Visszajelzés Feladatok garmadája 4 - 2026. június eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Ableotory, témanyitás ideje: 2.6.26.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérjük, értékeld!

Szavazás lezárása: 1.1.27, 12:22.
  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

  6. 6

  7. 7

  8. 8

  9. 9

  10. 10

Az eredmények csak a szavazat leadása után láthatóak.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ableotory

    Ableotory Team Leader Team Farmerama HU


    Kedves Játékosok!

    Érkezik a következő event!

    Feladatok garmadája 4. - 2026. június

    [​IMG]

    Az event kezdete várhatóan: 2026. június 3. (szerda) 10:00 óra
    Az event vége várhatóan: 2026. június 7. (vasárnap) 22:00 óra

    Event elkezdéséhez szükséges feltétel: 72. farmos szint
    Az event nehézségi fokozata: Közepes


    Az event a hírek felületéről és az event óráról érhető el,
    illetve a Játékban megjelenő eventbejáratról.

    [​IMG]

    Javasoljuk, hogy az event teljesítését ne hagyjátok az utolsó pillanatokra,
    nehogy valami nem várt technikai problémátok legyen (pl. áramszünet, internetelérés probléma)
    és emiatt elvesszen az addig elvégzett munkátok.


    Kérdés, probléma esetén a segítségkérő topikokban lehet segítséget,
    tanácsot kérni, a probléma pontos leírásával, farmnév és User ID szám megadásával:
    Általános témák
    Technikai kérdések
    Kérdések és válaszok


    Eventekhez segédlet >> ITT << található.

    A bónuszlexikon >> ITT << olvasható.

    Növények érési idejéről összefoglaló táblázat >> ITT << olvasható.

    Földterületek hozamtáblázata >> ITT << olvasható.

    Panasz esetén, a panaszkönyv áll rendelkezésre:
    Panaszkönyv

    A csevegőre is a fórum szabályzata vonatkozik.
    További tudnivalókat a fórum szabályairól itt olvashatóak:
    Házirend

    [​IMG]

    Az eventek panaszládája
    az >> Aktuális témák megbeszélése << részen érhető el.



    Az event ismertetője
    az >> Eventismertetők << részen érhető el.


    [​IMG]

    Sikeres eventet kívánunk,
    A Farmerama csapata

    [​IMG]
     
    János1957, Gio, Swartsch és 6 más kedveli ezt.
  2. Ableotory

    Ableotory Team Leader Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    Egyszerű, gazdaköri küldetés alapú event érkezik.

    Sok sikert kívánunk Mindenkinek!
     
    Hahacska, Gio, Swartsch és 10 más kedveli ezt.
  3. GreekYogurt

    GreekYogurt Rutinos

    Sziasztok!

    Csak én érzem úgy, hogy sokat kér és keveset ad ez az event?
     
    05Zsuzsa, Luca_511, McTeknös és 18 más kedveli ezt.
  4. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Nem :) Éppen erre gondoltam én is. Ráadásul ilyen apróságok hiányoznak mint zabkenyér, zsemle, pirosbólé :) Persze a piac már üres.
     
    Swartsch, Sali~*.*, HaVera és 7 más kedveli ezt.
  5. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    Szia! :)

    Fogalmam sincs, hogy kell e ez nekem? Bár az az erdei macskás bónusz jól jönne meg akár a sima macskás is, de azok a számok amik ott vannak, biza az én pajtámban nem találhatók meg....

    Arról meg nem beszélve, hogy mi a francnak kellett a felreppenőket rádobni a bahára...? Mért nem lehetett egyszerűen a farmon hagyni....

    Naptártervezetből ítélve a hétvégén 3 azaz 3 event fog egyszerre futni ismét...? Jajj anyám de elgurult ezeknél a gyógyszer. :(
     
    Jánosgazda38, mucus253, ildiko44 és 16 más kedveli ezt.
  6. macimami1958

    macimami1958 Fórummogul

    Én is így gondolom. Nem fogom csinálni. Event event hátán, pihenő nélkül, ráadásul egyre többet és többet kér, adni viszont nem ad. Nem hiányzik ez a feszültség nekem. Nem is kell az a felhő.
     
    Utoljára szerkesztett: 2.6.26
    zsebi76, Jánosgazda38, asszony48 és 11 más kedveli ezt.
  7. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Szia

    Részemről ezt az eventet meghagyom xD a felhő-gyűjtőknek, nekem nem kellxD

    Háromszor végignéztem a nyereményeket, a boltot is, és semmi olyan nincs benne, amiért ekkorra pajtakészletet kellene adnom.

    Ezt tényleg komolyan gondolta a BP ?:oops:
     
    zsebi76, ZitaGAZDA03, mucus253 és 16 más kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia

    Hogy kell e neked azt nem tudom....:wuerg:
    De A szigeten nehezebben gyűjthető a felreppenő... :music: Így többet játszol miatta... ;)
    A játékba nem rég kerültek be az új csp dekorok... pillanatok alatt sok csp aratható róluk.. :p
    A piac száguld... A kassza csörög... ;)
    A piacozó játékosok örülnek a többieknek is adtak megoldást... ;)
    Persze ha valaki nem csinálta meg a régebbi csp re ható felhőt adó felhőket... az most termelhet... 8)
    Azért azt kizártnak tartom, hogy olyan üres a pajtád mit az enyém:pxDxDxD
    Szóval hajrááá:inlove:
     
    zsebi76, ildiko44, Gio és 7 más kedveli ezt.
  9. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórumőrült

    Sziasztok !
    Én már betettem a zsemléket és a piros bólékat keverni.
    Nem gondoltam volna, hogy a játék során valaha is zsemléket kell gyártanom :)
     
    nyuszi63, Chate-farm, EpresAnni15 és 12 más kedveli ezt.
  10. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    Hello!

