Visszajelzés Őszi fesztivál + TOP 4000 | 2025 - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Ableotory, témanyitás ideje: 19.11.25.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérjük, értékeld!

Szavazás lezárva: Szombat, 14:01-kor.
  1. 1

    51 szavazat
    23.0%
  2. 2

    3 szavazat
    1.4%
  3. 3

    5 szavazat
    2.3%
  4. 4

    3 szavazat
    1.4%
  5. 5

    11 szavazat
    5.0%
  6. 6

    4 szavazat
    1.8%
  7. 7

    10 szavazat
    4.5%
  8. 8

    18 szavazat
    8.1%
  9. 9

    12 szavazat
    5.4%
  10. 10

    105 szavazat
    47.3%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    [​IMG] Jóóóóóó reggelt! Szép napot! Hoztam kávét! :D :inlove: :inlove: :inlove:

    HAJRÁ FARMEREK ÉS FARMERLÁNYOK! HAJRÁ MAGYAROK!
    [​IMG]
     
    nyuszi63, cicimsincs, rozo52 és 19 más kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt

    Hajrá mindenkiek:inlove: Szépek a feliratok:inlove:
    Messze van még a szerda este... de jóóóóó lenne megtudni az 1000 alját...8)
     
  3. TurbóTom

    TurbóTom Utánpótlás-írogató

    Sziasztok.
    A felhőre mikor lehet pakolni?
     
    Ayrin67, mya100, inanna11 és 3 más kedveli ezt.
  4. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Szia ,
    amikor elkészültél a három bódé teljesítésével, akkor indulhat a pajta-ürítése ☺, vagyis a beadást elkezdheted. A felhőt TOP-zárása/ellenőrzése után azok kapják meg, akik az ezerben bennmaradnak.
    .l.
    Hajrá Gazdatársaim ! Nagyon szép feliratokat csináltatok, szenzációsak vagytok!!
    Én is elindultam.
    [​IMG]
     
    ZitaGAZDA03, Fuhur, maszilva és 13 más kedveli ezt.
  5. Bokalmgazda

    Bokalmgazda Fórummogul

    Ha benn maradsz az 1000-ben és végeznek a farmokon az ellenőrzésekkel.
     
    juliannakoczkas, Ayrin67, mya100 és 7 más kedveli ezt.
  6. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Szépek a felíratok....büszke vagyok rátok!
    Hajjjrrráááá Magyarok!
     
  7. jucus100

    jucus100 Fórum hercege

    Sziasztok !

    Örülök, hogy sikerült össze hozni ezt a csodás feliratot.
    Nagyon köszönöm, Nektek, hogy részese lehetek ennek a szuper csapatnak.
    Mindenkinek kívánom, hogy érje el a kitűzött célt.
    A vége még messze van, de nem adjuk fel !!!
    Hajrá Magyarország !!! Hajrá Gazda társak ! :) :) :)
     
    Marika312, Fuhur, PalMa és 17 más kedveli ezt.
  8. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Gyönyörködve lehet nézni a sok magyar játékost a listában! :D:inlove:

    A sorunkban alul lili12467 -nek 1 db salátát be kellene dobni, hogy szorosan felzárkózzon hozzánk, ha akar velünk lenni, mert különben a lyukba betelepülhet nem oda valósi. ;):D:inlove:


    HAJRÁ FARMEREK ÉS FARMERLÁNYOK! HAJRÁ MAGYAROK!
    [​IMG]
     
    Marika312, Fuhur, Amira09 és 16 más kedveli ezt.
  9. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Szia, sziasztok! :)
    Ott van közvetlen mögötte Sujini is. :)
     
    Kuzdern, Amira09, cicimsincs és 9 más kedveli ezt.
  10. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Ja, akkor neki is dobni kellene egy salit :D:inlove:
    Nahát, ilyen hosszan egybefüggő felirat, mint a mienk, eddig még nem volt a Farmerama TOP-ok történetében! :D:inlove::inlove::inlove:
     
    éva5111, SnéDóri, maszilva és 13 más kedveli ezt.
  11. eleysa01

    eleysa01 Fórum-zöldfülű

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]


    Go an alle User, egal aus welchen Ländern Go Ihr Lieben GO GO GO und ganz viel Erfolg b ei den TOPs ❤️❤️❤️

    --------

    *Fordítás Moderátortól / Dolphin
    Sok sikert minden Játékosnak, függetlenül attól, hogy melyik országban játszotok! Hajrá, hajrá, hajrá! Sok sikert a TOP-on!

