Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Szia mamarygen!
    A Hírek felületén belépéskor mutatta előbb,hogy 1 nap 5 óra ... perc. Huszon valahány perc volt. Azért is ugrottam az órához nézni és ugyanazt láttam.
    Nagyon bánom,hogy nem fényképeztem le egyiket sem. A Hírek felületen nem tudok félre húzni még véletlenül sem,semmit.
    Amúgy kb 1.500 növényt osztottam ma szét és 1 db-om sem maradt. Így viszont csak azt tudom írni,hogy Én nem szóltam,hogy Meglepi legyen sokaknak.
    Az viszont tény,hogy 10 óra körül már nem vetek mind 3 féle magból komfortba KK-val és sz.trágyával,hogy most legyen pár 100 gazam,melyet csak beváltani tudok már.
    Aratások idejét sem engedem 13 vagy max 13:30-nál tovább 1x1-ben, 1x2-ben. Ott sztrágyát nem használunk,de kivételt tettem volna,mert ott 1.600-1.700 db sz.trágyám és csak gyűrűnél Bahán kellett volna kb.max 150 db-ot beáldoznom oda. A magok eleve komfortba mentek és éjjel 27 db, ma 12 db komfort kocka ment vegyesen,de minden jóval.
    Ezen indokaim és nagy növény igény, drága db ár szolgál mentségemre, hogy nem tévedtem és beváltásra pedig a finomságok nélkül is beért volna.Bár beváltani eleve a magokat is beváltják,tehát vetni sem kellett volna.
    Köszönöm válaszod és elfogadom. Én voltam a balfék a kép hiánya miatt. Bízom kicsit,hátha valaki,valahol észlelte és jelentette.
    Szép estét neked.
     
  2. nihanket

    nihanket Utánpótlás-írogató

    Köszönöm szépen!
     
  3. donkartacs07

    donkartacs07 Rutinos

    Naaaaa??
    Lehet játszani?

    Kérünk mindenkit, hogy amíg nem jelezzük Nektek,
    hogy az event elkezdődött és minden rendben megy,
    addig ne kezdjétek el!
     
  4. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

  5. -Viharles97-

    -Viharles97- Járnitanuló

    Sziasztok! :)

    A trópusi virágkoszorú érvényes az eventnövényre is?
     
  6. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Szia!

    A Trópusi virágkoszorú a virágokra fejti ki a hatását és nem eventnövényekre, így ezt hiába használod.

    Ezt érdemes átnézni:

    Eventnövényekre ható bónuszok
    Mire?TP és/vagy BTPTermésIdő
    eventnövényekKATT IDEKATT IDEKATT IDE
     
  7. rózsa0904

    rózsa0904 Utánpótlás-írogató

    SZiasztok!
    Ragasztót melyik ól termel?
    Köszönöm.
     
  8. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia rózsa0904!
    A bioragasztó a kaméleon terményes ólja.
    Műhelyben megépíthető, vannak színe ól-változatai is.

    Termény:
    Bioragasztó

    [​IMG]
    Termény pajtaértéke: 950

    Ragasztóműhely
    Műhelyben megépíthető.
    Indításhoz szükséges: 1 db kaméleontáp, 1 db kaméleon
    Szükséges szint: 71.
    Tárgy mérete: 2x2
    Kép
    .........................................
    NévTulajdonságok
    .....................................
    ÉpítőanyagJátékba kerülésMegjegyzés
    [​IMG]RagasztóműhelyTermény: 1 db bioragasztó
    Érési idő: 44:00 óra
    Tapasztalatpont: 285 TP
    Trágya mennyisége: 2 db
    20 db fűrész,
    25 db kalapács,
    550 db fa,
    10 db itató,
    10 db tölgyfacsemete
    Kaméleontenyésztés bevezetésekor-
     
  9. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Bocsi,hogy ilyet kérdezek: mit jelent igazából az, hogy az avas folyamatosan blokkol nyomkövetőt a farmeramában?Kezdek megijedni!Nem rég kapcsolták be nekem, a nyomkövetőt mert úgy éreztem, sok mindenből kevesebb van,mint kellene.
     
  10. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Magdi!
    Az Avast Cleanup Premium indításakor az "okos vizsgálat" futtatásánál adja fel több más dolog mellett ezt a nyomkövetők törlési lehetőséget. A négyzetes jelekhez be kell rakni a pipákat, úgy a jó. (Nekem is az van.) Állítsd be időzítővel automatikusra, és utána önműködővé válik.
    Részlet arról az ablakról:

    upload_2020-3-6_15-46-21.png
     
  11. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Köszönöm szépen.Én annyira nem értek hozzá,de köszi a felvilágitást.
     
