Visszajelzés Fejedelmi mulatság - 16. születésnapi event (2026) - event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Ableotory, témanyitás ideje: 21.1.26.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérjük, értékeld!

Szavazás lezárása: 20.8.26, 21:36.
  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

  6. 6

  7. 7

  8. 8

  9. 9

  10. 10

Az eredmények csak a szavazat leadása után láthatóak.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórumőrült

    Szia!
    Nekem elég sok egyéb, külföldi államilag elismert minősítésem, moduljaim, okleveleim vannak és van kettő nemzetközi versenyről arany kupám és ennek ellenére se fogom csinálni ezt az eventet..... :)
    Nem hiszem hogy az iskolázottsági szinttől függ az hogy megértjük-e az eventet vagy nem.... ez elsősorban odafent dől el, a tervezésnél. ;) Ezt az eventet annyira túltervezték, hogy nekem már túlóra gyanúsnak tűnik! Szándékosan nem zölddel írtam!;)
     
    hóóvirág, zebrina04, Anulu73 és 44 más kedveli ezt.
  2. Ableotory

    Ableotory Team Leader Team Farmerama HU

    Egy gombnyomás = egy kártya.
     
    PalMa, koricsabi, Dolphin és 7 más kedveli ezt.
  3. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Nekem más jött ki. Megnézed? Addig nem is számolom. Benne van a Szögletes kitehető is, a 2 felhő és a kitehetők a felhőkre.
    0,2,4,7,14,22,30,23,24,25,32,33,34,40,7,6,5,13,12,11,19,28,35,36,16
     
    ZitaGAZDA03, genka53, -happy58- és 5 más kedveli ezt.
  4. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Némi elmélkedés az eventről...

    A minijáték az egyik legidőigényesebb játéknak ígérkezik... Kulcsfontosságú lesz az alkimistafőzet, amivel az elakadás esetén tovább tudjuk lökni a játékot, mert különben vége az egésznek - persze lehet venni is... Egy szülinapi eventet, egy közös ünneplést erre a logikára alapozni, minimum nagyon nem elegáns. Nem tudjuk, mennyire kell majd beavatkozni, mennyire lesznek könnyűek a paklik vagy nehezek, tehát nem akarok előre minősíteni, de a gesztust nagyon durvának gondolom.
    Ha ehhez hozzáveszem még a csillagos érméket is, pláne ez a helyzet. 3 mezőn szerezhetünk összesen 21 darabot. Utána persze akármennyit, de minden egyes ismétlés 5 FA-ba kerül! Ha valakit ez érdekel, a 37-es mezőt ismételgesse, mert ott az 5 FA-ért 8 érme jár, a másik kettőn kevesebb. Elméletileg aki szokott vásárolni, az akár el is gondolkodhat rajta, mert azért mondjuk 5 FA-ért plusz egy minijátékért kapunk 8 érmét, amiért kiváltható pl. 40 szupertrágya a boltból (persze nem korlátlanul), ami önmagában akciós ár, na de azért ne már...

    Mindenesetre az alkimistafőzet megszerzése fontos, így érdemes mindenhol lejátszani a koronás mezőkön a minijátékokat az alkimistafőzetért. A takarékos útvonal mellett 10 ilyen mező van: 41, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 55.

    A nyeremények... A 2. felhő és a (+)-os dekor jók, ha a TP-t nézzük, és a felhő ládája sem rossz. De a fentiek miatt azt kell mondanom - és ez egy szülinapi eventnél nagyon gáz -, hogy kihagyható. Azt hiszem belevágok, de rossz szájízzel teszem, és ha a minijáték nagyon nehéz és/vagy időigényes lesz, abbahagyom. Ki tudnék fizetni sokszor 5 FA-t is a folytatásért, de ízléstelennek, és a játék eddigi hagyományaival ellentétesnek gondolom az "újítást". És félek tőle, hogy a következő időkben ez trenddé válhat...

    Szerk: Javítottam a számokat a 17h körül kijött módosítás figyelembe vételével
     
    Utoljára szerkesztett: 21.1.26
    pisti243, hóóvirág, zebrina04 és 54 más kedveli ezt.
  5. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia Imi!
    Nevetség tárgya lett ez a szülinapi buli.
    Dolgozz úgy, mintha fizetnének érte… szenvedj úgy, mintha vizsgáznál.
    A pláne meg az, hogy ha tévesztesz, vagy rossz a lapjárásod, akkor ott a vásárlás — szabad a pálya.
    Csakhogy a játékosok zöme már rég meggondolja, mibe rakja a pénzét.
     
