Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. donkartacs07

    donkartacs07 Rutinos

    -BombadilToma- kedveli ezt.
  2. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Rosszul emlékszel, vagy kevered valamivel; ez a 3. szezon, ahol növényekre ható termésbónusz volt a boltban, és minden alkalommal 1 órán át hatott (végignéztem minden eddigi szezon event ismertetőjét). De igazad van, 8 zsetonért nem sokat ér, és eddig se sokat ért.
     
  3. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Minden játékostársnak hasznos dolog a kiadott közlemények és eventleírások elolvasása.
    A szezon eventben kinyerhető bónuszok soha nem voltak 24 órásak.
    Egyértelműen leírásra került a szezon ismertetőjében az ott kapható bónuszok használhatósága, és nem illő utólag reklamálni.
    Idézet az ismertetőből:
    upload_2020-4-23_14-54-23.png
     
    -ágianyu33- és seszkrisz1969 kedveli ezt.
  4. nyiriviola55

    nyiriviola55 Utánpótlás-írogató

    Szép napot! Segítséget szeretnék kérni. A főfarmról el akartam másik területre helyezni a világítótornyom,de nem találom a raktáramba. Hol keressem? Segítséget előre is köszönöm!

    Üdv. Segítséget kérnék! Nem találom a világítótornyom a raktáramban. A főfarmról el akartam helyezni. Előre is köszönöm!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 23.4.20
  5. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia nyiriviola55!
    Ahhoz, hogy segíthessünk, kérlek add meg az ID számodat, hogy egy arra illetékes kollégám megnézhesse.
     
  6. nyiriviola55

    nyiriviola55 Utánpótlás-írogató

    ID számom: 51013098
     
  7. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia nyiriviola55!
    Kérlek frissítsd a játék oldalát, és akkor megleled, mert a keresett tárgy a raktáradban van:
    upload_2020-4-23_16-33-55.png
     
  8. nyiriviola55

    nyiriviola55 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm szépen! Szép napot kívánok!
     
  9. krisztabanya

    krisztabanya Fórum nagymestere

    Sziasztok, Van keverve 10 hegymászó csemegém és mégsem tudom megetetni a zergét. Valamit nem csinálok jól? Kérlek segítsetek. Köszi előre is.
     
  10. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Kicsit bővebben kifejtenéd, hogy milyen nehézségekbe akadsz amiért nem tudod megetetni a zergéket?
     
  11. krisztabanya

    krisztabanya Fórum nagymestere

    Bármire kattintok nem tudom beadni, csak azt tudom megnézni, hogy mi jár érte...lehet hogy béna vagyok így jóval 200 fölötti szinten is, de megnéznéd kérlek? ID16483862
     
  12. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    látod a zergéket a játékablak alsó részén?
    Ha nem láthatóak, akkor az eventablak jobb alsó részén, a zerge alatti kis négyzetre kattints, hogy a képen látható módon zöld pipa jelenjen meg.
    [​IMG]
     
    krisztabanya kedveli ezt.
  13. krisztabanya

    krisztabanya Fórum nagymestere

    Nagyon köszönöm! Ez volt a baj, nem vettem észre, hogy a pipa nincs bejelölve...
     
  14. -Marcsi49-

    -Marcsi49- Járnitanuló

    sziasztok!
    "spolia" talányos tiki-tenyészetnél hol a csomag??? az event ismertetőben az szerepel lehet venni egy darabot 15 FA és lehet venni egy csomagot 630 FA.
    köszi előre is.

    valamit elnyomtam. bocsi. köszi megtaláltam.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 24.4.20
  15. Marik33

    Marik33 Törekvő

    Sztervusztok vettem szezon bérletet nem tudom hogy működik szeretném el olvasni hol találom.Előre is köszönöm
     
  16. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

  17. bodrog

    bodrog Járnitanuló

    Sziasztok! Szeretném kérdezni, lehet-e a gyárat fejleszteni, és ha igen hogyan? Köszi.
    F: bodrog
    ID: 55398532
     
  18. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

  19. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Szia! Az előbb indítottam FA vásárlást, ahogy javasoltad, végigmentem a vásárlási soron, meg is kaptam a FA-t, de sehol nem találtam, hol kell rögzíteni, és menteni az adatokat. :oops: Tudnál segíteni? ID 30370470
     
  20. Thomasboy66

    Thomasboy66 Utánpótlás-írogató

    Teljesen felesleges az emberben a hiú ábrándot be plántálni, hogy valamire való fa vagy ól lesz a titok fa/ ólból mert inkább nem minősítem a véleményem, mert még a nyomdafesték is elpirulna ha azt leírnám. Nem lehetne az őskövületeket már lecserélni.?
    Aki kezdő játékos annak jól jön a csere napokon megszerezni.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.