Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    javaslom újabb kérdések írása előtt, olvasd el a kapott válaszokat, már kettőt is írtam Neked.
    Ha nem találsz vissza a kérdésedhez, akkor használd a Fórumon az Értesítések részt, vagy a Keresőt.
    Az Értesítésekre kattintva láthatod, ha valaki reagált / válaszolt egy írásodra, s ott a zöld szöveg egy link, amire, ha rákattintasz, eljutsz a válaszig:
    upload_2025-9-25_23-4-38.png

    A Keresőben pedig rá tudsz keresni a saját bejegyzéseidre - ide kell a nevedet beírni:
    upload_2025-9-25_23-5-41.png

    A válaszokat itt találod:
    1)
    https://board-hu.farmerama.com/threads/minden-egyéb-kérdés-ide.19464/page-16#post-1466805
    2)
    https://board-hu.farmerama.com/threads/ajándékokkal-kapcsolatos-kérdések.19457/page-2#post-1466833

    További jó játékot!
     
    Sali~*.*, Luminary, Sylja és még 1 ember kedveli ezt.
  2. kroki57

    kroki57 Járnitanuló

    Sziasztok. 1 hétre kimaradtam a játékból, nem tudom, hogy kék banánt a beadáshoz hogy lehet szerezni. Köszönöm, ha segítetek.
     
  3. boszi52

    boszi52 Fórum hercege

    Az Átoktörőt megcsináltam ,akkor mért nem enged tovább ID 17777046 meg a Ennek a múzeumba a helye az sincs kipipálva pedig ugy emlékszem végig csináltam meg a Visszatérés Aquanautikába lehet,hogy nem jól írtam le de gondoljátok melyikre gondoltam ,annyi felröppenőt követeltek,és adni meg alig adtok valamit
     
  4. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    a Kékbanán-fa a legújabb bahás titokfából tud kifejlődni, egy hete került játékba, itt olvashatsz róla:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...azdaköri-küldetésekkel-2025-szeptember.26810/
    Ha akkor lemaradtál róla, biztos lesz még lehetőség a jövőben is szerezni eventekből, szezonból, vagy majd később csere napon, ahogy a többi titokfát.
    További jó játékot!
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  5. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    ha ezt panasznak szántad, akkor legközelebb a Panaszládába, vagy a Panaszkönyvbe írj.

    A 16-os mezőnél, ami tegnap 14 óra után lett elérhető (Tánc a veszéllyel küldetéssorozat) két feltételt kell teljesíteni, ahhoz, hogy a feladatokat el tudjuk kezdeni- a képet az Ismertetőből hoztam:
    [​IMG]
    [​IMG]

    Ellenőrzésem alapján Te eddig 190 db puzzle darabkát helyeztél ki, ezért nem tudod folytatni még.
    Ezt tudod ellenőrizni a Haladási sávban (a kép illusztráció) - itt kell 235/470-nek lennie minimum:
    [​IMG]
    Nézd meg a felső részen, melyik szögletes mezőkön nincs még pipa, s ott ki kell tenned még képeket, még 45 db puzzle darabkát kell leraknod a helyére.
    Sok sikert a folytatáshoz!
     
    Sali~*.* és -ágianyu33- kedveli ezt.
  6. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    Sziasztok!

    Szeretném megkérdezni a Bahán a Neon cápa miért van áthúzva.
    Pár napja nézem, de nem tudok rájönni. A többi színes ól nincs áthúzva csak a neon.
    Köszönöm, ha utána kérdeztek.
    GA-BI-O-Farm ID1508500
    [​IMG]
     
  7. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia Gabikám!
    Picit feletted a válasz. A központ tud a hibáról, javítása folyamatban van. Ezt írta a modi. :)
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  8. krisztabanya

    krisztabanya Kivételes tehetség

    Sziasztok! A kirakós ábra jobb oldalon alulról a második - egy kandúr van rajta egy macska szoborral- azt mutatja, hogy játék zölddel. Le is gyártottam a hozzá szükséges 20 db puzzle darabot, de nem engedi kirakni, lakat van rajta. Megnéznétek, hogy mi a baj, vagy mit nem csinálok jól? Köszönettel
    ID 16483862
     
