Visszajelzés Különleges akciók csevegője | Archívum

Discussion in 'Egyéb témák archívuma' started by Csocsoovb, Nov 9, 2013.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Luca_511

    Luca_511 Fórum bárója

    Vesztettem volna, ha ilyet fogadok. :)
    Egy hármasból tigris neon lett.
     
    Swartsch, PaySkin and -Holdfeny-. like this.
  2. PaySkin

    PaySkin Fórum hercege

    Sziasztok!

    Nyilvánvaló volt, hogy lesznek ilyen nyitások is, de minket elkerült a "szerencse"!
    Feleségemé, fiamé és a sajátom, ill. mindhárom farmhoz tartozó piac-azonos: 5 db neon 1-es és 1 db neon 2-es az eredménye...
     
    -Holdfeny-., Luca_511 and zsani_apja like this.
  3. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Kíváncsi voltam az esélyekre, meg a neon ólak jól jönnek, így 60 kisfarmon vettem meg a 120 AB-os csomagot. Az eredményekből úgy látom, hogy mind a 8 elemnek azonos lehet a megnyerési esélye. A legkevesebbet a mosómedvéből kaptam (2 db-ot), a legtöbbet pedig a kaptárból (13-at). A többi a következőképpen alakult: hód 9, elefánt 6, tigris 6, skorpió 9, láda I 8, láda II 7 db.

    A fás ládákból egy kriptamécses kaktusz és 4 éjféli tölgy jött.
     
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia

    Nem apróztad el:inlove:
    Nálam kissebb volt a merítés...;) a fás ládából egyik említett fám sem lett... o_O de a neon ólak miatt léptem be ide oda...;)
     
    GA-BI-O-Farm likes this.
  5. Szervusztok kedves gazdatársak!

    Ismét eljött az év utolsó hónapja, a Karácsony-várás időszaka, ezúttal is egy színes Adventi kalendáriumot kaptunk, amit idén 2025.12.01.-2025.12.24. között "nyitogathatunk" minden nap.:)
    Újra hozom majd, éjfél után nem sokkal a napi ajándékokat.

    Az első napi ajándéka /2025.12.01./ 1800 x Farmszint X TP.

    Fahéj és mézeskalács illatú, szeretetteljes Karácsonyvárást kívánok mindenkinek!
    [​IMG]
     
    Last edited: Dec 1, 2025
  6. Spanlotus776367

    Spanlotus776367 Fórumlakó

    Sziasztok!

    Köszönjük, hogy újfent megosztod minden nap nekünk. Viszont engem jobban szeret a farm, mert én 1800TP × farmszintet kaptam - biztos az ezredik belépő voltam ma :)
     
  7. Szia kedves Spanlotus776367!
    Köszönöm szépen a helyreigazítást, a sietségben 1 db nullát lehagytam! :D/ Kíváncsi voltam valaki észre veszi-e??? :D /
    Javítottam a hozzászólásom, elnézést kérek mindenkitől!
    Legyen szép napja ma is mindenkinek!
     
  8. Spanlotus776367

    Spanlotus776367 Fórumlakó

    Szia!
    Hálásan köszönöm, eddig reménykedtem, hogy kivételeznek velem :D
    Pedig most szerettem volna leírni, mi legyen a holnapi ajándékom, de akkor ezt buktam :D
     
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Köszönjük :inlove: Nyitás előtt jövök olvasni... aztán így nem nyitok ki olyant amit később érdemesebb lenne:D
    A nullák meg nem fontosak:p
     
  10. Szervusztok kedves gazdatársak!

    A második napi ajándék /2025.12.02./ 30 db Szupertrágya.

    Fahéj és mézeskalács illatú, szeretetteljes Karácsonyvárást kívánok mindenkinek!
    [​IMG]
     
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Mai öröm VIRÁGFESTÉS jött a Dzsinn ládából:inlove:
     
  12. pecanegra1976

    pecanegra1976 Fórumgróf

    Aztaaaaa, most egy kicsit ( nem is kicsit )... :)
     
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szó mi szó... jól esett a lelkemnek:D főleg a legutóbbi havermackó után:p
     
    pecanegra1976 likes this.
  14. Szervusztok kedves gazdatársak!

    A harmadik napi ajándék /2025.12.03./ 15 db csillag.

    Fahéj és mézeskalács illatú, szeretetteljes Karácsonyvárást kívánok mindenkinek!
    [​IMG]
     
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    feki13 and GA-BI-O-Farm like this.
  16. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

  17. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    Viszont teljesen felesleges.
    Jó ez így.
     
  18. Szervusztok kedves gazdatársak!

    A negyedik napi ajándék /2025.12.04./ 1 db 200 % TP/TTP Betakarítási bónusz L.

    Fahéj és mézeskalács illatú, szeretetteljes Karácsonyvárást kívánok mindenkinek!
    [​IMG]
     
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Én is elgondolkoztam a fekete felhőn, aztán úgy döntöttem, akkor próbálom megvenni, amikor vége az akciónak. Sikerült :D ..kitartanom. ;)

    újra én jöttem :)

    Ezzel találkoztatok?
     
    Last edited: Dec 4, 2025
  20. Szervusztok kedves gazdatársak!

    Az ötödik napi ajándék /2025.12.05./ 2 db Barkácscucc XXL.

    Fahéj és mézeskalács illatú, szeretetteljes Karácsonyvárást kívánok mindenkinek!
    [​IMG]
     
Thread Status:
Not open for further replies.