Visszajelzés Karácsonyeste 2017 eventcsevegő

Discussion in 'Egyéb témák archívuma' started by |Tamás|, Dec 20, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Mivel ilyen hosszú, remélem dobálja a röpit.:) Így csak 2x tudom aratni és csak ezt tudom ültetni hogy meg legyen a növény is. Ha délután hosszút ültetek reggelig, csak 1x tudom aratni.:) Remélem így karácsonykor csak potyog az a gömböcske:D
     
  2. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok,

    Egy kis segítség azoknak, akik nem akarják túltermelni az evenzgazt ;)

    Induló készletünk 450 virágfüzér (varázslatos tél felhősorból kiszedve)
    Szükséges földterület: 392 db 1x1-es terület
    Szükséges 3 db csatni

    1. nap 1x tudunk aratni: 450+392x3=1626 növény
    2. nap 3x tudunk aratni (még ha trágyázunk akkor is) 1626+392x3x3=5154 növény
    3. nap 2x elég aratni 5154+392x3x2=7506

    A felröppenőket érdemes várni a leghosszabb érésidejű növénnyel, 20 órás fákkal, és ami állatra terményesre egyébként is szükség van, mehet a megmaradó területre :) Amennyiben nem jön össze elegendő felröpi a 6. aratásnál, akkor lehet egy kicsit rózsázni vagy kinek mi van nemesítve, ha gyorsan szeretne végezni :p

    Jó játékot mindenkinek!
     
  3. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    :D:DEngem is kerülgetett az idegbaj mert nem találtam a Tökre meglepőt, de aztán előkerült. :)A kúriába ki lehet rakni a Fejveszett kutatással együtt, aki nem találja, nézze meg ott is.
     
  4. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Nagyon jó event lesz, az ajándékok is jók, pláne hogy FA is van a nyeremények között.
    Jó eventezést sok ajándékot mindenkinek.
     
  5. szotyola2011

    szotyola2011 Törzsjátékos

    Sziasztok!
    Sokat tanultam tőletek a elmúlt időkben.:D Például, hogy éjszakára legalább 14 órás növényt kell ültetni, vagy még hosszabbat, mert abból jön a röpi. Nappalra meg jó az eventnövény. Az event előző részében vért izzadtam a felröpik miatt, az egyik pályán ada bőven, a másikon meg sehogy... o_O
    Remélem a legobbakat! Nálam állattenyésztés folyik per pillanat, mert végre szeretném a mérhetetlen mennyiségű állatot a gazdakörbe betolni, remélem, jön majd az ólakból felröpi.
    Jó munkát Mindenkinek!:)
    Gazda: szotyola2011ID: 30301134
     
  6. ocsimarifarm

    ocsimarifarm Fórum veteránja

    Sziasztok :D kezdődhet a virágfüzér disszertáció [​IMG]
     
  7. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Szia. Nem gondolom, hogy a röpi nem lesz meg, hisz majdnem 1 hét az egész. Ha éjszakára hosszút ültetek bónuszokkal, trágyát gyárthatok hozzá a bahán, napközben meg 2x aratva az eventnövény, szerintem meglesz.
    Aztán meg lehet próbálkozni a kerékkel, lehet 1 szerencsés forgatással dupla termény, növény is. Nekem az utóbbi időben elég gyakran sikerült +terménybónuszt forgatni.

    /Most jött az üzi, hogy a dobozból is 1092 került beváltásra. Pedig az event befejezése után már nem foglalkoztam a dobozgyűjtéssel, csak ültettem ami kellett. Most én nagyon pozitívan állok hozzá az egészhez.:)
     
    Last edited: Dec 20, 2017
  8. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Most majd senkinek nem kell :D
     
  9. Farmi

    Farmi Fórummogul

    Sziasztok, szép napot .
    Való igaz hogy felszaporitani elvileg nem kell de számoljunk , 3 területen lehet termelni csak 190 db 1x1-l területet vegyünl alapul az 3x190=570x4=2,280 növény - 3x190 amit ugye vissza kell tenni tisztán marad 1.710 növányünk amit 8 óránként vagyis napi 2x arathatunk , bocsi ha esetleh nem jól számoltam csak kapkdva meló közbe vezettem le .
    Sikeres eventet mindenkinek !
     
