Minden egyéb kérdés ide

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    A játék naplója szerint csak 1 Baha-vadasparkkal rendelkezel.
    Ha, a vadasparkot máshová helyezed ki, akkor értelemszerűen nem tudja azt az egyet visszatenni a korábbi, mentett helyére.
    Ha, konkrétan emlékszel, hogy neked kettő volt, akkor próbáld beazonosítani, hogy mikor szerezted a másodikat.
    Köszönöm.
     
    -ágianyu33- és *Zinnia* kedveli ezt.
  2. picur.csini

    picur.csini Utánpótlás-írogató

    Én erről beszélek.A bal felső sarokba volt.Vissza rendezéskor nem helyezi vissza.
     

    Csatolt fájlok:

    Moderátor által utoljára szerkesztve: 4.3.26
  3. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Egy darab Vadaskerted van. Ezt az egy darabot kihelyezted a Zuhatagok szigetére. Amikor elmentetted a területet, akkor még a Bahán volt kitéve. A farmvisszarendező próbálta kitenni, de nem találta; hiszen csak azt tudja kitenni, ami ott van a raktáradban.
     
  4. fraudragon

    fraudragon Fórum bárója

    Amikor learattam az ólakat,49 rendőrszalagot kaptam.A szomszádok küldtek 5 db-ot. 54 azalagnak kellene lennie,de ugyanúgy 49 van.Már frissítettem is.ID:8329699
     
  5. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    2026-02-26 14:27:33 kor arattál a Szédült szántón, 42 darab felröppenőt kaptál.
    A szomszédoktól 7 darabot kaptál a délután folyamán:
    upload_2026-2-26_20-58-20.png upload_2026-2-26_20-58-55.png

    A jelenlegi készleted 49 darab.
    Mindent megkaptál ami a játék naplójában szerepel.

    További jó játékot!
     
  6. marcsi5556

    marcsi5556 Kivételes tehetség

    Szia.Vásárolj valamit a boltba azt hol?
     
  7. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Vásárolj vizet, vagy Bájitalt. Azt elfogadja a rendszer biztosan.
    Sok sikert!
     
    marcsi5556 kedveli ezt.
  8. marcsi5556

    marcsi5556 Kivételes tehetség

    Köszönöm szépen.További szép napot.
     
    Luminary kedveli ezt.
  9. piros53

    piros53 Fórumprofi

    Vásárolj a boltban.Akkor hova menjek ?
     
  10. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Oda, ahol Csengőpengőért tudsz vásárolni.
    Vegyél vizet, bájitalt - ezeket elfogadja a rendszer.
    Sok sikert!
     
  11. ZKI.Rt

    ZKI.Rt Utánpótlás-írogató

    Szép napot :))
    Kb. egy hete szintet léptem a gyopároson, 38-ról 39-re. Alice Gamsbart még nem érzékelte, lassan számol :))
    Azóta több belépés történt, de nem változik semmi.​
    Szia!
     
  12. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Farmév és ID szükséges, hogy segíteni tudjak.
    Köszönöm.
     
  13. ZKI.Rt

    ZKI.Rt Utánpótlás-írogató

    Szép napot :))
    Kb. egy hete szintet léptem a gyopároson, 38-ról 39-re. Alice Gamsbart még nem érzékelte, lassan számol :))
    Azóta több belépés történt, de nem változik semmi.
    Szia! Köszönöm, Pótlás :Gazda: zki.rt ID: 14590639
     
  14. Csiziee

    Csiziee Törzsjátékos

    Sziasztok! Várható a hétvégén BabyBoom akció? Ott gyűjteném a felröpiket, ha lesz!
     
  15. Sylja

    Sylja Fórum ezredese

    Luminary és -ágianyu33- kedveli ezt.
  16. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Köszönöm az adatok pótlását.
    Egy KI/BE-lépést követően átveheted a teljesítésért járó jutalmadat.
    upload_2026-2-27_12-15-28.png

    További jó játékot!
     
  17. gyongyos58

    gyongyos58 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, mert egy hete a bejelenkezés után nem reagál a játék .Előre is köszönöm! gyongyos 58 ID 21371638
     
  18. kigyo51

    kigyo51 Fórum nagymestere

    Sziasztok!

    Az imént kaptam 25 db Parti pörgetést, feltételezem a szomszéd ajándékozás esemény kapcsán. Sajnos a felugró ablakban mindenféle hieroglifák jelentek meg, vagyis nem értelmes szöveg, hanem a játékprogram puffer utasításai, vagy hasonló angol szöveg. Sajnos nem mentettem le a felugró ablakot, így nem tudom kitől kaptam az ajándékot, és így nem tudom megköszönni. / és így esetleg udvariatlannak fogok látszani önhibámon kívül./ Kérem nézzétek meg, kitől kaptam ezt az értékes ajándékot. Kliensen játszom, ma délelőtt takarítottam a gépemet, Ccleannerrel, és iObit Advanced Systemcare karbantartó programokkal. Ja, és mellesleg a napi ajándékozásnál sem jelennek meg, hogy mennyiből gazdálkodhatok még. Ott is hasonló a megjelenítési hiba. /Prémium+ gazda vagyok/

    Gazda: kigyo51
    ID:16990724

    A napi ajándékozás ablaka.:
    https://farmgazdak.hu/kepfeltoltes/images/2026/02/27/I52n.png
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 27.2.26
  19. Lizikertje

    Lizikertje Fórum biztosa

    Sziasztok! miért nem látom, hogy mennyi napi ajándékot küldtem el a szomszédoknak?
     
  20. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    A nagy méretű képet linkre cseréltem.

    Lehet, hogy időközben már te is olvastad a hivatalos közleményt, amit a központ kérésére tettünk közzé:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/steamjegy-eltávolítása-a-party-módról-kompenzáció-ajándékkód.27511/

    A 25 PP mellett egy ajándékkód is jár, ami hétfőn éjfélig ( 2026. március 2. (hétfő) 23:59 óráig ) beváltható.
    A kód: APOLOGIES és 10x Party pörgetés kerül jóváírásra.

    Az ajándékozási ablak hibájáról tud a központ, a javítás folyamatban van, addig is türelmedet kérjük.

    További jó játékot!
     
    kigyo51, Kuzdern és Sylja kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.