Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Tags:
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

1. A normál Farmerama

0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. BackOffice

BackOffice Fórum elő legendája

Szia!
    Ezek azért vannak, hogy lásd a játék nem fagyott le, hanem "dolgozik" a háttérben.
    Ha te ezt 3 percenként látod, akkor ez sajnos helyi probléma.
    Én csak és kizárólag belépésnél látom, vagy ha rá kell frissítenem a farmra, ami - szerencsére - nem gyakori. Az én gépem a minimum követelményeknek felel csak meg.
    Sajnos azt kell mondanom, hogy amit te leírtál, nem játékhiba, hanem vagy a géped (leterheltsége/beállításai), vagy a net sebességed nem megfelelő.

jófarmerlány és -ágianyu33- kedveli ezt.
  2. *kergebirka*

*kergebirka* Utánpótlás-írogató

Sziasztok! Két apró gondom van: 1. Ha Kacsa Kata trágyáját használom, megjelenik a repcsi, leszórja a trágyát és kimerevedik a képernyőn. 2. Belépés után a fő farm területén minden megjelenik, kivéve a termőföldeket. Mindkét esetben ki-belépek, és minden helyreáll, de néha már idegesítő.

3. Sziguska

Sziguska Haladó

Sziasztok!
    A szezonkupa elvesztette a bónuszát most, hogy már a szerzonserleget fejlesztjük? o_O

GYuGYu1003 kedveli ezt.
  4. GYuGYu1003

GYuGYu1003 Fórum ismerője

Szia :) igen elvesztette! :)

5. Sziguska

Sziguska Haladó

Köszönöm a választ. :)

6. szupermuter51

szupermuter51 Utánpótlás-írogató

Nagyon köszönöm, bocsánat, de szezonserleget akartam írni, abból van VIII, szintű.Akkor az is megszűnt volna??

7. mamarygen

mamarygen Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Nem szűnt meg. A tulajdonsága a kiírás szerinti!

A Szezonkupa fejlesztés(ek), már csak a szintjük szerinti TP-t adják a főszezonok alatt.

A Szezonserleg pedig csak akkor ad bónuszt, ha már fejlesztése van. Az Alap szezonserleg csak TP-t és ládát ad.

https://board-hu.farmerama.com/threads/romantikus-szezon.20642/#post-1177570

Szezonserleged nem lehet a nyolcadik szinten még. Csak a szezonkupának van már ilyen fokozata.

8. krisztabanya

krisztabanya Fórummogul

Sziasztok! Kérdésem lenne, hogy a prémium gazdáknál a farmvisszarandező az új felállás szerint működik? Mert most vettem meg a prémium gazdát, de csak pörög a mentés helyett, pedig már többször újra be is léptem. Köszönöm, ha válaszoltok.

9. Borosgazda

Borosgazda Junior szaki

Sziasztok! Segítséget kérnék, mert bizony 10 év nagy idő és elfelejtettem, hogyan kell az új bankkártyát beírni a régi Maestro helyett?

10. mamarygen

Szia!

A webes formát használó felületen van megjelenítési probléma.
    Nem látszik a mentés felületének képe, de maga a mentés megtörténik.
    Több játékos ezt a hibát egyelőre úgy védi ki, hogy a mentés nevében jelzi, mi a tartalom, amit használni szeretne a visszaállításban egy dátum kiegészítésével is pl.

A kliens változatában legtöbbször látszik a mentés képe, de ott is érdemes a biztonságot adattal, dátummal és utalással megerősíteni.

genka53 és krisztabanya kedveli ezt.
  11. mamarygen

Szia!

Amennyiben lejárt az eddig használatos kártyád, akkor a banki felületen "Az állapot és felmondás" kapcsolót kell kattintanod. (téglalap alakú ez a kapcsoló, a support felirat mellett található)
    Értelemszerűen a törlés funkció sorát kell kattolni.

Ha a törlés megvan, ki kell lépni a játékból, mert a rendszer csak így veszi figyelembe a régi kártya használatának lezárását.

Az újbóli belépés után ki kell választanod, mit szeretnél rendelni, majd a kosárba pakolást követően a fizetési forma szerint az új, már használatban lévő - bankodnál aktivált- kártyád adatait kell beírni.
    Figyelni kell arra, hogy a kettős biztonsági rendszer szerint használd az új rendelést, mely az internetes vásárlásokra vonatkozik a bankos szabályok betartásával.

12. Borosgazda

Borosgazda Junior szaki

Köszönöm szépen!!!!!!

13. Böbebaba60

Böbebaba60 Törzsjátékos

Sziasztok!
    Csak egy kérdésem volna....
    Felhasználtam a kapott kódot, vettem farmaranyat és nem jött most a Dzsinn!
    Máskor jött, most nem...
    Miért?

14. mamarygen

15. Böbebaba60

Böbebaba60 Törzsjátékos

16. rozsazsuzsa

rozsazsuzsa Fórum biztosa

Szia! érdeklődőm, hogy zebra lakból mikor és hogyan lehet fejlesztéshez jutni.

17. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Kuzdern és -ágianyu33- kedveli ezt.
  18. times84

times84 Törzsjátékos

Sziasztok! Sikerült kipörgetnem az új kerék főnyereményt--gondoltam megnézem a többi is megvan-e...a mókusdobozt nem találom. Vagy kiraktam valahova vagy még ki se pörgettem... megnéznétek nekem?
    Előre is köszi :-D

19. Kafkaz79

Kafkaz79 Törzsjátékos

Sziasztok. Van valahol leírás arról, hogy melyek azok a tárgyak, amelyek szintszorzósak, mint a pocok légfogója és keresett társai? Honnan tudom meg, hogy melyek ezek a raktáramban, anélkül, hogy kitenném őket?

20. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Farmnév és ID-szám nélkül nem tudjuk megnézni.
    Kérlek, add meg őket.

times84 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.