Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Itt >>LINK<< meg tudod nézni.

    Van egy másik mód is:
    A Piacon az arany levél vagy a körte eladásánál az utolsó tételeket kell nézni. Ott elvileg van sok, egy darabos tétel, amelyek ára száz CSP-re kerekített; ezeknél a törtrész a piacszám.

    Pl. Nálam az aranylevél így néz ki, mivel a 14-esen vagyok.

    piac.PNG
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  2. cicamama51

    cicamama51 Utánpótlás-írogató

    Tegnap kettő farmomra is megvettem az exluzív csomagot délután írtam a suportnak kaptam ígéretet de még nem írtak jóvá semmit értem hogy hét vége van de akkor miért kell a játékosokat becsapni. kezdetektől játszom sok pénzt költöttem a farmra ez most nem volt sok de az érzés hogy most már nem lehet bízni abban hogy amit megrendelünk bankkártyával meg is kapjuk. dühítő....de van benne tanulság törölöm mind a négy farmomrol a vásárlási lehetőséget...
     
  3. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Először is kérlek, nyugodj meg! :)
    Senki nem fog becsapni sem téged, sem mást.
    Problémák mindig akadnak, amelyeket lehet rendezni.

    Kérlek, válaszold meg nekem ezeket a kérdéseket:
    Pontosan mikor, és hová írtál?
    Milyen választ kaptál?
     
  4. cicamama51

    cicamama51 Utánpótlás-írogató

    cicamama51 ID11045495 március 19 .15 13 kor jött a válasz big.medrendelési csapata által és kodot küldött nézzem meg hol tartanak, na ez már sok a másik farmrol már nem is írtam nekik . a supportnak írtam tőlük jött az email cimemre a válasz. köszönöm a válaszod de ez meghaladja az én számítogépes tudásomat jobb játékot jó éjt..
     
  5. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia ismét!

    Válaszod alapján arra következtetek, hogy a Payment supportnak írtál, Hamburgba.

    Mindenekelőtt olvasd el a válaszukat!
    Mivel ők az illetékesek, ők látják, mi történt.
    Ha nem értesz egyet a válaszukkal, akkor ide, a játék supportjára kell majd írnod. (magyar)

    [​IMG]
    A játék supportja a 2-es számmal jelölve.

    [​IMG]

    Az Általános kérdések tárgyat kell majd választanod.
    (Minimum 140 betűvel leírni a problémát.)

    Remélem, erre nem kerül sor és mielőbb rendeződik a helyzet, akármilyen bonyolultnak is látszik. :)
    Ha szükséges, kérj segítséget, de most az első lépés, hogy olvasd el a kapott választ!
    Ne add fell semmiképp! :)
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  6. plavika56

    plavika56 Utánpótlás-írogató

    Szia. Még mindig nem kaptam meg a teknős álma dekort. Mi az oka? Köszönöm a választ.
     
  7. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

  8. soresne

    soresne Fórumgróf

    Sziasztok !
    Segítséget kérnék : van a baha terményeim között kövér labda.Átnéztem többször a területeket,de nem találom sehol a gyárját.Gondolom,hogy a delfin játszadozik vele,vagy átalakult törölköző gyárrá ? Átbogarásztam a műhelyben készithetők között,de sehol sem találom.
    soresne
    5111156
    Köszönöm a segítséget.
     
  9. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia !
    A fóka terményese
    https://board-hu.farmerama.com/threads/Állatok-termények-és-ólak-a-játékban.16260/page-6#post-891952
     
    Kuzdern és soresne kedveli ezt.
  10. soresne

    soresne Fórumgróf

    -ágianyu33- kedveli ezt.
  11. Ganéj1

    Ganéj1 Fórum ismerője

    smoldering, Enike**, Othep és még 1 ember kedveli ezt.
  12. jaina85

    jaina85 Utánpótlás-írogató

    Szia,

    Köszönöm a választ, időbe telt, de szűkítettem a listát. 2 elem maradt, amivel nem bírok el. Az első a szezonkehely. Fejlesztésem van, viszont az alapot nem találtam meg. Sajnos az is lehet, hogy nincs, és azért nem találtalom.
    A másik amit nem találok, illetve megtaláltam, az Ideje táncolni elem. Ezt megtaláltam a 25. felhősoron, de levenni nem tudom, mert mást nem tudok tenni a helyére. Ilyenkor a fejlesztést hogy tudom felhasználni? Esetleg lehetséges, hogy ebből van valahol még egy alapom?
    Nagyon megköszönném, ha ezt a 2 elemet meg tudnátok nézni.
    Farmnév és ID szám: Gazda: jaina85 ID: 28350557

    Előre is köszönöm!
     
