Visszajelzés Viking saga - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Luminary, témanyitás ideje: 20.5.26.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérlek, értékeld!

Szavazás lezárva: 26.5.26.
  1. 1

    52 szavazat
    41.9%
  2. 2

    4 szavazat
    3.2%
  3. 3

    0 szavazat
    0.0%
  4. 4

    2 szavazat
    1.6%
  5. 5

    4 szavazat
    3.2%
  6. 6

    0 szavazat
    0.0%
  7. 7

    3 szavazat
    2.4%
  8. 8

    1 szavazat
    0.8%
  9. 9

    5 szavazat
    4.0%
  10. 10

    53 szavazat
    42.7%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU


    Kedves Játékosok!

    Érkezik a következő event!

    Viking saga

    [​IMG]

    Az event kezdete várhatóan: 2026.05.21 (csütörtök) 14:00
    Az event vége várhatóan: 2026.05.27 (szerda) 22:00

    Event elkezdéséhez szükséges feltétel(ek): 40. farmos szint, Bahamarama elérhetősége
    Az event nehézségi fokozata: Közepes, Nehéz

    Az event a hírek felületéről és az event óráról érhető el,
    illetve a Játékban megjelenő eventbejáratról.

    [​IMG]


    Javasoljuk továbbá, hogy az event teljesítését ne hagyjátok az utolsó pillanatokra,
    nehogy valami nem várt technikai problémátok legyen (pl. áramszünet, internetelérés probléma)
    és emiatt elvesszen az addig elvégzett munkátok.

    Kérdés, probléma esetén a segítségkérő topikokban lehet segítséget,
    tanácsot kérni, a probléma pontos leírásával, farmnév és User ID szám megadásával:
    Általános témák
    Technikai kérdések
    Kérdések és válaszok


    Eventekhez segédlet >> ITT << található.

    A bónuszlexikon >> ITT << olvasható.

    Növények érési idejéről összefoglaló táblázat >> ITT << olvasható.

    Földterületek hozamtáblázata >> ITT << olvasható.

    Panasz esetén, a panaszkönyv áll rendelkezésre:
    Panaszkönyv

    A csevegőre is a fórum szabályzata vonatkozik.
    További tudnivalókat a fórum szabályairól itt olvashatóak:
    Házirend


    [​IMG]

    Az eventek panaszládája
    az >> Aktuális témák megbeszélése << részen érhető el.



    Az event ismertetője
    az >> Eventismertetők << részen érhető el.



    [​IMG]

    Sikeres event teljesítést kívánunk,
    A Farmerama csapata

    [​IMG]
     
    maszilva, genka53, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  2. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    A korábbi, kedvelt formában tér vissza Ingrid - eldobálni a baltáit.
    Egy kis csavart, nehezítést sikerült most is hozzátenni. Az event kizárólag a Zuhatagok szigetén játszódik. Ennek megfelelően tervezzetek!

    Sok sikert Mindenkinek, aki velünk tart ebben a küldetésben is:)
     
    maszilva, tina07141983, genka53 és 12 más kedveli ezt.
  3. zsóka56

    zsóka56 Fórum mestere

    Sziasztok. Na ezt most kihagyom, nem fogom leszedni a zuhatagról a kintlévőket, föld nincs is rajta. Jobban átkellett volna ezt gondolni . A főfarmra is lehetett volna tenni, szerintem akinek még hiányzik növény a mostani evetből, az a teliholdason megtudja termelni. Mindenkinek sikeres eventezést kívánok, aki csinálja. :music:
     
    T76, Sozinho, Kukackukac és 16 más kedveli ezt.
  4. -mala159-

    -mala159- Járnitanuló

    Szia:

    a szőlőhöz:

    Ivókürt - 19x22 =418

    Illatos varjúháj -293x22=6446

    az egészért:

    Ivókürt -25x19 = 475

    Illatos - 25x293 = 7325
     
    Utoljára szerkesztett: 20.5.26
    9Csillag, maszilva, PZoli64 és 16 más kedveli ezt.
  5. gaboca1955

    gaboca1955 Fórumprofi

    Sziasztok!
    A főjutalmak mit adnak? Nem találtam róla semmit! A felhő jó!
     
    szellorozsa, Kuzdern és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  6. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    Szia!

    Az ívókűrtből 293 kell a malomba, 293*25=7325
     
    maszilva, PZoli64, szellorozsa és 10 más kedveli ezt.
  7. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    Szia!
    [​IMG]
     
    szellorozsa, Swartsch, Kuzdern és 7 más kedveli ezt.
  8. -mala159-

    -mala159- Járnitanuló

    bocs, már javítottam.
     
    szellorozsa, Kuzdern, -happy58- és 3 más kedveli ezt.
  9. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Szia

    Erre a területre álmomban sem gondoltam.
    Ez majdnem olyan, mintha a Gombaerdőben kellene ültetni, mivel az a terület sincs mindenkinél még teljesen kiváltva, így szerintem nagyon sok játékosnak a Zuhatagok szigete is hiányos még.

