Visszajelzés Őszi fesztivál + TOP 4000 | 2025 - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Ableotory, témanyitás ideje: 19.11.25.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérjük, értékeld!

Szavazás lezárva: Szombat, 14:01-kor.
  1. 1

    51 szavazat
    23.0%
  2. 2

    3 szavazat
    1.4%
  3. 3

    5 szavazat
    2.3%
  4. 4

    3 szavazat
    1.4%
  5. 5

    11 szavazat
    5.0%
  6. 6

    4 szavazat
    1.8%
  7. 7

    10 szavazat
    4.5%
  8. 8

    18 szavazat
    8.1%
  9. 9

    12 szavazat
    5.4%
  10. 10

    105 szavazat
    47.3%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Egy kis összehasonlítás a tavalyi TOP-pal (a táblában az szerepel, hány millió CSP értéken áll az 1000., 2500. és 4000. helyezett):

    100025004000
    2024.11.26. H 20:201516326119
    2025.11.24. H 20:201923,6306,4102,8
    Idén a TOP1000 alja magasabb, mint tavaly pontosan ugyanekkor; viszont a TOP2500 és TOP4000 alja alacsonyabb. Ebből persze nem tudjuk, mi lesz szerda este, de azért érdekességnek jó...
    (Majd időről időre hozok megint eredményeket.)
     
    ZitaGAZDA03, maszilva, zagimichna és 23 más kedveli ezt.
  2. Goran

    Goran Fórum bárója

    [​IMG]
    [​IMG]

    Most eddig vagyunk jók


    ÁÁÁÁÁ, elrontottam, Amira, klaudia, Swartsch, staramajka, nemo, genka és kukori, 1 salátával feljebb kellene menni :oops:o_O:eek:
     
    Utoljára szerkesztett: 24.11.25
    zamenik, ZitaGAZDA03, maszilva és 8 más kedveli ezt.
  3. Sziasztok.
    Szeretném megkérdezni, mennyi értéket kell elérni, hogy a felhőt megkapjuk? Jó játékot mindenkinek. Sok sikert azoknak, akik versenyben vannak. :inlove:
     
    kutyaszálló és cicimsincs kedveli ezt.
  4. cicimsincs

    cicimsincs Törzsjátékos

    kb 2milliárd felett
     
  5. JUCUS

    JUCUS Fórum parancsnoka

    Na, csak kiüríted a pajtákat. Szerintem a BP-nek dolgozol stikában. Jut eszembe: Ladislaw üzeni, ha végeztetek, segítsetek már be nekik, mert nem boldogulnak a POLSKA felirattal. Amúgy már szinte teljesen jó! Eskü, nem röhögök!8):inlove:
     
    ZitaGAZDA03, GA-BI-O-Farm, vihence és 5 más kedveli ezt.
  6. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Gratula a feliratokért!!!!!
    Én beágyaztam magam, a végét már nehéz volt kirakni,de a saláták segítettek:p:p:p
    Minden játékosnak sok sikert , remélem a vége nem lesz bomba8)xD:cry:
     
    maszilva, GA-BI-O-Farm, vihence és 4 más kedveli ezt.
  7. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A felhőért benne kell lenned az első 1000-ben. Hogy ez mekkora értéket jelent, nem tudjuk előre. Tavaly kb. 7 milliárd kellett hozzá. Idén minden bizonnyal több lesz. Hogy mennyivel? Ki tudja...
     
    GA-BI-O-Farm, hóóvirág, vihence és 5 más kedveli ezt.
  8. Atya ég. Nos, kár volt bedobálnom amim volt, De se baj. Arra gyúrtam volna, de így nem leszek kiizmosodva. :D Hiszen csak játék.
    Hálás szívvel köszönöm a választ.

    Neked is hálás szívvel köszönöm a választ, a segítséget. Nem gyúrok így tovább. :D Azért ez nem semmi. Lehet, hogy csak nekem, de egy kissé sokallom. Dobászoltam be, de gondoltam csak érdeklődök. Aranyosak vagytok, hogy egyből a segítségemre, segítségünkre vagytok. :inlove:
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 24.11.25
    ZitaGAZDA03, GA-BI-O-Farm, vihence és 3 más kedveli ezt.
  9. pecanegra1976

    pecanegra1976 Fórumgróf

    Legyen inkább 12milliárd felett
     
  10. jucus100

    jucus100 Fórum hercege


    Szia Genka !

    Én benne vagyok. :)
     
  11. Goran

    Goran Fórum bárója

    Amira, klaudia, Swartsch, staramajka, nemo, genka és kukori, 1 salátával feljebb kellene menni :oops:o_O:eek:
     
    zamenik, GA-BI-O-Farm, Amira09 és 5 más kedveli ezt.
  12. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Várok a többiekre.
     
    GA-BI-O-Farm, vihence, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Ez egy borz alom, hogy nem sikerül. :D
     
    GA-BI-O-Farm, vihence, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  14. klaudia06

    klaudia06 Aktív író

    Ok, rakom az 1 salátát.
     
    GA-BI-O-Farm, Amira09, vihence és 4 más kedveli ezt.
  15. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Én is rádobtam 1-et.
     
    GA-BI-O-Farm, Amira09, vihence és 3 más kedveli ezt.
  16. cicimsincs

    cicimsincs Törzsjátékos

    Bolgároknak sikerült:)
     
  17. klaudia06

    klaudia06 Aktív író

    Basszus, ha ez így megy tovább lassan el kell kezdenem újra a saláta termesztését. Ha még egyáltalán emlékszem rá, hogy hogyan kell :D
     
    GA-BI-O-Farm, Amira09, vihence és 4 más kedveli ezt.
  18. JUCUS

    JUCUS Fórum parancsnoka


    Ne dobálgassatok semmit. A közepétől 4 ember betűt cserél és kész.
     
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Rádobtam.
     
    GA-BI-O-Farm, vihence, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  20. mya100

    mya100 Fórumfelvigyázó

    Én úgy látom 2 embernek kellene előttem és utánam átírni.
     
    GA-BI-O-Farm, vihence, genka53 és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.