Visszajelzés Feladatok garmadája 4 - 2026. június eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Ableotory, témanyitás ideje: 2.6.26.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérjük, értékeld!

Szavazás lezárása: 1.1.27, 12:22.
  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

  6. 6

  7. 7

  8. 8

  9. 9

  10. 10

Az eredmények csak a szavazat leadása után láthatóak.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Bözsi1955

    Bözsi1955 Haladó

    miért nem tudtam belépni állandoan hibakodot jelzett
     
  2. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórum parancsnoka

    valami hiba, sokunknak nem működik már be lett irva
     
    genka53 kedveli ezt.
  3. krokusz28

    krokusz28 Fórumlakó

    Megtaláltam, köszönöm!
     
    Farm_Tadity_ és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  4. cirmi54

    cirmi54 Rutinos

    Bismarc gyümölcs? hol terem?
    Köszi a választ!
    Üdv. cirmi54
     
  5. Sylja

    Sylja Fórum ezredese

    Bahás fa termése.
    SorszámKépeNeveAlap
    .................
    XL
    ..................
    XXL
    ..............
    Termés neveTermés pajtaérték
    39.[​IMG] Bismarck pálma17:00 óra
    190 BTP
    13.500 CSP
    15:15 óra
    190 BTP
    33.750CSP
    10:15 óra
    380 BTP
    90 FA
    bismarck gyümölcs290
    Forrás: Fák a játékban
     
    genka53, inanna11, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  6. jucus100

    jucus100 Fórum hercege

    Sziasztok !
    Spórolósan, de kivettem a dekort meg a matricát, ezzel számomra véget ért ez az event.
    További jó játékot Mindenkinek ! :)
     
  7. Vilmos05

    Vilmos05 Kivételes tehetség

    Ezt a mondást nem ismertem, de jót nevettem rajta, ezek után nekiláttam a táblázat alapján megoldani a feladatot, pedig ki akartam hagyni, mert néhány dologból híján vagyok. Köszönöm a játékhoz való hozzáállásodat és persze a segítséget is.
     
    Gio, GA-BI-O-Farm, feki13 és még 1 ember kedveli ezt.
  8. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Szia!
    Ez egy székely mondás, hogy "a koporsónak nincs zsebe". Nagyon igaz. Sokan csak gyűjtögetnek, (van aki szinte harácsol - ami akár a való életre is igaz lehet), aztán ül rajta, mint kotlós a tojáson, ahelyett, hogy használná.
    Örülök, hogy tudtalak inspirálni az eventre.
    Nekem is az egyik farmos fatermésből kevesebb volt a szükségesnél, ezért gyorsan kiraktam a fűvészkertet és KK szuperral és turbótrágyával sikerült letermelnem a hiányt. Nem rendeztem át semmit a Baha ültetvényen és az esőerdőben, mert ott amúgy is zömmel fák vannak kint, a vadaskertek és a manufaktúrák mellett. A fák egész jól adták a Gerry kalapját, úgyhogy tegnap be is fejeztem az 1-2 feladatsorokat.
    Ezzel részemről teljesítettnek vettem az eventet. :D
    Nem kell mindig mindent fullra teljesíteni. xD
    Sikeres játékot! :D:inlove:
     
    PalMa, Sali~*.*, -szida- és 10 más kedveli ezt.
  9. GreenmesteRbá

    GreenmesteRbá Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Szeretnék segítséget kérni. A gazdaköriben már csak 2 darab zsemlére lenne szükségem, hogy tovább tudjak menni, de sajnos nincs pék műhelyem. Ha tudnátok küldeni, nagyon szépen megköszönném !! GreenmesteRbá a farmom. Ha felvesztek szomszédnak, ajándékokat is tudok küldeni a jövőben, mert van helyem még. Köszönöm!
     
  10. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórumőrült

    Szia !
    Küldtem 2 zsemlét.
     
    Gio, inanna11, GA-BI-O-Farm és 4 más kedveli ezt.
  11. GreenmesteRbá

    GreenmesteRbá Utánpótlás-írogató



    KÖSZÖNÖM SZÉPEN !!! Meg is van a 2 zsemlém :)
     
    Gio, GA-BI-O-Farm, SnéDóri és 2 más kedveli ezt.
  12. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok.

    Egy kis segítség Zsemle, Zabkenyér, Répás kenyér, Piros bólé beszerzéséhez, ha a Piac - Termékek kategóriában nem találtok:

    Egyrészt a Mesterségek völgyében a Pékségben tudtok gyártani. (Piros bólét a Természetgyógyászatban.)
    Itt olvashatsz róla:

    Vagy, ha a Pékség, Természetgyógyászat még nincs kiváltva:

    Próbáljatok meg a piacos topikban kérni, hogy tegyenek ki a piacodra:
    Piac - mit, miért érdemes venni, eladni

    A Piacszám megadásához itt találtok segítséget: PIAC SZÁM .

    A szomszédoktól is tudtok kérni (A kamra polcáról kell indítani az ajándékküldést.)
    Esetleg az ajándékozós topikban:
    Ajándékok felajánlása, kérése, cseréje

    (Kérjük, ezt a topikot használjátok ajándék kérésére. Egyrészt hozzászoktok, másrészt felröpi szerzéséhez is igen hasznos topik. Jobban tudtok így egymásnak is segíteni, hiszen rátaláltok itt olyan gazdákra, akiknek szintén hiányzik valamijük.
    Ne feledjétek a Csevegők nem ajándékkérők.)
    Köszönjük. :)
     
    Kuzdern, PalMa, feki13 és 10 más kedveli ezt.
  13. -pekudli-

    -pekudli- Törekvő

    No hát itt adtam fel. Se zsemlét se zabkenyeret nem tudok csinálni és venni sem.
    Köszönöm az eddigit.
     
  14. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    Szia!
    Feletted a megoldás, bár elég későn jöttél rá, hogy be tudd szerezni.
     
    Kuzdern, _Ilona49_ és -ágianyu33- kedveli ezt.
  15. -pekudli-

    -pekudli- Törekvő

    Ok, de nekem nincs pékségem.
     
    Kuzdern és _Ilona49_ kedveli ezt.
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Piacon tudsz venni akkor is. Gondolom a szinted megvan hozzá.
     
    _Ilona49_ kedveli ezt.
  17. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    -ágianyu33- és zsani_apja kedveli ezt.
  18. Sylja

    Sylja Fórum ezredese

    Utoljára szerkesztett: 6.6.26
    GA-BI-O-Farm és -ágianyu33- kedveli ezt.
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Muszáj megosztanom, hogy hétvégén is vannak nyitva pékségek. :D :p
     
    vihence, inanna11, Rizstej és 3 más kedveli ezt.
  20. tofi7f

    tofi7f Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Pici segítséget kérnék, a strandtörülközőt mi adja? Már ezt keresem egy ideje.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.