    Szia!
    a Magyar fórumon magyar nyelven is szükséges az üzenetet megjeleníteni, kérlek, használj fordítókat a jövőben. Köszönjük!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 25.11.25
    hóóvirág, Marika312, SnéDóri és 28 más kedveli ezt.
  12. mya100

    mya100 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Sikerült ismét. A felirat tökéletes:inlove:
    Köszönet ezért a top hangulatért:D
    A kerek bedobásban benne vagyok ha úgy alakul.
    Még két nap, Sok sikert!:inlove::D
    Danke, alles Gute!:inlove:

    Köszönjük, minden jót:inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 25.11.25
    Marika312, SnéDóri, greenfields és 14 más kedveli ezt.
  13. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Hallo eleysa01! :)
    Vielen Dank für deine lieben Worte und deine Ermutigung! Das ist sehr lieb von dir! Wir wünschen dir ebenfalls viel Erfolg beim TOP. :)

    Szia eleysa01! :)
    Nagyon köszönjük a kedves szavaidat és a buzdításodat! Ez igazán kedves tőled! Mi is sok sikert kívánunk neked a TOP-hoz! :)
     
    Utoljára szerkesztett: 25.11.25
    ZitaGAZDA03, Marika312, SnéDóri és 16 más kedveli ezt.
  14. lili12467

    lili12467 Fórum ismerője

    Dobtam! Köszike!
     
    Marika312, PalMa, Amira09 és 10 más kedveli ezt.
  15. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    100025004000
    2024.11.27. K 13:402178510175
    2025.11.25. K 13:402896,2454,8175,6
     
    hóóvirág, Marika312, maszilva és 17 más kedveli ezt.
  16. Pokimoki72

    Pokimoki72 Fórumgróf

    Szia. :)
    Én napok óta nem mozdulok....várom a feliratot előttem. :D
    Salim nincs sok...pontosan számoljatok... :D :D
     
    ZitaGAZDA03, vasaló57, Sylja és 31 más kedveli ezt.
  17. KatonaA

    KatonaA Junior szaki

    Sziasztok!
    Sikeres TOP játékot Mindenkinek! Szurkolok,hogy mindenki elérje a kitűzött célját!;)
    Csodás feliratokat készítettetek!:inlove:
    Hajrá minden Top játékosnak !:)
     
    Amira09, genka53, cicimsincs és 8 más kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    xDxDxD Bármilyen felirat kizárt szerintem előtted8) De ha mégis lenne pl Farmerama... azért annak az utolsó betűje Te légy:p
    Hajrá:inlove:
     
    ZitaGAZDA03, Marika312, Amira09 és 8 más kedveli ezt.
  19. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Sziasztok! Gyönyörű látvány a feliratok sora, nagyon ügyesek vagytok! Szívből gratulálok a munkátokhoz, és a helytálláshoz Mindenkinek! Kívánom, hogy aki csak szeretne, maradjon a TOP-ban, és olyan helyen, ahova vágyik! Részemről, a kis padon ülök, és szurkolok Nektek, sok sikert!
     
    Marika312, maszilva, kuekev és 10 más kedveli ezt.
  20. JUCUS

    JUCUS Fórum parancsnoka

    Két napja nulláztam salátával, pont emiatt. Szóval Neked is jut.....8)xD
     
    SnéDóri, vihence, GA-BI-O-Farm és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.