Visszajelzés Őszi fesztivál + TOP 4000 | 2025 - eventcsevegő

Kategória: 'Aktuális témák megbeszélése', témanyitó: Ableotory, témanyitás ideje: 19.11.25, 09:00.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérjük, értékeld!

Szavazás lezárása: 20.6.26, 14:01.
  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

  6. 6

  7. 7

  8. 8

  9. 9

  10. 10

Az eredmények csak a szavazat leadása után láthatóak.
  1. apumbiapa

    apumbiapa Kivételes tehetség

    Szia!

    Igen igazad van, egyetlen egy mondat sem említi. Csak ebből a beadási képből sejthető, Beadhatók:
    [​IMG]
    A malomtermék is az event része ezért az event tárgyak kategóriában fog szerepelni szerintem. Kellemes napot.
     
  2. farmerSS

    farmerSS Fórum admirálisa

    Szia

    Ha teljesítetted az alap eventet, vagyis mind a 3 bódéba beadtál mindent és már a TOP 4000-be akarsz beszállítani, akkor Te döntöd el, hogy a malomban bekevered e malomtermékké a tovább termelt eventnövényt és felröppenőket vagy nem.
    Az eventnövény pajtaértéke: 5.000 /db.
    Töklé : 100.000/db.
    Fahéjrúd : 10.000/db.
    Ha viszont ezt a 3 "terméket" malomban bekevered, akkor 399.000/db. pajtaértéket kapsz.

    Ehhez kell:


    Malomtermék
    KépNévKeveréshez szükséges hozzávalókKeverési időKeverhetőAzonnali keverési lehetőségVisszaváltási értékPajtaérték
    [​IMG]Tökös latte6x Szökőkútfű,
    3x Töklé,
    6x Fahéjrúd
    15 másodpercFarmos, Bahás malomban1 farmarany
    / db áron
    47.880x TP,
    47.880x TTP, 63.840x CSP
    / db
    399.000
    [​IMG]
     
    Swartsch, Kuzdern, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  3. Ms.AbyZu

    Ms.AbyZu Fórum mestere

    Jó reggelt!
    Jutok ameddig jutok. Hát ha.
    2. bódé pipa, kosár nélkül.
    Át néztem mit is tudnék a topba betenni.
    Ami érték van 1 db búvárhód, aranyszamár, gazdag zombijuh, polkapulyka, sziámi macska,4 db repülő elefánt
    Mind kell a gazdaköribe.:oops:

    Maradnak a kicsi tételek. Egyszer meg próbáltam, egyik küszöbön se jutottam be.xD

    Ettől féltem
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 21.11.25, 09:27
    Swartsch, Kuzdern, jucus100 és 4 más kedveli ezt.
  4. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A TOP-nál soha ne a tenyészállatokkal számolj. Azokat nem érdemes beadni, pláne ha nem is vagy teljesen biztos abban, hogy benn tudsz maradni. Csakis olyasmit szabad bedobálni, amit nem sajnálsz, ha a semmiért áldoztad fel...
    A búvárhód értéke például mindössze 2 300 000. A piacon az értéke kb. ennek a 30-szorosa (ami nyilván erősen piacfüggő, de a nagyságrend stimmel; nálunk 77 millió). Olyat érdemes keresni, ami a piacon értékében, vagy legfeljebb ahhoz képest néhányszoros áron van. Pl. az amaránt értéke 1250, a piacon (nálunk) 11 ezer, azaz kb. 9-szeres. A búvárhód 1840 amaránttal egyenértékű, aminek az ára 20 millió CSP (de van olyan piac, ahol ennek csak kb. a harmada).
    A nullázások kora előtt pont ez volt az éves TOP-ra készülődés lényege: olyat termelni, ami az értékéhez képest drága a piacon, eladni; majd az árból venni olyat, ami olcsóbb. Így folyamatosan lehetett növelni a pajtaértéket.
     
    Swartsch, ladislaw11, Kuzdern és 12 más kedveli ezt.
  5. Zsuzsikan

    Zsuzsikan Fórum veteránja

    Én a 22-s piacon 34 milláért látom a búvárhódot / 5 db /..szóval szétszórtak az árak
     
  6. Ms.AbyZu

    Ms.AbyZu Fórum mestere


    Szia.
    Igen igazad van. Sajnálnám is beadni, alapból szükségesek.
    köszönöm.
     
  7. pecanegra1976

    pecanegra1976 Fórum veteránja

    Sziasztok
    Első bódé kész. Le se merem írni, hogy a piccoloból ismét pocok légyfogó lett :(
     
    Zsuzsikan, Swartsch, Bátyus és 3 más kedveli ezt.
  8. nsziszy

    nsziszy Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Hol találom hogy a tökös latét miként tudom felhasználni miután a malomba elkészítettem?
     