  10. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Nyuszi hopp 2017. március, napi belépési bónusz.
    Tócsában ugrálás 2017. április napi belépési bónusz.
    Virágfonás 2017. május napi belépési bónusz.
    Napsütés rituálé 2017. június napi belépési bónusz.
     
  11. ocsimarifarm

    ocsimarifarm Fórum veteránja

    Kíváncsi leszek mibe akadnak fel :D még a sátéba is találnak görcsöt egyesek :eek:
     
    Last edited: Dec 20, 2017
  12. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Sziasztok! Szép napot kívánok mindenkinek! A holnapi napon sikeres kezdést és event közben, gyors haladást is kívánok! Tegnapi napon, éppen azon töprengtem, hogy hol lehet majd vetni, az E-növényt. Bejött az amire gondoltam, de minden területem felkészítettem a Bahamát is. Az E- növény db számát, ennyire tippeltem a gazdakörből kivehető, növény db száma miatt. Mert fele az előzőnek, amit akkor kivehettünk vetésre. Fehér köpenybe se kell öltözni és elvonulni a "világtól" számítások miatt. Egyszerű ez mint az 1x1!! Sok sikert kívánok mindenkinek!! Kérésem csak az, hogy a válaszoknál, őrizzük meg a karácsonyi hangulatot!!!!
     
  13. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    :D:D
    Most majd az lesz a sláger hogy nem találják a kitehetőket. :D
     
  14. icuska1948

    icuska1948 Junior szaki

    Kukori te vagy a király! Időben szólsz, így sok munkától megkímélsz bennünket Köszönöm.
     
  15. ocsimarifarm

    ocsimarifarm Fórum veteránja

    Na ez igen telitalálat:p
     
  16. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    GYIK-ot kiegészítettem azzal, hogy melyik dekort melyik rackó adta
     
  17. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Szia! Jó ha szólnak! De ott volt az előző feladat és csak ezt is, úgy kell csinálni, mint azt. Elsőnek kivenni a magot, végezni a G- körivel, elvetni és csinálni kell. Sok Sikert kívánok!! A gond csak a kitehetők megtalálása lehet, de meglesznek az biztos.
     
  18. -gadget-

    -gadget- Fórumfelvigyázó

    A "zoknyitőtés" eventen 5 nap alatt jött össze a felröppenő mind a 3 farmon (pedig a rákészüléses kezdő aratás jól adta).

    Ott kellett 1620db doboz 6 területről -> 1650/6=275db /nap -> 275/6=45,8db /terület.
    Itt kell 825db gömbdísz 3 területről -> 825/6=137,5db /nap -> 137,5/3=45,8db /terület.
    Azért úgy tűnik a "szerencseszám" felröppenő esetében az emennyiség/eidő/terület/ nagyjából egységesedni látszik egy 45,8 alakban - olyan "farmmetszés" számként xD

    Így igaz az egaz hosszúérésű de nem fűznék hozzá komoly reményeket, hogy hamarabb jön össze mint a Zoknyitőtés vagy az előző eventeknél a felröppenő mennyiség.

    Ez nem azt jelenti, hogy nem lehet megcsinálni vagy nehezebb lesz mint a szokásos eventek (bár azért feltekerinthetőbb lehetne a felröppenőmennyiség, hiszen egyszer van karácsony az éveben).
     
  19. zsanigt

    zsanigt Fórum-zöldfülű

    Szia Icuska1948.Aszt szeretnem megkerdezni hogy honnan lehet viragfuzert kapni,mert az event noveny nem jelent meg az eventben.Valaszodat elore koszonom.
     
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Holnap kezdődik az event és akkor fogunk kapni 10 db virágfüzér kezdőmagot.
     
Thread Status:
Not open for further replies.