46 kincskeresést (az utolsót NE!), ha szükséges kilépésekkel, úgy, hogy meglegyen legalább a 7 láda. Az így 46x7=322 láda, amiből 410-480 magot kapunk. Ezt ültessük el mindet. Vizezve 6:24 alatt a 8 órás is beérik.

    Aratás előtt játsszuk le a maradék 1 kincskeresést. Így lesz összesen +6-os bónuszunk,
    amivel az 1x1-es földről 10 termést takaríthatunk be. Azaz szereztünk 4100-4800 növényt, ami elég. Mivel a bónuszok már az ültetés előtt elindulnak, fontos odafigyelni, hogy az aratás beleférjen az elsőnek a hatóidejébe is - vagyis a minijátékok elkezdésétől számított 8 órán belül megtörténjen!
    Ahhoz, hogy az egyes növények külön-külön is meglegyenek, az kell, hogy a 8 órásból legyen ültetés előtt 123, a másik kettőből 138-138 magunk legalább. Ha ez nincs meg, akkor csereberével megpróbálhatjuk előteremteni. Ha így sincs meg, akkor minden 3 hiányzó magot 10 KacsaKata szupertrágyájával pótolhatunk. Vagyis ha pl. csak 130 magunk van 138 helyett, akkor a végén 80 növény hiányozni fog, ezt 27 KK fedi be. Az is megoldás lehet, ha 1x1-es helyett néhány magot nagyobb földbe teszünk, de fontos, hogy minden mag el legyen ültetve!
     
    Last edited: Feb 21, 2019
  13. Sőrés_Róza_[Rózsika]

    Sőrés_Róza_[Rózsika] Fórumfelvigyázó

    Sziasztok! Szép estét Mindenkinek!
    Na mit pörgettem 16 órakor? Hát persze hogy terménybónuszt! o_O Ráadásul a 200 %-osat. Ez van. -.-
    Máskor örülnék neki, de most nem igazán tudom kihasználni. Éjszaka ezért nem maradok fönn, így most a kapott magok szupitrágyát kapnak. Állás 7 kincskereséssel 63 láda. A bónusz miatt most kicsit gyorsítottam rajtuk, így a jobb oldalon a 27. pipa is megjelent.
    Jó eventezést Mindenkinek! :)
     
  14. feketeség

    feketeség Fórum-zöldfülű

    Nem mindegy? Mindenki magot ír.
     
  15. nyaf-nyaf

    nyaf-nyaf Fórum veteránja

    Szia Mindenki :)
    Erre az eventre tudatosan nem készültem :D
    Egyszerüen nincs hozzá étvágyam már!!!
    Így is kihágtam közel 8-9 hónapot. Beszólt a VV..
    Tehát mos csak is a magam kedvére játszom..
    Az elöző eventből meglett mind kettő felhő..
    Sok sikert aki belekezdett.. :)
     
    długa and kovacstne like this.
  16. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    100% termény bónusz 24 óra ez most jó kór jött napját nem tudom mikor pörgettem ilyetxD
     
    długa, HéricsBáró and kovacstne like this.
  17. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    A felhőig?
     
  18. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Dehogy, a végéig. Csocsó számítása is, amire reagáltam, a teljes teljesítést célozta. A felhőig a fele se kell, arra nemrég hoztam egy lehetséges taktikát.
     
    długa, HéricsBáró and Sali~*.* like this.
  19. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    És azt is vedd figyelembe, hogy egyetlen növényes bónusz sincs benne a 8100ban. Csupán csatni 2x2 és kata.
    Az utolsó 15 több, mint 3000 gaz, jócskán több.
     
    długa likes this.
  20. -ujcivis-

    -ujcivis- Járnitanuló

    Event leírás szerint: A Varázsfa az event ideje alatt 1 db törött üveget fog adni.
    Sajnos nem azt ad, hanem Enyvesdobozt. :cry:>:(
     
    Kuzdern likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.