  9. farmerSS

    farmerSS Fórum admirálisa

    Szia

    Egyszerű rá a magyarázat : bevonzodxD
    Olyan sokszor gondolsz rá, le is írod, így azt gondolja a piccoló, hogy vágysz ráxD, hát ad xD
    Csak tudnám, Fekinél miért nem működik ez a virágfestésre?xD

    Én össze-vissza adogatok befeléxD
    Így már mind a 3 kapott 1 csillagot.
     
    Swartsch, Kuzdern, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  10. feki13

    feki13 Fórum félistene

    Hello! :D

    Eljutottam a kiemelt sorig és megállt bennem az ütő, azt hittem azzal folytatódik nyitottál 3-atxDxD Innentől elkezdek vágyni valami másra, hátha beadja :music::D

    Kettes bódé nálam is tele, tegnap reggel random kaptam egy 100% bónuszt 2PP-ből, mondjuk én csak ilyenkor pörgetek, de nem extráztam túl, maradt a RACS-os vetés a keresősnél, itt pedig döcögök, majd az első bódét megcélzom és jövök a szuper nyereményemmel:p
     
    jucus100, Swartsch, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  11. pecanegra1976

    pecanegra1976 Fórum veteránja

    Aha. Akkor mást kéne leírnom, hogy mit szeretnék? Lehet kipróbálom!
    ( virágfestés-farmaranyfa-Jackajándéka-gyepekura-virágfestés-farmaranyfa-Jackajándéka-gyepekura-virágfestés-farmaranyfa-Jackajándéka-gyepekura-virágfestés-farmaranyfa-Jackajándéka-gyepekura )
    Ennyi csak elég lehet.
    Vegyes ültetésnél 17 töklé került a pajtába
     
    Fuhur, jucus100, Swartsch és 4 más kedveli ezt.
  12. Sziszi1950

    Sziszi1950 Fórumelemző

    A felhősort a z event nem adja, azt csak a top-ba való beszállitás után lehet megkapni, mennyi összegü beszállitás szükséges?
     
    pecanegra1976 kedveli ezt.
  13. pecanegra1976

    pecanegra1976 Fórum veteránja

    Szia. Ha a felhő a cél, akkor ehhez az első 1000be kell lenned. 2024ben 6,98milliárd volt az alja, idén lehet akár a duplája is. Nehéz megmondani előre.
     
    jucus100, Swartsch, Sziszi1950 és 3 más kedveli ezt.
  14. vízöntő

    vízöntő Fórum félistene

    Vadász a fákra, 10000- vel rakják majd a piacra, elég jó a pajta értékük némelyiknek, nekem ez a tapasztalatom, az előző topokról.
    Hát hogy mennyi lesz az annyi még sejteni se lehet, de a vége felé észnél kell lenni, mert pillanatok alatt zuhanhatsz akár 100-at is.
    Sok sikert.
     
    hóóvirág, jucus100, Sziszi1950 és 2 más kedveli ezt.
  15. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    lásd a #222-es bejegyzésben.
    Érdemes kicsit visszaolvasni kérdés írás előtt, már több alkalommal adtunk erre a kérdésre választ itt a topikban.

    Az ismertetőben is látható, az Event tárgyak kategóriába tartozik ez is.
    upload_2025-11-21_10-39-19.png

    Sok sikert!
     
    Swartsch, farmerSS, genka53 és még 1 ember kedveli ezt.
  16. doraemon24

    doraemon24 Törzsjátékos

    Sziasztok!
    Ti milyen kockán termesztetek? 2*2 és a maradékra 1*1 vagy csak 1*1?
     
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halo!
    Gondoltam ma időben haza értem, picit nullázok. Több százat indítottam. 1 db +1 termés növényre lett idáig. Bepánikoltam :D
     
    GA-BI-O-Farm, genka53 és jucus100 kedveli ezt.
  18. Klikkelgeto

    Klikkelgeto Fórum-zöldfülű

    A tökös latte mire jó?
     
    apumbiapa kedveli ezt.
  19. apumbiapa

    apumbiapa Kivételes tehetség

    Szia!

    Egy nagyon finom kávé , épp most ittam egyet.:inlove::) Egyébkét a top beadásásra egy lehetőség.;)
     
  20. Fukar

    Fukar Fórum-zöldfülű

    Ha valaki kosarat vásárol, olyan előnyhöz jut, amit más – a második, a harmadik, és így tovább – nem engedhet meg magának. Persze a BP ebből él „tisztességesen”, és könnyen előfordulhat, hogy éppen emiatt csúszik le valaki 1000 alá, mert többen is a pénztárcájukkal vagánykodnak. Félreértés ne essék: nem sajnálom senkitől, mindenkinek szíve joga valópénzt a játékra költeni! De akkor ne hurrogjunk le senkit, főleg azt ne, aki a BP szabályai szerint játszik, akárhány farmmal – hiszen ez ugyanúgy az ő szíve joga megdolgozott érte. Itt is vannak tehetős játékosok vagy ráérős emberek, akik százszámra küldözgették a piccolo ládát a kisebb farmjaikról a nagyokra. Akkor hát hol is kezdődik tisztesség, és hol ér véget?
     
    zsani_apja kedveli ezt.