  12. Technics11986

    Technics11986 Fórumelemző

    Szia! El rontotam sms rendelést. Rossz farmkodot ütötem van rá lehetöség hogy viszavonja vagy cseszhetem?
     
  13. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Ez elég nagy gond! A farmhoz rendelt BIG-ID-t vétetted el?

    Tedd meg kérlek, hogy a Megrendelésekkel foglalkozó payment supportnak írsz!
    Farmról, a "!" jel ikont kattintod.
    [​IMG]
    Supportos kapcsolatfelvételi oldal kitöltése után, amelyben a lenyíló opciók közül a "Probléma a megrendeléssel" kérdéskört kell bejelölnöd.

    • A Probléma típusánál válasszátok a "Probléma a megrendeléssel" lehetőséget
      • [​IMG]
    • Ekkor megjelenik egy új ablak
    • Az új ablakban töltsd ki a szükséges mezőket értelemszerűen, fontos, hogy minden kért adatot megadj.
    • Válaszd ki a Fizetési módot:
      • SMS: Ha SMS-t küldtél és ezzel van problémá
    • Majd kattints a "Küldés" gombra.
    Ekkor a payment team megkapja az üzenetet és néhány órán belül (ünnepnapokon és hétvégén előfordulhat késés, ilyenkor várj türelemmel) megkapod a választ.

    Fontos azonban, hogy minden kérdést csak egyszer küldj el. Ezzel nagyban segítve a supporterek munkáját.

    Az alábbi linken a további lépések, információk is olvashatók. Tanulmányozd át, annak szellemében cselekedj, mellékelj dokumentumot, várd a választ majd a megfelelő felületen.

    https://board-hu.farmerama.com/threads/probléma-a-fizetéssel-a-payment-support.766/
     
    Technics11986 kedveli ezt.
  14. Technics11986

    Technics11986 Fórumelemző

    Szia kitöltötem. Elvileg ha jól értem ő rákérdezz mikor hova küldtem az sms-T? Mert telefonszámot és a rossz ID is beirtam neki. Nem a 700 akárhány forint csak boszankodom hogy etoltam.
     
  15. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Majd a kapott üzenetben érkező válasz után lehet tudni, mi a döntés.

    A payment support az alábbi ismertetőben jelzett úton fog tájékoztatni:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/probl%C3%A9ma-a-fizet%C3%A9ssel-a-payment-support.766/#post-40617

    Tudod ugye, hogy nem hozhatsz infót a fórumra a válaszról, a levelezésről ezek után.

    A levéltitok az ilyen pénzügyes kérdésekben is kötelezettséget jelent, nem megosztható a nyilvánosság előtt semmiféle tartalom.
     
    Technics11986 kedveli ezt.
  16. Gabee67

    Gabee67 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok, új vagyok és elértem a 22. szintet. Hogy tudom a következő földterületet kitakarítani? Köszönöm: Gabee67
     
  17. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    Kérlek részletesen írd le!
    Pontosan melyik területet szeretnéd kitakarítani? Mi a pontos neve?

    Új játékosként ajánlom az >>enciklopédia<< olvasását. Nagyon sok hasznos információ van ott leírva a játékról.
     
  18. Technics11986

    Technics11986 Fórumelemző

    Szia jó hogy szólsz mert ez sehol se láttam leírva. De a kérésednek eleget teszek! Köszönöm azért a segítséget nektek.
     
  19. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    Semmi gond ha nem olvastad. De természetesen le van írva.
    A Support ismertetőjének első hozzászólásában található az erre vonatkozó írás:

    Support - levéltitok

    Tilos a supporttól kapott üzeneteket nyilvánosságra hozni! Ha egy játékos a supporttól kapott levelet a chatben, fórumban vagy más külső oldalakon nyilvánosságra hozza, az akár a játékból történő azonnali kizárással is járhat.

    https://board-hu.farmerama.com/threads/a-support.6729/
     
    Technics11986 kedveli ezt.
  20. Technics11986

    Technics11986 Fórumelemző

    Köszönöm a segítségegeteket. Picurkám a képernyöböl ki akarta szedni a multkori kis meglepetésedet. Most ért rá a nyomdász itt nálunk a házba hogy kinyomtasa. De a két tesojának is tetszik :)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.