Minden egyéb kérdés ide

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Továbbítottam az adatokat felsőbb kivizsgálásra. Sajnos én többet nem tudok tenni az ügy érdekében.

2. -Anyu-

-Anyu- Fórumőrült

Szép napot! Sziasztok!
    Nekem is az lenne a problémám, hogy nem jelent meg nálam a Panka vásár, holott 3 db-al rendelkezem...
    Kérhetek segítséget? Köszönöm.

Kuzdern kedveli ezt.
  3. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Továbbítjuk a Központ számára, de hétvégén szinte esélytelen a válasz és/vagy a megoldás... :(

-Anyu- kedveli ezt.
  4. -Anyu-

-Anyu- Fórumőrült

Akkor köszönöm... Megint kimaradtam...:sleepy:

Utoljára szerkesztett: 25.7.20
    Kuzdern kedveli ezt.
  5. Koppi

Koppi Fórum elő legendája

Szia Modi !
    Erre a pocoklégyfogóra hogyan lehet szert tenni?

Kuzdern kedveli ezt.
  6. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Ládás válogatásban, Jutalmazó tárgy válogatásban szokott szerepelni időnként.
    Ezen kívül a Cserenap lehet beszerzési hely.
    De meglehetősen nagy értékű dekor a szintszorzó tulajdonsága miatt.

7. Abigél18

Abigél18 Utánpótlás-írogató

Sziasztok! Írtam a supportnak de még nincs válasz. Vettem egy " Nagy horgászok öröme" kosarat potom 1790 ft ért és nem kaptam meg a 10 csaliláda L-t csak a 3 luxuscsali ládát. Ilyen velem még soha nem fordult elő. A support mikor válaszol?
    Üdvözlettel Abigél 18 ID: 6139504

8. |Tamás|

Szia!

Payment Support (probléma a megrendeléssel opció) vagy a normál technikai supportnak írtnál?
    Ticket szám?

9. Abigél18

1547529608 csak ezt az egy számot kaptam emailben. Annak a suportnak írtam aki a megrendelés oldalán volt.
    DátumTranzakció számaTermékFizetési módÖsszeg
    2020.07.26.1547529608Nagy horgászok öröme kosárHitelkártya1.790 HUF

10. |Tamás|

Ezt a vásárlást visszaigazoló emailből szedted.
    Tehát a payment supportnak írtál? űrlapot kellett kitöltened?
    Várhatóan 1 hét kb mire válaszolni fognak, mert a payment supporton valós munkaidőben dolgozó emberek ülnek Hamburgban.

Ekkor vetted a nagy csomagot

2020-07-26 06:38:24+overarchingeventjul2020basket3-overarchingeventjul2020basket3
    2020-07-23 07:11:05+overarchingeventjul2020basket3-overarchingeventjul2020basket3
    Ládákat pedig itt 2020-07-23 07:15:50 és 2020-07-26 07:19:26 ki is bontottad a ládákat, tehát minden rendben van a farmodon.

BackOffice kedveli ezt.
  11. Abigél18

Nincs rendben! Ez volt az utolsó,hogy vásároltam tőletek, mert nem kaptam meg amit vettem.

12. BackOffice

BackOffice Team Leader Team Farmerama HU

Szia!
    De igen! Megkaptad, amit vásároltál és fel is használtad.
    A ládákat kibontottad és az összes csalit elpecáztad.
    Szíved joga, ha többet nem költesz. De ezt ne azzal indokold, hogy nem kaptad meg, amit vettél, mert ez nem igaz.

Amennyiben nem te voltál az, AKI kinyitotta a 10 ládát a Tamás által hozott időpontban, és nem TE használtad fel a csalikat, hanem más járt a farmodon, sürgősen változtass jelszót és írj a supportra, hogy valószínűleg feltörték a farmodat. Azonnal bezárjuk, nehogy több kárt okozzon az illetéktelen személy.