  6. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Majd átnézem, de ennél az eventnél megint nagyon vastagon fogott a BP cerkója.

    Csak a Bahát néztem meg.

    Ha valaki végig szeretné vinni, már pedig miért ne,(ha már event) , akkor a két hét kevés csak csatnival + vízzel és napi 3x-i aratással a 8 órás gaznál..
    De majd jön Zoli és levezeti ezt is és a farmot is.
    Holnapig sok idő van még, lehet újratervezni
     
    ZitaGAZDA03, PZoli64, PalMa és 11 más kedveli ezt.
  7. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    Szia!

    Ha így látod, akkor írjatok nekik, hogy ezt ne indítsák el holnap vagy ha kihagyhatatlanul fontosnak tartják, játszanak vele ők maguk.
    Gátlástalanul lehúzós az event és nem születésnapra való, bár szerintem egy ilyen semmikorra sem illő.
    Velük ellentétben bennünket nem fizet a bp, hogy fél órás idegőrlő minijátékokkal foglalkozzunk, amiből kell vagy 56 sikeres.
    Ha mindenképp minijátékkal akarnak bennünket "megörvendeztetni", nyúljanak vissza a a 2020-ashoz.
    Azzal szívesen elszórakoznék a korlátlanul kivehető jó dekorok miatt.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/szülinapi-forgatag.19063/
    Ebben mindenki megtalálná a számítását, akár fákkal, növényekkel vagy ólakkal foglalkozik.
    Egyre silányabbá teszik a játékot és úgy, hogy még látszik is, hogy munka van mögötte.
    Amikor játékban vagyok, mindig minden szezont csinálok, mégis van 3 hiányos szezonos felhősorom.
    Érik a következő kihagyás és az talán már nem csak másfél éves lesz.
     
    ZitaGAZDA03, vihence, bindi5454 és 25 más kedveli ezt.
  8. a1a4

    a1a4 Törzsjátékos

    Aki érti ezt az eventet, annak gratulálok, én nem tartozom közéjük. Azon gondolkoztam, hogy vajon miért kérdik minden egyes eventnél, hogy értékeljük, mennyire tetszett az event, mivel egyáltalán nem veszik figyelembe az eredményt. Ez egy szülinapi ajándék event??? Ha, ha, ha, (és ez nagyon finom reakció, gondolatban ennél sokkal durvább jelzővel illetem).
     
    adri1124, Flowers66, GreenmesteR és 11 más kedveli ezt.
  9. szellorozsa

    szellorozsa Mindentudó orákulum

    Sziasztok..az első lapon a szavazásnál 96.5 % vezet 1 ponttal...ez magáért beszél....talán van egy-egy 6-os meg 10-es..
    Én szoktam minden este passziánszozni..ezzel zárom a napot...de mit kell túlbonyolítani ezt az eventet...ráadásul el is akadhatok..
    belevágok..és ha nem viszi a fejsze akkor abba hagyom...:D
     
    ZitaGAZDA03, ambrusne, bindi5454 és 11 más kedveli ezt.
  10. tanítvány

    tanítvány Járnitanuló

    Ez nekem most kimarad 15 éve először, de nem fogok unatkozni. Szeretek olvasni és passziánszozni az alaptól az Admirálisig. Csak kártya - semmi farm. /legfeljebb napi egyszer az ajándékok miatt/ Azért szeretnék arra választ kapni, hogy miért bonyolítják ennyire a játékokat. Csak elolvasni és értelmezni egy óra. Aki örül ennek az eventnek, sok sikert és főleg sok időt kívánok.
     
    ambrusne, vihence, bindi5454 és 11 más kedveli ezt.
  11. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Az a baj, hogy nem tudom egyáltalán miként kapok lapokat, mit csináljak a közepes és a nehéz pályán a 7 oszlopokkal....
    Ha letermelem azt a rengeteg növényt és több ezer felröpit nem kevés sztrágya és egyebek beáldozásával és nem jutok egyről a kettőre, akkor veszett minden.
    Nem tudom, hogy mit kellene tenni! Átmenni a panaszosba és akkor szerinted változna valami ?
     
    GreenmesteR, bindi5454, kidmama és 13 más kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Köszönöm a számolást... ez nem kevés...
     
  13. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    Szia!

