Visszajelzés Tojásos-nyuszis nap 2. - eventcsevegő

Discussion in 'Egyéb témák archívuma' started by -Sudden-, Mar 25, 2026.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
?

Mennyire tetszett az event? Kérjük, értékeld!

  1. 1

    159 vote(s)
    51.0%
  2. 2

    19 vote(s)
    6.1%
  3. 3

    7 vote(s)
    2.2%
  4. 4

    7 vote(s)
    2.2%
  5. 5

    12 vote(s)
    3.8%
  6. 6

    13 vote(s)
    4.2%
  7. 7

    6 vote(s)
    1.9%
  8. 8

    9 vote(s)
    2.9%
  9. 9

    15 vote(s)
    4.8%
  10. 10

    65 vote(s)
    20.8%
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Most még lehet, ismerkedünk az új fórum-felépítéssel-szabályokkalxD FA-HU mod jött és úgy megrendszabályozta a dolgokatxD, hogy csak naxDxD
     
  2. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    Sziasztok!

    Én a helyetekben megvárnám a holnap 14:00 xD Ma nem voltam gépközelben délután pont addig tudtam beleolvasni mikor a modik jelezték, hogy újraszámolás jön, vacsora készítése előtt benéztem, Part2. Én olyan jóízűt nevettem ezen :D

    Gáz ha nem érdekelt az ismertető?:sleepy:

    Rétestészta 2 hétig és persze bele kellett vonni a farmot, nem volt elég az eventesre száműzni, maradnak a fák altatáson, megnézem vasárnap mennyi röpi jön a területekről, remélem 4 napnyixD
     
  3. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia feki.
    Várom farmerSS számolását, hogy ezzel a módosítással meg lehet-e csinálni. Ha nem, akkor riasztani kell Ableotoryt, hogy kérjük a következő módosítást. :D:D
     
  4. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Na akkor egy kis matekxD úgy, hogy rábízom a masinára a teljes csövezést

    12 teljes pályához + 7 pályához kell :

    egyenesből: 242 db, hajlítottból 241 db, összesen kell: 8.689 db. egaz., ami 13 napra vetítve napi 4,8 , azaz 5 aratással jön csak ki, így szükséges néhány pályán a takarékos megoldás.
     
  5. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    Én még mindig a reggeli, saját matekomnál járok.
    Megéri e ez a felhősor a 13 napos kapálást?
    [​IMG]
     
  6. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Kösziiii. :) Számoltam én is, rövidítve nálam 5300 növény jött ki a 17 pályára. Ha jönne pár cső, az sokat segítene.
     
  7. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    És ez még mindig CSAK a felhő és a dekorok? Mi értelme akkor a boltnak..? Oké, hogy nem lehet teljesen lefosztani, na de vagy ez vagy az...?
     
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nem éri meg, inkább csak a kihívás és előtte az agyalás. :)
     
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Én biztosra megyek. Mivel az óriás egyszer vásárolható meg, azt elengedem. Viszont a közepes- és nagy kosarakból megveszem, amennyit enged, de egyenlőre várok, bízom benne, hogy a bambuszrúd mennyiséget leviszik. :)
    Péntek, szombat leltár lesz, még az sem lehetetlen, hogy hagyom az egészet. Egyébként is siralmas nálam az egész játék.
    halo!
    Miért lenne gáz. Én sem arra szoktam alapozni. :)
     
    vihence, SnéDóri and GA-BI-O-Farm like this.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sok kicsi sokra megy....:music:
     
    GA-BI-O-Farm likes this.
  11. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Drága kakaska. Hálám örökké üldözni fog, ha megosztod valahogy ezt a verziót. Nem is tudom mennyi aratás fog kimaradni. Két hét........... azt se tudom holnap mi lesz. Najó azt tudom :) De nálunk általában mostanában mindig kitalálnak nekem valami dóóóógot. Ültetni sem volt időm, tárnics meg csipkebogyó vagy mi van a földekben aztán beérik amikor lejár az ideje :). Holnap sem fogok tudni időben kezdeni. Szóval mindenkinek puszi-pacsi aki hoz nagyon spórolós pályákat. Arra már nem is volt energiám, hogy átnézzem a pályákat.
     
  12. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    Nehogy már ezt is a kicsikhez sorold!
    Ez nem kicsi, hanem nulla, sőt, ha azt is nézed, hogy minden nap kapálsz érte és figyelsz az aratásra, akkor még mínusz is lesz a vége.
    Ez nem egy ünnepi felhősor, simán lehetne az a neve, hogy Esős-borús, szürke, kedveszegett hétfő felhősor.
     
  13. PZoli64

    PZoli64 Fórum veteránja

    Sziasztok!

    A növény, a Bambuszrúd alapból 5:30, vízzel 4:24, vízzel és trágyával 3:58

    A terület 140 db 1x1, vagy 70 db 2x1, vagy 35 db 2x2, tehát szép szabályos lesz.
    Bármilyen irányból nézzük a szaporulat körönként 140 db.

