Visszajelzés Garázsvásárbuli - eventcsevegő

Kategória: 'Aktuális témák megbeszélése', témanyitó: -Sudden-, témanyitás ideje: 10.6.26.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérjük, értékeld!

Szavazás lezárása: 16.1.27, 19:18.
  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

  6. 6

  7. 7

  8. 8

  9. 9

  10. 10

Az eredmények csak a szavazat leadása után láthatóak.
  1. Moonlight2026

    Moonlight2026 Utánpótlás-írogató

    Igen, ha valaki tud segítséget nyújtani nekünk a mínuszba számolás esetén, kérjük, írja meg! Opcióként új feladatot lehet(ne) kérni, de nem reagál.
    o_O
     
    PalMa, dallosj és borderland57 kedveli ezt.
  2. borderland57

    borderland57 Fórum nagymestere

    Az összes karakter egy csillagosa mínuszban van nálam.
     
    PalMa kedveli ezt.
  3. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szervusztok!
    A nyúl kéri hogy 12 ólat takarítsak be. Az ültetvényen kiraktam 12 XXL papagályröptetőt. Betakarítottam, nem lett a nyíl zöld. Megetettem újra az állatokat, eltelt 2 perc és akkor váltott zöldre. Na ez így nem az igazi.
     
  4. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Az ilyen feladatoknál, mielőtt bemész az eventablakba, válts területet. A szokásos probléma: nem frissül magától...
     
    lenoxa, maszilva, PalMa és 2 más kedveli ezt.
  5. Stella-farmja

    Stella-farmja Junior szaki

    Sziasztok.

    Nálam a befagyasztással van gond ugye mert azt írja az ismertetö, hogy:
    Állatonként csak 1 feladatot tudunk befagyasztani és
    addig marad befagyasztva míg azt nem teljesítjük vagy ki nem cseréljük.


    Na most én teljesítettem a feladatott. nem történt semmi ugyanúgy maradt minden
    és hiába kattintok oda ahol a kupont kéri az új feladathoz, az óra meg csak végtelenségig számol.
    Cserére nincs lehetöségem, mert ilyen ikon nincs ott, hogy ezt igénybe vehessem.
    Esetleg tudna valaki valami okosat írni, hogy akkor most hogyan tovább?
     
    PalMa, soandy és SnéDóri kedveli ezt.
  6. szili48

    szili48 Törzsjátékos

    sajnos az mfl plant továbbra is megmaradt, nem tudom mit javítottak
     
    Farm_Tadity_ kedveli ezt.
  7. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    mlf.plant=növény.
    Arass le kerti zsázsát (vagy amit akarsz) annyi földről, amennyit kér, majd nyomd meg a zöld gombot.
     
    _Ilona49_, maszilva, PalMa és még 1 ember kedveli ezt.
  8. julio5555

    julio5555 Aktív író

    Ugyanaz a probléma. váltottam területet, próbáltam F5 frissítést, ki-be lépést de nem jelent meg a zöld nyíl. Lehet, hogy félreértek valamit és meg kell várni míg az óra 0 perc lesz?
     
    _Ilona49_ kedveli ezt.
  9. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    Sziasztok!

    Hagytam a fő farmon 20 1x1-es kockát a zsázsának és pluszban, ha még kellene, akkor nullázni is, a bahán meg kiraktam a füvészkerteket, vadaskerteket és bahás tyúkkal, a retro papagájokkal haladtam az xxl-es szivárványos eukaliptuszok, lángfák mellett.
    Azt hiszem, hogy kész vagyok az eventtel, bár ezt a befagyasztást nem értem, de remélem a haladásom így marad.
    Nincs kedvem tovább ültetni, eddig sem volt, de hát ez egy közösségi játék, rajtam ne múljon.
    Még akkor sem, ha szerintem ez ismét egy ötletes, nagyon jól kigondolt módja a lenyúlásunknak és a nyerhető felhő sehogy sem éri meg sem a szükséges időt, sem a farmos javakat. Az meg alap, hogy egy ilyen eventnél a minimum a BB odarakása vagy egy akciós napok.
    Éppen emiatt ez egy nagyon rossz, gonoszul kifundált event.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    [​IMG]

    https://kepkuldes.com/image/teNYZ5u
     
    Utoljára szerkesztett: 12.6.26
    fairmike, lenoxa, vihence és 8 más kedveli ezt.
  10. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Nem lehet hogy csak alap ólakra vonatkozik? Az ismertetőben most néztem, mintha ez lenne.
     
  11. julio5555

    julio5555 Aktív író

    Szia !

    Köszönöm, de papagájröptető alapólak vannak kitéve
     
  12. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Én nemrég sárga tyúkólakat arattam.
     
    ankina kedveli ezt.
  13. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Nem lehet, hogy a már teljesített feladat szövegét látjátok? Ha nem nyíl van a feladat mellett, hanem a kupon, akkor a 8 óra letelésére vár, illetve arra, hogy a kuponnal kérjünk új feladatot. Engem ez az elején kicsit megzavart...
     
    lenoxa és Rizstej kedveli ezt.
  14. julio5555

    julio5555 Aktív író

    Köszönöm!
    Igazad van! Ezek szerint ha lejárt az idő, akkor nem vált feladatot viszont akkor fog megjelenni a a zöld nyíl
     
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  15. hóóvirág

    hóóvirág Fórum félistene

    Sziasztok!

    Befagyasztottam én is, de nem reagál semmire. Hiába nyomok nyilat, hiába aratom le, már többet is, mint kellett volna, csak áll ás számol...Kliensben is, böngészőben is, frissítek jobbra, balra, semmi meg nem mozdul.
    Hogyan tudom feléleszteni? Tudja valaki?
     
    borderland57 és soandy kedveli ezt.
  16. libuskafarm

    libuskafarm Fórumőrült

    Nem értem az egészet továbbra sem.
    Annyit csináltam, hogy a szabad zöld nyilakat leszedtem, kaptam ezt azt és kész. Majd délután újra megnézem.
    Nem is próbálom megérteni, nekem annyira zavaros. Én csak fociznék.
    De hát nem tudok....:cry:
     
    krédi2 kedveli ezt.
  17. mszidi7

    mszidi7 Fórum nagymestere

    Koszi hogy visszaalt a munkasosztag a regi mederbe
     
  18. zamenik

    zamenik Haladó

    Nálam is mínuszos reggel óta, semmire nem reagál....



    [​IMG][​IMG]
     
    PalMa kedveli ezt.
  19. kigyo51

    kigyo51 Fórum nagymestere

    Sziasztok!

    Ez egy nagyok könnyű event, a leírást végig olvasva ezt nem is gondoltam volna. Már csak a fa termések leadogatása van nekem hátra.
     
    Gio, genka53, Rizstej és még 1 ember kedveli ezt.
  20. csabi9911

    csabi9911 Törzsjátékos

    Nem tudom hogy volt e rola szo de a globalis reszrol kerdeznek, ott a tablazat hogy mennyi pont kell a karakterekhez hogy megkapjuk a globalis nyeremenyt, na most vegyuk peldanak a 10. szintet, ide a pontszam hogy meglegyen ossze kell adni az 1 2 es 3 csillagos feladatok pontjainak szamat es az lesz a globalis resz? 2885 kell a mosomedvenek, akkor osszeadom a 3 fele feladat meglevo pontjait?