Oázis | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Imi*, témanyitás ideje: 21.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Lenczy

    Lenczy Fórum ezredese

    Szia! A mozis témára jeleztem, a kód ok! Köszönöm!:)
     
    genka53, Imi* és Kuzdern kedveli ezt.
  2. CoraQueen

    CoraQueen Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Boldog új évet kívánok mindenkinek!

    Ezt a fagyos munkásos eventet én megcsinálom. Igaz, hogy nem megérős de amúgy tetszik.

    Én a tárgykeresőset hagytam ki teljesen, attól a minijátéktól idegbajt kapok, adott 5 ingyen játékot, azt megcsináltam a különbség keresőssel, kb 70 pontos átlaggal. Így aztán rengeteg gazt kellett volna letermelni, hogy valamire jussak, hát se ahhoz, se a játékhoz nem volt kedvem.

    A szezonost light-osan csinálgatom, a megrendelőkhöz benézek minden nap, a kevésbé rablókat kiszolgálom, a többit nem. Az eventeket is, az említett egy kivételével megcsináltam, így a 41. szinten vagyok. Nincs különösebb célom vele, kíváncsi vagyok, ezzel a tempóval mire lehet jutni. Ha nem tetszik az eredmény, a következőt majd megint kihagyom, mint az előzőt.

    Milyen volt a szilveszteri buli nálatok?
    Nálunk semmilyen, itthon, a gyerkőcökkel, egy kis játék, filmnézés, némi kutya nyugtatással fűszerezve. Szegény kis eb, nagyon félt. De szerencsére nagy gáz nem volt, lakásban lakó kutya, sétakor sem szökött meg, csak nem aludt éjjel, ott akart lenni, ahol mi, de ott sem bírt aludni a zajtól.

    Sok sikeres eventet, pajtatöltést, és sok szerencsét mindenkinek az új évre!
     
    jófarmerlány, genka53, Imi* és 2 más kedveli ezt.
  3. DevilMókus

    DevilMókus Fórum elő legendája

    Sziasztok!Szépen kiérveltem hogy miért nem éri meg a fagyos eventbe belekezdeni,:music: aztán Toma( bónusz ládái) és Melan (keltegetései) mégis visszatérítettek.:D
    Bár én szeretem ezt a kis állat képzést pláne hogy Mókus is van.:p
    Valamint csak piacra termelni elég unalmas ...:sleepy:
    És komfort talajra estére ideális a gaz érés idő ,hát játszom ismét.:)
    Persze az 1500 szezonpont is komoly szempont,o_O1 szint meg lesz vele ,és akkor lassan vége.:)
    Én nem nagyon használok pannikat, mégis a röpis eventek elég jól mennek.o_O valamint elég gyorsan is végzek általában.;)
    Persze a nemesített növények, barkácsfelhők ,és játék kezdési időpont se elhanyagolható a röpik szempontjából.:music:
    Speciel én azért érdeklődöm újabban a pannik felé , mert kifejezetten rövid érésű növényeknél nélkülözhetetlen.o_O
    Lassan kész lesz a metélőhagyma nemesítése ( utolsó 3 kell még)és a páfrány és nagy mennyiségben tervezem az ő termelésüket, itt hasznosak lehetnek.o_OEgyébként el lennék nélkülük.:)
    Még 1* Boldog új évet !
     
    genka53, CoraQueen, Imi* és még 1 ember kedveli ezt.
  4. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Sziasztok,
    Boldog új évet kívánok a topiklakóknak és az ide látogató gazdáknak! :inlove::)
     
    Imi*, Kuzdern, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  5. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Sziasztok! Jöttem és Békés Boldog Újévet kívánok Nektek sok szeretettel! :)
     
    jófarmerlány, fabatka, Imi* és 3 más kedveli ezt.
  6. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Szép estét kívánok mindenkinek, Sziasztok!



    Túl vagyok az idei év első munkanapján.:oops:
    Hát mit ne mondjak, nem volt valami nagy öröm a munkába menet...
    De mit lehet ellene tenni? Talán lottóznom kéne.:music:
    Elkezdtem az idei év első kálósát. Egyből egy 8 órás gaz...:cry:
    Idén sokkal lazábbra veszem a figurát minden téren.;)
    Az idei első szintlépése is megtörtént a farmon!:inlove:
    A többi meg majd alakul szépen...


    További szép estét kívánok mindenkinek!
     
    ursa11, DevilMókus, CoraQueen és 3 más kedveli ezt.
  7. fabatka

    fabatka Fórum hercege

    Szép jó reggelt!
    Így köszönt a gépész ember is, amikor jött 01:13-kor, és kitárta a MOZI ajtaját.
    Nem tudom meddig melegedhetek, de siettem befelé, mert eléggé nyirkos-ködös- hideg kint most az idő.
    A mozis nem vigasztalt meg a maradásomat illetően, azt mondta, csak addig tud vetíteni,
    amíg föntről nem telefonálnak, hogy fejezze be.
    Így keressen menedéket az ember....:eek:


    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 3.1.20
    lukimi, ursa11, jófarmerlány és 5 más kedveli ezt.
  8. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Jó reggelt kívánok mindenkinek!