    Már az első kommentem is meg tudtam volna fogalmazni oda, viszont az a tapasztalat, hogy egy jó fél éve hiába tesszük. Egyszer volt egy igen konkrét válasz tőlük, hogy biza ők nem változtatnak viszlát. Itt semmiféle változás nem fog érkezni szerény véleményem szerint. Teljesen más van az ő fejükben mint a miénkben...Ki kellene hagyni olyan nagy összefogással amit még nem látott a vezérkar, szerintem más nem működne...
     
    soandy, gyulagazda45, vihence és 19 más kedveli ezt.
  14. tompaker

    tompaker Törzsjátékos

    Szia, sziasztok!
    Teljesen egyet értek. Annyi kiegészítést még én is hozzáfűznék, hogy nagyon rossz irányba mennek a dolgok a BP.-nél. Ugyanis kb. három hónappal ezelőttig olyan eventek voltak amelyek egy hétig tartottak, és legalább két piccolót is lehetett nyerni. Mostanában kéthetesek az eventek és 1-2 piccolo a nyeremény, vagy egyáltalán nincs is. A mamut fákról ne is beszéljünk. Persze a piccoló nem tünt el, mert néha, néha meglehet vásárolni jó kis euróért. Minden esetre szerintem sem ilyen az igazi születésnapi buli. Meglepetés igazán jó sikerült, csak negatív irányban.
     
    GreenmesteR, vihence, bindi5454 és 14 más kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hát erre seni sem számított:oops:
     
    bindi5454, genka53, Baby72 és 2 más kedveli ezt.
  16. miniowl

    miniowl Fórum bárója

    Sziasztok!

    Én az event szavazásáról kérdeznék.
    1. Az 1-es a legrosszabb és a 10-es a legjobb? Vagy fordítva? :oops:
    2. Tényleg augusztus 20-ig lehet szavazni?

    köszönöm előre is a válaszokat!
     
    bindi5454, zsoxxya, Swartsch és még 1 ember kedveli ezt.
  17. Ableotory

    Ableotory Team Leader Team Farmerama HU

    Az 1 a legroszabb, 10-es a legjobb.
    A szavazás dátumával nem kell foglalkozni, a szavazás akkor zárul le, amikor a csevegő is.
     
    maszilva, zsoxxya, miniowl és 2 más kedveli ezt.
  18. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    Ha mi írunk, akkor semmi nem változik.
    Olyan is volt, hogy az adminok is hiába írtak, hogy valamin változtassanak és Ableotory be is írta a fórumba, hogy nem értek el semmit.
    Ilyenkor szoktam azt tenni, hogy lelépek, aztán vagy visszajövök vagy nem.
    Előre tartottam a születésnapi eventtől, mert szülinapkor mindig nekiállnak nyíltan kotorászni a játékos zsebében, de itt az időnket is rabolják és ahogy az admin írta, neki viszontagságos volt egyetlen egy minijáték is és oly mértékben kiakadt, hogy az event is kimarad nála.
    Hogy mégis válaszoljak: én mindenevő vagyok, sajnos minden eventet csinálok (pedig sokszor írom, hogy jó párat ki kellene hagyni), így az a tervem, hogy holnap hamar letermelem azt a 82 növényt, összehozom a 6045 felröppenőt és menet közben már "játszom".
    Ha bírom idegekkel, akkor végzek vele, ha viszont nem és kiakadok tőle, bezárom a böngészőt és a játék közelébe sem megyek jó ideig.
    Vagy végleg, ami szintén nem kizárt.
    Minden függőség csak gondolat, több, mint 20 év dohányzás, kávézás abbahagyása is éppen annyi volt nekem, csak egy röpke gondolat.
    Azt már decemberben megtudtuk a TL-től, hogy az idei év már a hosszú ismertetők ideje lesz, az én véleményem pedig továbbra is az, hogy szórakozni, pihenni, (Holdfény! Nagyon figyelj!) jó játékkal jót játszani és sikerélményért jövök fel a farmra, nem pedig odadobni a pénzem, időm és a nyugalmam bosszúságra.
    Olyan, mintha azon dolgoznának, hogy minél többen kiszeressenek ebből a játékból.
    Holnap meglátom, ha úgy lesz, miattam ne túlórázzanak. :)
     
    ILDI1066, hóóvirág, zebrina04 és 29 más kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Figyelek;)
    Ha az ember letermeli ezt a bődületes mennyiségű gazt... akkor már meg lesz a felhő... 8)
    Én biztosan szinte biztosan nem fogom kimaxolni...;)
    Sajnálnám, ha eltűnnél... 8)
     
    ZitaGAZDA03 és tompaker kedveli ezt.
  20. Ableotory

    Ableotory Team Leader Team Farmerama HU

    Sziasztok!
    Továbbítottuk a negatív véleményeket. Személy szerint is tettem annak érdekében, hogy változtassanak, de hogy ennek lesz-e eredménye, azt nem tudjuk.

    Amennyiben módosítanak, arról írunk időben.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.