A tökéletes borsó csevegője

Discussion in 'Egyéb témák archívuma' started by -East17-, May 26, 2016.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    A gesztenyés az valóban indokolt, mert a 40 növény szupitrágyázásával (csatnis alapon karácsonyi süti, fehérke, gesztenyés) + egy kis katával pillanatok alatt 4*90 magod van, amit szempillantás alatt 50re csökkentesz, mert 4*40 magot be is dobsz a feladatba, és máris van 4*1 új magod és kezdheted elölről az egészet, amíg el nem fogy a szupitrágya.
    Vagyis 4*10+4*1 új, 50 perc és kész. Abból 4*100at be a feladatba és 4*2 új mag, és immáron 4*11 új mag mehet szupertrágyázva, a többit meg lehet 1*1-en.

    A holdasnál ott már teljesen mindegy a felhősor, mert igen rövid érésűek. Azon kívül, ahová be kell szállítani az félig üres feladatsor. Azért félig, mert ahová beszállítasz irgalmatlanul nagy mennyiségek vannak, a másik oldalon meg az oszlopok üresek. Így legalább hazafele pihenhetsz, mert nem kell cipelned semmit.
     
    Last edited: May 26, 2016
  2. Chrysa07

    Chrysa07 Utánpótlás-írogató

    Én meg ott tartok még csak, hogy örülök, ha teljesíthetőnek találom az eventet :D
     
  3. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Az a baj hogy a holdas annyira nem hozott lázba hogy az már csuda. xD Viszont ha már megy a gesztenyés akkor ott is kihasználom a felszaporításra és jól fog jönni a rövidebb érésű felhője.
     
  4. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Te már a rémnövényeket is nullpercezed?
     
  5. Nori9205

    Nori9205 Aktív író

    Szerintem nem lesz gond. Figyelni kell, mely feladatokhoz milyen növényre van szükség és kész. Egy kicsit szükséges farmot rendezni, így, hogy a bahamákra nem lehet ültetni, de sebaj. :D Sok sikert Mindenkinek. :)
     
  6. Tigrislady

    Tigrislady Fórum admirálisa

    Szia!

    Nem akarok beleszólni, de a rémnövényeknek is van külön "érésgyorsító felhősora" .. :D
     
  7. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Most aztán megfogtál!:oops: Ha nem akarod, akkor miért teszed?:cry:
     
  8. Tigrislady

    Tigrislady Fórum admirálisa

    nyugi, már el is tűnök innen. nem akarok zavarni.
     
  9. amx_xma

    amx_xma Utánpótlás-írogató

    Miért nincs matrica??? :cry: Borsós matricát szeretnék !:mad:
     
    HéricsBáró likes this.
  10. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Ha minden növényből 70-et bedobsz, azzal csak az 1-2 szint ezüst és arany fokozatát teljesíted, aminek eredményeképpen csak 2x3 magot kapsz az újak közül. A 4x3 maghoz 140-140 db bedobása kell, ami nem megy az első felszaporító kör után.
    Vagy még egy kört kell szaporítani a növénykéken, vagy 40-40 db-ot beadva az újakból 1-1 db-bal elkezdeni a felszaporítást - ez már taktika és gépidő függvénye.
     
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó kis event lesz ez ;)
     
  12. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    Ez volt a fejlesztők döntése.
     
  13. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum bárója

    A megvásárolható eventkosár árát nem látom az ismertetőben. Lehet tudni?
     
    _Cygnus_ likes this.
  14. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    A rémeket nem lehet 0 percezni csak ami ki van nemesítve. Szupertrágyázni fogom a kezdő magokat, de csak módjával. :)
     
  15. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    Az Észvesztő tudomány kosár ára: 740HUF
     
  16. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Azért ne tűnj el, Leho csak viccelt.:)
     
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nincs matrica ????? Ez csak tévedés lehet ;)
     
    HéricsBáró likes this.
  18. .csimi.

    .csimi. Aktív író

    A borsóautomatákat kell-e aratni és adnak-e tp-t aratás esetén?
     
  19. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    Két óránként különféle borsókat kaphatunk az automatákból.
     
    genka53 likes this.
  20. .csimi.

    .csimi. Aktív író

    Ezt tudom. :)

    Kell-e aratni a Borsóautomatákat vagy automatikusan kapjuk az új borsókat?
     
Thread Status:
Not open for further replies.