    A felhő akár jónak is mondható, de a rávaló dekorok is TOP-ok !
    Viszont hiányolom a szezonpontokat, zsetonokat a nyeremények közül.
    1 napra becsukom a szemem:inlove: és kitörlök mindent a zuhatagról, mert ott csak %-os tp-s kütyük vannak, de a többi területeken is, így nincs is hova átrakni őketxD
    Pár kicsin is szaporítani fogok a hétvégén, mert az első két kütyü megszerzése 12 játékkal elérhető és kellenek nekemxD
     
    maszilva, PZoli64, hóóvirág és 21 más kedveli ezt.
  10. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    Szia!
    Ne fesd az ördögöt a falra, a gombaerdőben nincs komfort és a felröpit sem tudod úgy gyorsítani, mint a zuhatagon.
    A szezonzsetonokat é szezonpontot én is hiányolom.
     
    PZoli64, genka53, szellorozsa és 11 más kedveli ezt.
  11. PaySkin

    PaySkin Fórum hercege

    Sziasztok!

    Remek hír, hétfőn tettem ki oda az eddig összegyűjtött +-os dekorokat, amiket kaptunk az évek alatt... több mint a 3/4-e foglalt, PP-ket, zöld cseppet, stb.-t adnak. Azzal a kb. 30 kockával nem sokra megyek, valószínű kimarad, pedig kedvelem és a jutalmak is ütősek!
    Direkt oda raktam, mert azt szinte sosem használjuk eventekre!
     
    Calibaby, genka53, szellorozsa és 12 más kedveli ezt.
  12. farmeres53

    farmeres53 Fórumgróf

     
    szellorozsa kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia

    Ezt érdemes több farmon csinálni... már ahol ki van váltva a zuhatag...:music:
    Tetszetős dekorok...;)
    Sajnálom, hogy így alakult nálad... én azért megpróbálnám...;)
     
    genka53, szellorozsa, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok :)

    Sok mindenre tippeltem, de a zuhatagok szigetére nem is gondoltam. Meglepődtem amikor olvastam :)

    Nekem ezek a számok jöttek ki:

    A felhőhöz + dekorokhoz23 (-a rendszertől kapunk) = 22 Viking pörköltre van szükség:
    6446x illatos varjúháj
    418x Ivókürt


    A teljes evenhez:

    ( 26 -1) = 25x Viking pörkölt :
    7325x illatos varjúháj
    475x
    Ivókürt

    Azt hiszem nem ez az event lesz amikor ürítem a boltot, örülök ha a feltétlenül szükséges felröpi mennyiségét össze tudom szedni :(

    A 158 kis mezőből 474 nettó TP betakarítást kapsz.
    Szaporítás nélkül ez 16 betakarítást jelent.
    Viking pörkölt ( malomtermék : 293x illatos + 19x Ivókürt) Vagyis 1 aratás nem elég két ivókürthöz.​
     
    Utoljára szerkesztett: 20.5.26
    maszilva, PZoli64, hóóvirág és 14 más kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia
    Jó lenne belőle több tucat... de pár darab is jól fog jönni:music:
     
    szellorozsa, ildiko44 és farmerSS kedveli ezt.
  16. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Szia

    Szerintem sem szabad feladni.
    30 kiskockán a növény összejön sztrágyával, felhőkkel..., a felröpinél meg a napi 20 szomszédoktól + a növényekből is csurranhat
    Nehéz menet, de akár sikerülhet is.
     
    Utoljára szerkesztett: 20.5.26
    genka53, szellorozsa, Swartsch és 7 más kedveli ezt.
  17. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    Szia!
    Basszus, azért ez kicsit szívás.Viszont nem megoldhatatlan. Szerintem a Te ismereteddel és képességeiddel, még azon a kevés kockán is meg tudod csinálni. Én nem hagynám ki.
     
    szellorozsa, Swartsch, Sali~*.* és 6 más kedveli ezt.
  18. farmeres53

    farmeres53 Fórumgróf

    SZia! Kb 20-25 kocka kimarad mert a jack ajándéka és még több fontos nem lesz törölve.! De jó a felhő és a dekorok is !Nem tudom miért 25X számoljátok a röpit mert nálam? 19 a szorzó vagy másnál nem?
     
    genka53, szellorozsa, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  19. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    Szia!
    Mert 25 minijáték kell, tehát 25*19= 475
     
    genka53, szellorozsa, Swartsch és 6 más kedveli ezt.
  20. gaboca1955

    gaboca1955 Fórumprofi

    A csillagokért beválthatókra gondoltam!
     
    szellorozsa kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.