Visszajelzés Garázsvásárbuli - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -Sudden-, témanyitás ideje: 10.6.26.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérjük, értékeld!

Szavazás lezárása: 16.1.27, 19:18.
  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

  6. 6

  7. 7

  8. 8

  9. 9

  10. 10

Az eredmények csak a szavazat leadása után láthatóak.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. krokusz28

    krokusz28 Fórumlakó

    Reméljük, rajtam nem fog múlni. Az én beadásom eddig 10349/2825.
     
    Samborg, -kaktuszable-, SnéDóri és 5 más kedveli ezt.
  2. bazsge

    bazsge Törekvő

    Rajtam sem fog múlni. Az én beadásom eddig 20730.
    Remélem sikerül.
     
    Samborg, -kaktuszable-, SnéDóri és 4 más kedveli ezt.
  3. Kukackukac

    Kukackukac Fórumfelvigyázó

    Nálam az egyik 12307/2825 a másik 14802/2825:)
    Bizakodó vagyok, hogy sikerülni fog;):)
    További szép estét!:inlove:
     
  4. csanya52

    csanya52 Törekvő

    Nekem 24500
     
  5. Pierrot20

    Pierrot20 Törekvő

    Jól értelmezem, hogy a %-nak azt írnak ki, amit akarnak? Tanulságos ívönt. Már semmin sem csodálkozok. Ízléstelen volt idén a rengeteg kitiltásom, de most már azon sem csodálkozom. Felháborító, ahogy itt működnek a dolgok. Gondolkozom a játék abbahagyásán.
     
    Laxiaa és 20zeno13 kedveli ezt.
  6. Jani

    Jani Fórum-zöldfülű

    Ok, gondolkozz ! xD Azt hiszed érdekel valakit? Ez 1 lehúzós, hulladék event, nem kötelező teljesíteni! - vagy hagyd abba a játékot és nem fog idegesíteni;)
     
    _LiNi_86, PalMa és Tundeati kedveli ezt.
  7. Pierrot20

    Pierrot20 Törekvő

    Nem mozgat meg a véleményed, haver :) Amit leírtam nem egy megvitatandó dolog. Legalábbis nem általad.
     
  8. .apa64.

    .apa64. Törekvő

    Sziasztok jó reggelt mindenkinek !
    Az utolsó feladatnál 86%-on állok tegnap este óta :-(
    Így nem lesz kész a második felhősorom .....
    .apa64.
    ID:3398440
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  9. libuskafarm

    libuskafarm Fórumőrült

    Sziasztok.
    Nem tudom jól értelmezem-e, de most már tényleg minden fejetetejére állt a fejemben.
    Tehát feltornászom magam a maxra, és ha hagyom a zöld csíkot elveszni, akkor visszaesik a szintem? Tehát amit eddig teljesítettem feladatot azt elveszik, elvesztem?

    24 óra van még az eventből? Hogyan, nem szerda este van vége? Ma van szerda :D Vagy már a napokat sem tudom....

    Szerintetek az ilyen játék szórakoztat, ami ennyire ideláncol és zizissé tesz?
     
    juliannakoczkas és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  10. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórumőrült

    Szia !
    Nem rajtad múlik a felhősor, hanem a közös beadásokon.
     
    .apa64., GA-BI-O-Farm és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  11. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    A szintedet, az addig beadott értéket nem veszted el. Azt a szorzót veszted el, ami magasabb pontot eredményez a beszállításoknál.
    Amennyiben teljesítetted a minimum beadásokat - hogy részesülj minden földi jóból - nem kell a gép előtt ülnöd. Naponta kétszer elég, ha teljesíted azt, amelyik feladat éppen elérhető. Vagy 1x, ahogy időd és kedved engedi. De, ez már nem kötelező, csak ajánlott.

    A későbbi kezdés miatt módosították az event végét. Volt róla hivatalos tájékoztatás:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/garázsvásárbuli-2026-június.27986/#post-1512752

    További jó játékot!
     
  12. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Minden feladat teljesítéséért pontokat kapsz. Az 1 csillagosokért (S) 20-25 pontot, a kétcsillagosokért (M) 60-75 pontot, a háromcsillagosokért (L) 160-200 pontot.
    Ami pontot megszerzel, azt nem veszíted el (soha, egyetlen eventben sem...). A pontok két helyre könyvelődnek. Van egy egyéni haladási sáv, és van egy globális, közösségi. Mind a 4 karakter mindhárom feladatához külön haladási sáv tartozik. A globális sáv pontszámaiba beleszámít mindhárom (S-M-L) feladatban elért pontszámod. A haladási sávokat a kék csomag ikon alatt látod, mind a 16-ot.
    A bal alsó sarokban látható zöld csík az adott karakterhez tartozó globális feladat haladási sávja. Pontosabban annak csak az éppen elérendő, következő nyereményhez tartozó csíkja. Ha a közös nyeremény megvan (eléri a csík a 100%-ot), akkor a csík a következő nyereményért újraindul 0-ról.