    A jelen állás szerint a 12 pályához, ha mindent meg szeretnénk szerezni a pályákon
    összesen szükséges 175 Egyenes cső és 172 Hajlított cső.
    Egyenes cső:
    175 x 13 = 2.275 db Bambuszrúd
    175 x 4 = 700 db Villáskulcs felröppenő

    Hajlított cső:
    172 x 23 = 3.956 db Bambuszrúd
    172 x 3 = 516 db Villáskulcs felröppenő

    Ez összesen:
    2.275 + 3.956 = 6.231 Bambuszrúd
    700 + 516 = 1.216 Villáskulcs felröppenő

    A felhőhöz és a négy rávaló dekorhoz, ami összesen 150 csillagos érmébe kerül, meg kell ismételni
    az első hét pályát. (Így nyerhetünk 152 Csillagos érmét.)

    Így kell 242 db Egyenes cső:
    242 x 13 = 3.146 db Bambuszrúd
    242 x 4 = 968 db Villáskulcs felröppenő

    241 db Hajlított cső:
    241 x 23 = 5.543 db Bambuszrúd
    241 x 3 = 723 db Villáskulcs felröppenő

    Ez összesen:
    3.146 + 5.543 = 8.689 Bambuszrúd
    968 + 723 = 1.691 Villáskulcs felröppenő

    8.689 / 140 = 62,06 --> 62 körre lesz szükség a felszaporításon felül.
    62 / 4 = 15,5 napra lenne szükség.

    A Villáskulcs felröpivel úgy gondolom nem lesz gond. A Főfarmon és a Szédült szántón
    is lehet gyűjtzeni, ahol hat mindenféle rövidítő. Akár nullázni is lehet.
    Én csak a Főfarmot használom. A kezdést Amaránttal várom.

    Az újratervezéshez erősen várom a 3. matek órát

    Ha már event, én szeretném a maximumot legalább a 12 + 7 pályán.
    A felhő naponta aratható (16:00)

    Tojásos-nyuszis nap felhősor II
    [​IMG]
    • Lezárási idő: 16:00 óra
    • Kategória: Tárgyak sorai
    • Jutalom:
      • Farmszint x 10.000 TP
      • Bahaszint x 3.500 TTP
      • 1x Felszereléses láda VIII
      • 1x Mindefélével teli láda
    • Tematikus felhősor: meghatározott dekorok helyezhetőek rá (Törhetetlen!, Csokoládéportré, Sárgája helyzet, Csokijunkik).
    Naponta kapunk 1-1 ládát:
    Felszereléses láda VIII[​IMG]5.000 TP, 10.000 TP, 20.000 TP, 50.000 TP,
    4.000 CSP, 8.000 CSP, 16.000 CSP, 40.000 CSP,
    farm szint x 400, farm szint x 1000,
    baha szint x 300, baha szint x 800,
    1 barkácscucc xl, 2 barkácscucc xl,
    1 luxus bájital, 2 luxus bájital,
    2 db Huncut állatok láda, 5 db Huncut állatok láda
    - Égig érő paszuly - Bölcs Tölgy felhősor 7
    - Átkozott fonal dekor 4. és 5. fejlesztése
    - Ültess több fát! 2 dekor
    - Kacsaúsztató felhősor
    - Szezonok felhősor 3
    - Szezonok felhősor 4
    - Békás mennyország felhősor
    - Szezonok felhősor 5
    Mindenfélével teli láda [​IMG]Dzsungelcuccos láda I
    Dzsungelcuccos láda II
    Dzsungelcuccos láda III
    Dzsungelcuccos láda IV
    - Egerek a napfényben felhősor
    - A Farmáruda kínálatába került: 2025.07.25 - 2025.10.31-ig
    - eventnyeremény
    - és más eventekből
    - Az Egerek a napfényben eventtel került a játékba, 2025. júniusában

    Sok sikert, jó játékot!
     
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Hozom neked az első pályát. Ez a legspórolósabb. :D ;)
    [​IMG]
     
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Dóri. Persze, berakom, csak meg kellene rajzolnom. Egy kis türelmet.
     
  16. Zsuzsikan

    Zsuzsikan Fórumgróf

    Brutál eventeket találnak ki mostanság... ezt az eventes területet pedig ki nem állhatom... na mind1, lehet, hogy ez most kimarad.
     
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halo!
    Szépen rajzolj, mert lefogom osztályozni. :D
     
  18. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Drága Zsani apja Géza. Tudtam hogy benned nem fogok csalódni. Hálám jeléül cserenapon küldök neked egy szálat a cicám elhullajtott és lányom által összegyűjtött bajuszkájából :inlove:;)
     
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Remélem azért egy kis mosoly előjött, mert most is az volt a célom. :)
     
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia apja. Hááááát, amit eddig rajzoltam, attól nem leszel boldog. :D:D:D
     
Thread Status:
Not open for further replies.