  9. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    nem tudok annál többet írni, mint amit az #50-es bejegyzésben válaszoltam.
    Nincs információnk, mikor kerül javításra a hiba.
    Türelmedet köszönjük!
     
    macimami1958 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  10. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    amennyiben Az arany királyság nevű puzzle küldetésről beszélünk, ebben 3 alkalommal tudod a képet kirakni, mindig kicsit több darab kell hozzá. A 3 képhez 3 nyeremény tartozik.
    A képek a farmodon készültek:
    upload_2025-9-26_17-41-48.png

    Az első képhez a 20 elemet le is hívtad, ott vannak a jobb oldali tárolóban, így a feladat most a puzzle darabkák helyre tétele lenne:
    upload_2025-9-26_17-44-27.png

    Ha az első elkészül, dönthetsz úgy, hogy elkészíted a másik kettőt is, ahhoz újabb malomtermékekre lesz szükséged.
    Ha netán nem erre vonatkozott kérdésed, akkor pontosítsd, minden mezőnek van neve, azt add meg kérlek.
    Sok sikert a folytatáshoz.
     
    Sali~*.* és krisztabanya kedveli ezt.
  11. krisztabanya

    krisztabanya Kivételes tehetség

    Jaj, benéztem, csak a lakatot vettem észre,bocs! Igen, erről beszéltem, de már rakhatom!
     
    Dolphin kedveli ezt.
  12. Karala

    Karala Fórum-zöldfülű

    Szia, megvásároltam a "pörgesd fel a farmunkást", de a Kacsa Kata nem kaptam meg.
    Mi ennek az oka? Köszönöm a segítséget!
    Karala
     
  13. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    ahhoz, hogy ellenőrzést tudjak végezni Nálad, szükségem lenne a Farm nevedre és a Farm ID-ra.
    Ezek nélkül sajnos nem tudok segíteni.
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  14. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    Szia!
    Bocsi, ez valahogy kimaradt nálam, nem olvastam.
     
    macimami1958 és Dolphin kedveli ezt.
  15. macimami1958

    macimami1958 Fórummogul

    Nálam is ez a helyzet
    macimami1958
    31461846
     
  16. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    kérlek a jövőben önálló bejegyzést írj, ne más problémáját idézd be, s add meg a részleteket a hiánnyal, gondoddal kapcsolatban. Köszönjük, ha ezzel is segíted a munkánkat.

    Ellenőrzésem alapján ma 2025-09-26 11:25:05-kor a Farmünnep csomagot vásároltad meg, ennek tartalma:
    upload_2025-9-26_22-58-6.png

    Minden elemet megkaptál rendben:
    - Szupertápod 169-ről 419-re emelkedett
    - Szupertrágyád 59-ről 309-re emelkedett
    - Kacsa Kata turbótrágyája 47-ről 247-re emelkedett
    Farmarany készleted 27-ről 357-re emelkedett, utána vásároltál 7 csomag 50 db-os Szupertrágyát még, 7x20 FA-ért, így most az egyenleged 217 FA.
    További jó játékot!
     
    macimami1958, kigyo51 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  17. Zsuana55

    Zsuana55 Fórum hercege

    Szép reggelt!

    Tegnap megcsináltam az autós kirakóst, a rendszer mégis újra kéri. ID: 24442836
     
  18. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    segítségkérésedet áthoztam ide a panaszládából, az nem megfelelő hely erre.

    Amennyiben az "autós puzzle" alatt a Dinoszauruszok kora küldetést érted, itt lehívtad a Puzzle darabkákat a képhez, de még nem raktad ki. Ott vannak a lehívott elemek a jobb oldali tárolóban:
    upload_2025-9-27_7-51-53.png

    Sok sikert a folytatáshoz!
     
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    reggelt!
    Bocsi, hogy ide írok, csak egy kérdés! :)
    Tárolt fizetési adatokat csak törölni lehet, ha jól látom, igaz? Módosítani nem?
    Köszi!
     
  20. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    igen, törölni tudod, s utána a jó adatokkal tudod újra rögzíteni, ha szeretnéd.
     
    zsani_apja kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.