    Még ennyi terményt ami ide kell és állat az én piacomról kitermelhetetlen árban. Ismét jön, hogy ha lenne akkor adhatnék el....de ez így dupla nulla a számomra. Mindegy ez van...egyel kevesebb felhő szerintem marad nálam is ez a helyzet...

    Szia,

    többet? Ugyan mennyivel fogtok többet tölteni ott? :D Beszupizzátok és kész is vagytok! :) Nekünk a pajtánk, se a szupink nem erre van, így akik ehhez úgy állnak hozzá még annyit se mennek majd erre a területre ;) Ha úgy látod, hogy ettől többet játszik majd valaki szerintem Te készíted az eventeket! :D

    Vicceske az, hogy a Te pajtád mennyire lehet üres :)
     
    zsebi76, *Lujzika*, Kukackukac és 10 más kedveli ezt.
  11. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórumőrült

    Főleg, annak fényében, hogy Sagival és saalegokarttal van egy piacon.
     
    ladislaw11, Swartsch, SnéDóri és 6 más kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nemáááár... :eek:o_O
    A felhő hasznos... :inlove: Bár nagyon túlárazott:oops:
    Sajnos nem vicc az üressége a pajtának... de erről csak én tehetek...
    Persze jogos... Csak zöld cseppel ültetek...
    Azért arra jó lesz ez az event... hogy égbe tolja az árakat a piacon...
     
  13. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Azért az 1. feladat ezüst-aranyát megcsinálom, kapok ott 2 fogaskereket, és pont annyiba kerül a matricaxD
     
    ZitaGAZDA03, Chate-farm, ildiko44 és 14 más kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A csp számlálóm most éppen 6 számjegyűxDxDxD8)
    A pajtámba pedig adakozni jár a templom egere...xDxDxD:cry:
    De egyik sem érdekel... 8)
     
    ildiko44, macimami1958, _Ilona49_ és 3 más kedveli ezt.
  15. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    Jól tele vagy, hogy csak így kifizeted majd! :p :D A matricát eddig "ingyen" adogatták...biztos nem fizetek érte :D Vettem pár terményt, majd eladom sok szoros áron holnap...:D
     
    Sali~*.*, macimami1958, SnéDóri és 6 más kedveli ezt.
  16. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Szia

    Ha valóban csak pár százezer csépéd van és üres a pajtád, akkor mégis hogy fogod a több ezer fatermést és társait beadni ?

    Kicsit fura ez a 6 számjegyű csépé, mivel nekem nincs közel sem annyi felhőm, mint Neked, de naponta csak ezek adnak 2-3 millió csépét, illetve biztos van nálad is helikopterkirándulás kütyük garmadája,(bahán van belőlük kitéve nálam jó pár db.) ami havi szinten több száz millió csépét ad ládabontáskor.
     
    macimami1958, Sylja, SnéDóri és 6 más kedveli ezt.
  17. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórumőrült

    Milyen szimatom volt, reggel pont broméliát ültettem a Bahán, mert 50.000 db alatt volt.
    A 24 piros bóléba pont a bromélia kell.
     
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ezért még kisfarmokon is meg kell csinálnixDxDxD
    Imádom a humort a játékban:inlove:
    Állításom ellenőrizhető... :inlove: 324.425 8)
    A helikopteres kütyü már megmondani sem tudom mikor szellőzött raktáron kívül:wuerg:
    Igen adnak... és pár csp-t adó új dekort is kint tartok... De én a piacról játszom... ha kell valami megveszem... ha szükséges akkor az utolsó csp-t is elköltöm...xDxDxD vagy gyorsítva letermelem...;)
    Kicsit furcsa... Hát kérlek nálam rendszeresen előfordul, hogy több aranyam van mint cspxDxDxD:cry: pedig szinte sohasincs 10.000:oops:
    Ebben a játékban az a szép, hogy nem tudjuk kinek a pajtája mit rejt... vagy mit nem...:inlove:
     
    János1957, ildiko44, macimami1958 és 2 más kedveli ezt.
  19. feki13

    feki13 Fórum admirálisa

    El is költöttem egy kisebb vagyont a piacon, kíváncsian várom meg tudom e legalább 3x :D Nagyjából 70 milliót lőttem el, nekem most ez lesz a mini eventem :p
     
    János1957, farmerSS, ildiko44 és 6 más kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    50.000:eek:o_O Ügyes vagy;)
    Egyszer vendégül láttam egy farmos házaspárt... Ott bizony voltak 7 számjegyű tételek szinte mindenből...
    Na én ennyire nem szeretem a játékot... Csak kispályán játszadozom:p
    Erre az eventre is pipa kerül... persze nem 2 perc alatt...;)
    Hűűű azért vásárolsz, hogy eladj...:eek:o_O Na ez nálam kimarad a játékból...;)
    De hajrá:inlove:
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.