    Egy kis reggeli napindító.:)
    [​IMG]
    Elkezdtem a fagyos munkálatokat.
    Mindegyik karakterem az első szinten, csücsül illetve most alszik mert kifogytam a malomtermékhez szükséges fadarabból.:wuerg:
    Lenne táp, de idén nem pazarlok feleslegesen.;)
    Nem rohanok sehova hisz ráérek.
    Úgy látom ki korán kel, bizony mozit lel...
    Most egyenlőre nincs vetítés!:cry:


    Legyen szép napja mindenkinek!
     
    lukimi, ursa11, Sali~*.* és 5 más kedveli ezt.
  9. DevilMókus

    DevilMókus Fórum elő legendája

    Sziasztok! 4-2-3-1 az állás a fagyoskodásban.:)Az ébresztések tetszenek , bónuszládákat talán holnapután nyitok ,ha meg lesz mind.:music:Az új akcióból csak 2-2 db fát vettem a múltkor szinte minden bejött:D nem hiszem hogy 2* van ebvásár;)
    Jelenleg van 63 titkosom:) ha összejön a várható pár darab még ,majd egyben az összeset megnézem.o_O
    Addig türelem:)Igazából teknőst szeretnék még meg cápát;)( érdekes pár hónapja egyik se kellet volna:)).
    A fáknál az xxl -nek örülnék mert bónuszok alatt jobban használhatók.o_O
    Biztos van benne igazság hogy sose tudhatjuk a Bp tervei miatt mi lesz érték ami ma nem az..:p
    Kellemes hétvégét.:inlove:És kicsit melegebb időt.;)
    Ui: még 2 paisley 1 ébresztésből.;):D
     
    Utoljára szerkesztett: 3.1.20
    lukimi, ursa11, Imi* és 3 más kedveli ezt.
  10. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szép estét kívánok Mindenkinek! Sziasztok!:)
    Az alábbi idézettel kívánok minden kedves topik lakónak és látogatónak, olvasónak boldog új évet!!:inlove:
    Pam Brown
    1948 —
    ausztrál író

    "Kívánom neked
    a csend szépségét,
    a napfény dicsőségét,
    a sötétség rejtelmét,
    a láng hatalmát,
    a víz és a föld higgadt erejét,
    a levegő édességét és a szeretetet,
    mely ott található minden dolgok gyökerében.
    Az élet csodáját kívánom neked."

    Fordította: Babits Péter
    Kedves Bea!
    Igazán köszönöm, hogy hozod a mozigépész "üzenetét". Mint annyi más, ez is egyenlőre, láthatóan egyesek kiváltsága. Jó mozizást, akiknek sikerül a vetítés.;)
     
    ursa11, DevilMókus, Imi* és 3 más kedveli ezt.
  11. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Szia DevilMókus! :)
    Szerintem a CÁPA ólak (legalábbis így szokott lenni) is bekerülnek valószínűleg a CSP-ért vásárolhatók közé, legkésőbb 2-3 héttel a tenyésztésük esedékessé válása előtt.
    Ennek ellenére én is kiraktam őket, amióta a pletykapadon olvasni lehetett róla, hogy valószínűleg februárban ők kerülnek sorra a tenyésztésben: 15 normál és 5 piros ólban szaporodnak immár. ;) De lehet, hogy lesz a közeljövőben ládaválogatás is (mintha olvastam volna róla Máriusztól), és ott az ólas ládákban is lehet, vagy víziállatok ládájában is előfordulhat.
    A Bevezetés a fagyos farmmunkába eventhez 2*3.500 = 7.000 eventnövényt kell már csak letermelnem, mert a mostani aratás után egérke is megkapta a teljes képzést :D.
    [​IMG]
    Cca. erős másfél területen csinálom, mert a Vadaskerteket és Manufaktúrákat nem bontottam le, meg a széleken levő, ládákat adó ezt+azt se (;)), és már csak vízzel sima trágyával megy a termesztés. Volt egy 100%-os bónuszom, annak hatálya alatt használtam szupertrágyát, meg persze a felszaporítás után komfortban ment a műsor, KK szuperrel is megszórtam.
    Sikeres további játékot kívánok mindenkinek! :D:inlove:
     