-ágianyu33- és Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  13. Abigél18

Bocsánatot kérek tényleg megkaptam ki is bontottam a ládákat és el is horgásztam. Nem írom le,hogy mi zavart meg,mert hosszú lenne. Még egyszer elnézésedet kérem. Nem törték fel a fiókomat!

-ágianyu33- és BackOffice kedveli ezt.
  14. ERNŐKEE41

ERNŐKEE41 Aktív író

Syasztok! Bocsánat, hogy írok! Az a problémám van, hogy a Gépet újra kellett telepíteni, és a Farmeraáma Regisztrációja, és az ID azonosítója a Farmerama-nak a jelszava is eltüntek.. Nem tudjuk megfejteni.... Mi lehet a lehetséges Opció, hogy újra a régi Belépő Jelszavamat, email címemet megkapjuk?? Köszönöm Szépen... Ernőkeee22 a azonosító, de a se email címre, se a Jelszóra nem emlékszünk!!! Ha ebben tudnak segíteni kérem segítsenek.. Köszönöm Szépen!!! Legalább az email címet adnának meg, mert onnanstól fogva már tudnénk, mit kezdeni.. Köszönöm Szépen a türelmet!!!!

15. BackOffice

BackOffice Team Leader Team Farmerama HU

Szia!
    Ezen csak a support tud segíteni.
    A farmerama főoldalán is megtalálod a support elérhetőségét. Ehhez nem kell belépni a játékba.
    Gépeld be, hogy farmerama.hu és görgesss az oldal aljára.
    Ott ezt látod:
    upload_2020-7-29_9-33-28.png
    Az Általános kérdések témakört válaszd!
    A leírtak alapján nem lesz egyszerű a feladat, de talán megoldható.
    Kérjük maximális együttműködésedet a support munkatársaival és a türelmedet, mert ilyen esetekben a központ munkatársait is be kell vonnunk a munkába, az pedig sok időt vehet igénybe.

16. -m2002-

-m2002- Fórum-zöldfülű

Sziasztok! egy kis segítségre van szükségem,úszó virágot szerettem volna beadni.Volt 515db és ehhez kiváltottam 2szer 30db.A beadandó 575db és nekem csak 517 db lett.Lehet hogy elnéztem valamit? Köszönöm a segítséget.
    -m2002- ID 6012843

17. Bolygóhollandy

Bolygóhollandy Utánpótlás-írogató

Sajnos 30 érme ad 1 növényt!

18. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia -m2002-!
    Az eventes területen az alábbi bruttó terméshozamok várhatók (mivel ott semminemű termésfokozó nem hat)
    1. 1*1 földterület 2 db;
    2. 1*2 földterület 3 db;
    3. 2*2 földterület 5 db.
    Vagyis ha te 2* váltottál 30 csillagos érméért vetőmagot és ha 2*2-es földbe ültetted is, ami a legtöbb bruttó hozamot adja, az akkor is csak 10 db termés. 515 db + 10 db = 525 db csupán, és nem 575 db.
    Ha meg el sem ültetted, akkor az valós szám, 515 +2 = 517 db, mert csak egy vetőmagot kaptál 1*30 db érméért.
    Ha mindenáron szeretnéd befejezni az eventet, akkor azt maximum kosár vásárlással tudod most már csak megoldani, hogy meglegyenek a hiányzó magok. De oda kell figyelni, hogy melyiket veszed meg, mert úszóvirág csak csak a két legnagyobb kosárban van:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/medencecápa-sztorik.19768/#post-1114333

19. fmanyika

fmanyika Utánpótlás-írogató

Köszönöm a választ,nagyon elnéztem.A csillagos érmét sajnálom nagyon.Szép napot.

20. Crom007

Crom007 Fórum-zöldfülű

Hello, nekem az lenne a kérdésem, hogy van esetleg lehetőség a régi Farmeramavál játszani? (2010-2011 körüli időszak)
    Esetleg tervben van, hogy visszahoznak egy "Classic" szervert, ahol elérhető a régi farm?
    Én szívesen játszanék vele a mostani már kicsit túl sok....