    Az, hogy egy feladat teljesítéséért mennyi pontot kapsz, az függ a megszerzett szorzódtól. Ezt minden feladat alatt egy zöld buboréksor mutatja. Minden időn belül megoldott feladat teljesítésekor nő a szorzód (persze nem a végtelenségig, csak az utolsó buborékig). De amint egy feladatot nem sikerül időn belül megcsinálni, a szorzó nullázódik. Ezzel nem a megszerzett pontjaidat veszíted el, csak a következő megoldott mondjuk S feladatért nem 25, hanem csak 20 pontot fogsz kapni.
     
    juliannakoczkas, kigyo51, PalMa és 5 más kedveli ezt.
  13. krokusz28

    krokusz28 Fórumlakó

    Szia,
    Csütörtök 10.00-ig tart az event.
    A zöld csík visszafehéredik, ha vannak feladatok, amiket nem csinálsz meg időn belül. Ne aggódj, nálam minden reggel fehér minden, éjjel én nem farmozok. A feladatért járó jutalmaidat nem veszik vissza, vagy nem értem, hogy itt mire gondolsz?
    Engem is bosszant, hogy szinte folyamatos jelenlétet kér az event és, ha gazdaságosan akarom teljesíteni a feladatokat, akkor kézzel kell, hogy arassak (10 ól, 20 fa, 94 terület, 20 trágya, 15 víz stb). Egy darabig csinálom, aztán hagyom. Délután megint. A saját, egyéni feladataim készen vannak, most már csak tényleg a közös miatt csinálgatom.
     
  14. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Én se kelek fel éjjel, mégse veszítem el a szorzóm. A trükk mindössze annyi, hogy este nem szabad kikérni új feladatot. Ne a feladat ideje ketyegjen le éjszaka, hanem a két feladat közötti 8 órás várakozási idő.
     
    ZitaGAZDA03, kigyo51, Babuxx és 5 más kedveli ezt.
  15. libuskafarm

    libuskafarm Fórumőrült

    Na most nekiveselkedtem egy menetnek még.
    Most megint azt mutatja, hogy minden feladat megvan.
    15 , 10, 8 és az utolsó ugye a közös, ami meg sem lesz.
    Meglátom délben vagy délután mi lesz az eredmény. Az első is 665 pontot mutat, ha az megmarad, akkor megvan.

    Egy agyrém. Ez így, ebben a formában nem szórakoztat. Megint az a lényeg hogy kattogtassak ezerrel.
     
    -kaktuszable- és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  16. Hrózsa

    Hrózsa Fórum mestere

    Sziasztok!
    Nekem ez a garázsvásár nem igazán buli. Csinálgatom, de nagyon lassan haladok. Olvastam, hogy valaki már a focisat csinálja. Mikor lehet azt elkezdeni? Holnap kezdődik a sütis. Ez valami káosz részemről.
     
    juliannakoczkas és Pierrot20 kedveli ezt.
  17. Pierrot20

    Pierrot20 Törekvő

    Az a sütis is elég gyengusz eresztés lesz.
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  18. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Szia

    A focist egy hete lehet csinálni.
    Középre be kell adni 11 juhot és 23 óránként beszedni 1-1 játáklehetőséget.

    [​IMG]

    Az event összefoglalója:

    • A középső buborékba be kell adni 11 juhot. Rá kell kattintanunk a buborékra majd jobb a oldalon megjelenő "Feloldás" gombra. Ezzel feloldottuk a középső buborékot. Mivel ez egy "órás" különleges buborék, rá kell kattintanunk a "Használat" gombra, hogy elinduljon a számláló. Ekkor kapunk 1 db "Szurkolói csomagot" és 4 másik buborék beadhatóvá válik. A használatba vett buborék pedig 23 óra elteltével újra arathatóvá válik.
    • Minden további "órás" buborék 23 óránkként aratható, a feloldást követően.
    • A "Szurkolói csomaggal" indítható a focis mini-játék.
    • Az itt kapható jutalmak, valamint a mini-játék jutalmai között is szerepel az "Érem" nevű kellék, ezen felül a Rajongói boltban is kapható. A két event-független fekete buborék (felhősor) feloldásához szükséges.
    • A korábban felsorolt 4 event során olyan kellékeket szerezhetünk, amik további buborékok feloldásához használhatók.
    • Az egyik vásárolható kosár tartalmaz egy "Síp" nevű kelléket, amivel a "Szurkolói csomagok" hátralévő érésideje 20%-kal csökkenthető, visszaszámlálásonként egy alkalommal.
     
  19. libuskafarm

    libuskafarm Fórumőrült

    Na, megvagyok még :D

    Szóval ez az közben azon agyaltam, hogy a szorzóval kapok pl 50 pontot, de szorzó nélkül csak 40 lenne. Na már most, ha lejár a csíkom, mert nem érek időben ide, akkor azért áll vissza a számláló, mert elvesztettem a szorzóm, tehát valójában nem 50 pontom van, hanem csak 40?
    Akkor most folyamatosan pakolni kell, hogy ne essek vissza?
    Ha ez van az nagy szemétség.

    Azért liftezett nekem a feladat, mert megvolt, meg elvesztettem? Mert elszállt a szorzóm?
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  20. Luca_511

    Luca_511 Fórum bárója

    Láttam az időpontot jelezte valaki, hogy az event befejezésének az időpontja változott. Helyes időpont, a csütörtök 10 óra, amikor vége lesz a mostani eventnek. Az óra szerint, hivatalos értesítést még nem láttam erről.

    Arra is érdemes figyelni, hogy a holnapi event 10 órakor kezdődik.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.