    lukimi, ursa11, Imi* és 3 más kedveli ezt.
  12. DevilMókus

    DevilMókus Fórum elő legendája

    Szia! Ügyes vagy. Nekem ez most kicsit tovább tart, persze lenne bónuszom de nem használom el, elvagyok ezzel az eventel :)igazából tetszik,:inlove: furcsa mert az előző ültetős nem jött be..:music:
    Van cápaólam színesek is narancsteknősöm is van, csak eszembe jutott mikor 4-500 cápánál nem volt ára piacon,és nem tettem ki az ólakat pedig szerettem őket.:p
    De ilyen a szelídgesztenye is ,o_Osokáig semmi aztán jött a láma ;)és most a 31 xl és xxl fám nem jött rosszul.:p
    Például angolnából nekem elég a 2 db o_O (PÉ miatt) hangya is gyors ól felesleges sok :),de rája jöhetne bőven ővelük hosszabb távon is elleszek.:p( bár eszi rendesen a papaut kicsit sajnálom az elajándékozott fáimat,bár maradt azért még belőle):)
    Nyilván nem hiszem hogy a 100-200 sárga terményes hasznos lesz majd, :oops:de sose lehet tudni mi mire lesz jó.o_O:p
     
    lukimi, ursa11, Imi* és 3 más kedveli ezt.
  13. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Szia! :)
    Amikor a cápa bejött a játékba, akkor egy darabig szaporítottam, hogy legyen belőlük pár száz legalább, aztán jegeltem a témát, mert túl kicsi a pajtaértéke a kifejlődési idejéhez képest. Aztán amikor halakat kellett tenyészteni, akkor megint megszellőztettem egy kicsit a cápa ólakat, mert alapállatként jó volt beadni őket az eventbe, aztán megint szünet, és most ismét elővettem őket. ;)
    Mindig van valami, ami miatt korábban félrerakott dolgokat újból előveszünk, mert a BP nem felejt xD, aztán kitalálnak valamit rá, hogy megint játékba kerüljenek ;)xD.
    Na megyek a másik két farmra learatni, aztán pizsamaosztás. ;):)
    [​IMG]
     
    lukimi, ursa11, DevilMókus és 2 más kedveli ezt.
  14. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Szép estét kívánok mindenkinek, Sziasztok!


    Végre péntek van.:)
    Lassan halad ez a fagyos munka nálam.
    Egy újabb cuki dekoráció látott napvilágot!:inlove:
    [​IMG]
    Ismét 1-1 új fával gazdagodott a faállományunk.
    Aki ezt győzi annak hajrá, én hónapok múltán is örülök egy-egy újabb fának.
    Nekem pont elég az amit egy-egy feladat kapcsán megnyerhetünk.;)
    Ez ilyen dolgok sohasem kötöttek le, elsiklottam felettük...
    Jobban örülnék ha a tenyészállat vonalat illetve a piaci forgalmat is javítanák!8)
    Tudom, majd egyszer...!:music:


    További szép estét kívánok mindenkinek!

    Gratulálok szépen haladsz!:)
    A cápákat majd akkor kezdem el termelni amikor megjelenik a gazdaboltban a cápatanya.
    Addig is, gyártom neki a tápot. Amihez a legédesebb ananászra illetve a legszebb mandarinra van szükségem.;)
    Kíváncsian várom őket.:inlove:



    B.Ú.É.K!:inlove:
    Te várod már az újabb neon ólcsodákat?
    Bevallom a holló és a lúd nagy kedvencem, szóval fülig ér a szám ennek a hírnek a hallatán.;)
    Van bővel alapállat készletem mindkét madárból, így aztán jöhet-jöhet.:)


    Ügyesen haladsz Te is.:)
    Kívánok neked sok sikert a titokfákhoz.
    Én nem használok XXL fákat, valahogy én a sima egyszerű fákat jobban kedvelem.
    Nem érdekel a tapasztalatpont, egy életre elvették tőle a kedvemet.:(
    Így aztán megyek a saját fejem után, amihez kedvem szottyan éppen.;)
     
    lukimi, genka53, -elzemari- és 5 más kedveli ezt.
  15. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Jó reggelt kívánok Mindenkinek! Sziasztok!
    Hogy jól induljon a nap!;)

    [​IMG]
    Szia Imi*!:)
    Neonosodhatunk, felkészültem igen, ha erre gondolsz. Valamit kell csinálni, ha már egyszer játék;)
    Szia Mókuska!;)
    Hogy haladsz a szezonnal? Végére érsz?
    Most itt dekkolok:
    [​IMG]
    A hangya kapott egy utolsó esélyt, no persze a hangához én is, nem rakom ki.:oops:
    Voltam a mozinál, bekukkantottam, most nálam a "Sajnos most éppen... című fejezet látható, ezt már naponta láttam, volt úgy, hogy többször, ezért nem érdekel annyira.xD
    Bea Kedves!
    Remélhetőleg nálad mást mutat a műsorfüzet.:)
    Lassan a fagyos munkálatokkal is végzek, talán egy kis pihenés a hétvégére, és újult erővel várhatom a következő eventet.
    [​IMG]
    Ki, mit vár a szülinapi event kapcsán?
    A vendéglátó /BP/ bőkezű lesz és a farmereket szép ajándékokkal lepi meg?
    Dolgozhatunk, nem keveset, hogy minden szép és jó legyen ebben a szülinapi eventben?
     
