Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Szia Máriusz!
    Ez a közeljövőben - értsd még ezen a szezonon belül - várható?
    (A szezonzsetonokat +1 terményes bónuszokra tervezem elverni.)
    Köszi és üdv,
    Kata
     
  2. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok! Megy a mozi.o_O:p
     
    genka53, -W-595-, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  3. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!

    Lehet majd hangyásodni és lesz vízi ragadozó is.
    .........
    Közeledni látni még két újdonságot, igaz ezeknek nincs közük a válogatáshoz.
    A farmáruda fog frissülni hamarosan.

    [​IMG]
    Még néhány szökőkútat és tojást is látok, valamint egy kedvelt, kereset bahás fát.
    :)

    Ha nem változik, akkor igen.
    :)
     
    -kaktuszable-, rozo52, Gio és 19 más kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Máriusz, szép reggelt Neked és mindenkinek :)
    Köszönöm a híreket, nagyon jók, örülök különösen a kedvelt fának a farmárudából, feltéve, ugyan arra gondolunk (látnazs?):D:inlove::D
    [​IMG]Ezek az ólak pedig nagyon aranyosak, jöhetnek a nublonok, hogy legyen elég pengőm a kiváltásukra :D
    A tojásoknak pedig mindig tudok örülni, főleg ha nem valós pénzt kell érte adni, hanem pajtából vehetem meg :D
    Tudnál még súgni valamit, hogy mire lesznek hatással? Pajtára vagy csíkra, mindenre vagy csak egy adott kategóriára?
     
  5. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    upload_2020-1-4_9-4-57.png Vele kitudom mosatni a ruháimat majd?
     
  6. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :)

    Miért pont egy földalatti, meglehetősen gyenge látású állattal szeretnéd a ruháidat mosatni? :wuerg: Hát még füle sincs o_O
     
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia apja :)
    Jobb ha beszerzel pár mosómedvét helyette, ha még nincsen. Ezt az állatkát, ha meglátod a kertedben csak úgy szabadulhatsz meg tőle, hogy megfogod és átdobod a szomszédba, túrja a földet ott tovább :D (Bálint gazda után szabadon idézve a mondását:D)
    PS: rájöttem, hogy nem vakond, Kata megvilágosított, igaza van ez egy kicsit félre sikerült, borz vagy annak Euróért vehető változata :D
     
    Utoljára szerkesztett: 4.1.20
  8. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Sziasztok! Próbálok én is rájönni. Mindkét fent említettből már van narancs (bár ez pirosnak néz ki). Esetleg zorb??
     
    -kaktuszable-, maszilva, Gio és 8 más kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Neked van igazad, ez tényleg az aminek írtad, esetleg a származási helyére kéne még bizonyítványt kérni , mert szerintem esetleg fontos lehet :D
    A két ól piros fejlesztésű új ól lesz, ez biztos:)
     
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Rájöttem. Nem tudok vele mosatni, mert, ha kitenném száradni a rucikat, úgy eltüntetni, hogy felkellene szántanom az udvart, hogy megtaláljam őket. :D Aztán tényleg jöhetne a maci újra tervezni a mosást. ;)
    Az biztos, hogy fel sem jelenthetném, mert szeretett hazánkban védettséget élvez!
     
    -kaktuszable-, rozo52, Rékuci1111 és 7 más kedveli ezt.
  11. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok! :)
    Én azt tippelem, hogy ezek a [​IMG] szülinapi event kellékei lesznek. ;)
    Vagy sötét kerek erdő rejtekén járok? Pedig nincs is rajtam túrabakancs, sem hátizsák....
     
    -kaktuszable-, maszilva, rozo52 és 9 más kedveli ezt.
  12. fraudragon

    fraudragon Fórum hercege

    Lehet már tudni milyen állatokat kell tenyészteni?A lúd ami biztos,de olvastam hollót,pókot is...
     
    -kaktuszable- és gumicsizma26 kedveli ezt.
  13. nagymami2

    nagymami2 Törekvő

    Ezeket, pók nélkül!
     
  14. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) van néhány állat amit kizárnék (pl. zsiráf), de a bűzös simán lehet :music: a szemüvege miatt tippeltem vakondra (kell neki, hogy ne menjen a szemébe a föld xD )
     
    -kaktuszable-, Fatther, maszilva és 11 más kedveli ezt.
  15. ArthurKyra

    ArthurKyra Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Sok-sok lappal - beszélgetéssel - ezelőtt volt arról szó, hogy külön elbírálásban részesülhet az a gazda, aki farmaranyat vásárol. Esetleg ajándékot kaphat? Nem igazán emlékszem... :oops: Nektek rémlik valami ilyesmi???
    Kedves Máriusz! Ezzel kapcsolatban mit mondanak a csillagok?
     
  16. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :)

    Volt olyan akció, ahol havi farmmunkásokat lehetett venni, és Páncél Panni is volt a csomagban. Biztos lesz még ilyen, vagy hasonló ajánlat.
     
    -kaktuszable-, Fatther, rozo52 és 9 más kedveli ezt.
  17. szaki1979

    szaki1979 Aktív író

    Sziasztok.
    Lehet hallani esetleg valamit tölgy bővítésről ahol a megszerzett csillagainkat elpazarolhatjuk?

    Köszi
     
  18. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! És esetleg az összegyűjtött banánok hasznosításával kapcsolatosan van valami új hír?
     
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Itt az írják , hogy a szüetésnapi eventnél figyelembe veszik mennyi ideig játszol
    Ha egy éve játszol , egy feladat lesz .
    Ha 3 éve játszol , akkor 3 feladat lesz
    Ha 10 éve játszol akkor 10 feladat lesz .
    És a jutalom egy fa lesz ?
    Szóval valaki 1 db fát kap , valaki meg tíz fát?
     
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok, szép reggelt!
    A két akciónak semmi köze sincs egymáshoz.
    Réka amiről írtál az egy egyedi bankos ajánlat volt amiről nem tudjuk, hogy mi alapján szelektált a rendszer.
    Amiről Arthurkyra kérdez az pedig Máriusz egyik jövendölése a farmarany vásárlásának jutalmazásával kapcsolatban. Erről is elég régen volt már szó és nem egyedi ajánlatként fog megjelenni, ha jön, hanem minden farmon egyformán, azonos feltételekkel, legalábbis nagyon remélem, hogy így lesz....
    Máriusz azóta nem hozta szóba, így még gondolom függőben van vagy akár csúszik vagy változott valami benne, de az is lehet, hogy elvetették az ötletet (ezek az én feltételezéseim arról, hogy miért nem indult el januárban és nem megerősített infó).
    Biztos vagyok benne, hogy amint lesz friss infó róla Máriusz szólni fog nekünk róla.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.