    kelleri, lukimi, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  16. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Szia Imi!
    Szintén zenész, már nem is figyelem, majd lesz előbb utóbb.
    Ó itt a következő esélye a hangyának:)
    Én a szezonnál 49-él tartok a trófeafejlesztést céloztam meg, az épp megvan.
    Mozi nálam is csukva van.
    Legyen szép napotok!:)
     
    lukimi, genka53, Sali~*.* és 5 más kedveli ezt.
  17. DevilMókus

    DevilMókus Fórum elő legendája

    Szia!180 pont hiányzik az 54 -hez.o_OHatáreset lesz az 55 szint ,bár ha a dobozhalat nem fog kérni, :(elméletileg megvan. :)
    Ugyanakkor elég karcos volt a csp szintemet stabilan tartani úgy is :oops:hogy jött pár 10 és 1 milliós a ládikókból.
    Jelenleg -100 millió körül vagyok az induláshoz képest.:wuerg:
    Nem vettem semmit a piacról, de a napi 30-33 milliós piros-kosárvásárlás úgy hogy egyre kevesebb eladni valóm maradt az azért érezhető.:sleepy:
    A következő szezont kihagyom mert stabilizálni kell a készleteket.;)Persze azért majd megnézem a konkrét ajánlatoto_O mi mire lesz elég,:music:de jelenleg ezt gondolom;):p
    Ui: kiraktam 6 titokólat a tölgyre. o_O4 teknős lett 2 narancs és 1 sárga;)xDés még 1-1 narancs hiúz és róka:)
    Mindenkinek kívánom hogy hasonlóképpen váljon be a kívánsága;):p
     
    Utoljára szerkesztett: 4.1.20
    ursa11, lukimi, Imi* és 4 más kedveli ezt.
  18. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Szervusztok Kedvesek! :)
    Olvastátok a pletykapadon? :D
    Lehet átvariálni a Manufaktúrákat, meg készíteni a hosszú érésidejű terményes ólakat, mert közeleg a 9 órás időhatár akció! ;)[​IMG]
    Amellett megint várható különleges szomszéd-ajándékozás is! :D Lehet, hogy még forró elixír is lesz közte?
    Éberség, és fokozottabban kell figyelnünk a közleményeket! ;):D:inlove:
    [​IMG]
     
    jófarmerlány, ursa11, Gio és 8 más kedveli ezt.
  19. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Sziasztok ...

    Hogy s mint?Ffelénk egész nap olyan hideg van, hogy én bizony meggondoltam és ki sem tettem a lábam.

    Salikám,
    késve jöttem ma, igy a teádból már nem maradt.Gratulálok, nagyon jól állsz az állatkáiddal.Ami igaz az igaz, aki ügyes az halad.

    Genka kedves,
    jó hogy ilyen figyelmes vagy, és elhozod nekünk, hogy mire is kell figyelni.

    További szép estét kivánok!
     
    jófarmerlány, ursa11, Imi* és 5 más kedveli ezt.
  20. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szép estét kívánok Mindenkinek! Sziasztok!:)
    Szia Editkém!:)
    Khm... így a jó,8)lehet tovább ácsingózni ha esetleg most mégsem lenne. Már nem érdekel, ha lesz jó, ha meg nem most akkor majd jön ha akar.
    Szia Mókuska!:)
    Gratulálok a titkosaidhoz!A szezont akadályokat is jól vetted, meg lesz az!;) A szezont már csak lazán gondolom csinálgatni.Jelen szezonban túlszárnyaltam önmagam. A következőt pedig, nem terveztem indítani. Ha valami kiugró "akármi" lenne, azért lehet átgondolnám.

    Szia Genka!:)
    Köszönöm szépen, hogy hoztad és felhívod a figyelmünk. A manufaktúrákat és vadaskerteket ugyan ma rendeztem át, de szívesen átrendezem még egyszer.;) Ó, ó! Forró elixír?! Csak oda ne kozmáljon.;) Nagyon figyelni kell. Ki tudja, hogy:
    mijamajikód?:D

    Szia Marcsikám!
    Nem maradt a hársvirág teából? :) Parancsolj, már lassan 2 hete ezt iszom, de segít.


    upload_2020-1-4_20-16-4.jpeg
    A középkorban a hársfát szent fának tartották, mivel számos egészségügyi betegség kezelhető általa.;)





     
    jófarmerlány, ursa11, lukimi és 8 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.