  13. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU


    Szia!

    Arra jogosult kollégám megkereste a szezonkehely -dekort a farmodon. A kerge kert jobb alsó szekciójának bal alsó sarkában fogod megtalálni, így tudod használni a fejlesztést hozzá.

    Az ideje táncolni dekorelemről pedig annyit kell tudni, hogy azért van fejlesztése a raktáradban, mert az akkori event ideje alatt a dekor a fejlesztéssel használva adott malomterméket. Ha el szeretnéd tüntetni a fejlesztést, mert zavar, akkor vedd le a dekort a felhősor lezárása előtt, helyezd ki olyan helyre, ahol szem előtt van. Tedd rá a fejlesztést, arasd le 3-szor, majd ezek után vissza tudod helyezni a felhősorban a helyére, és a fejlesztés is eltűnik a polcról.

    A dekor ezen tulajdonságairól itt találsz bővebb információt:

    https://board-hu.farmerama.com/threads/felföldi-fesztivál.18616/#post-1033613
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  14. egresinebobe1

    egresinebobe1 Kivételes tehetség

    Sziasztok kedves Modik. Azt szeretném megkérdezni, hogy a trágyadomb kapacitását nem lehetne-e növelni? Én már a maximum tárolási mennyiségnél vagyok. Ha nem növénytermesztős event van, akkor képtelenség eladni a piacos, vagy pocsékolás történik, mert az ólakat le kell szedni, hogy újból indítani lehessen a termelést. Én már a salátát is trágyázom, hogy ne vesszen el a mennyiség.
    Köszönöm előre is a választ.
     
  15. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    A Bölcs tölgynél kiváltott Tuti tárgy a trágya rúnák csillagokért történő kiváltásával tudod alapesetben jelenleg maximálisra emelni a trágyadombod kapacitását. Erről itt találsz bővebb információt:

    https://board-hu.farmerama.com/thre...rtrágya-víz-földek-vetőtábla.487/#post-707471


    2000 db-ot tud ekkor tárolni maximális fejlesztéssel.
    Prémium gazdák esetében + 800 db trágyával nő a domb befogadóképessége.(maximálisra fejlesztett trágyadomb esetében ez 2800 db-ot jelent).
    Jelenleg nem tudunk a trágyadomb további kapacitásának növelésével kapcsolatban más információval szolgálni.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  16. egresinebobe1

    egresinebobe1 Kivételes tehetség

    Köszönöm a választ. De ahogy írtam, én már régen a maximum 2000 db-nál tartok. Nem vagyok prémium gazda.
    Még egyszer köszönöm a választ.
     
    -julcsi13- és Enike** kedveli ezt.
  17. jaina85

    jaina85 Utánpótlás-írogató

    Nagyon szépen köszönöm!
    Az ideje táncolni elemet kiraktam, learatom 3x, és utána megy vissza a helyére :)
    A szezonkehely dekorelem is megvan :)
    Így minden fejlesztésnek megvan a helye :) :)
    Köszönöm még egyszer :)
     
    Enike** kedveli ezt.
  18. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Szia Modi !
    Ismételten NEM működik a levelezőm. Már töröltem mindent a kimenő oldalról és csak két azaz kettő levél van ott...
    Hiába szaporítottam volna a számát kétszer is a kimenő levelezésnek, nem jelezte vissza a rendszer és nem is volt a kimenő levelek között semmi...
    Miért???
    ID: 17621761
    U.i: kegyeleti okból néhány levelet a bejövő levelezésben meghagytam, de ez messze van már teljes levél áradattól...ami volt.
     
    Utoljára szerkesztett: 23.3.22
  19. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Van még 2019-es leveled is, amit megtartottál. Ha tudsz, próbálj még szelektálni közülük.
    2 leveled van az elküldöttek között.
     
  20. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Pesze hogy van hiszen írtam, hogy kegyeleti okokból tartottam meg.
    Ez 23 levelet jelent +2 más levél.
    Messze van a telítettségtől....
    Amúgy azért van kettő ott, a kimenő oldalon, mert az nem tétel egy kimenő üzenet listán.
    Ugyanis ha jól tudom 50 darabnál telítődik a fiók.
    Visszakerestem és ténylegesen 60 levélnél telítődik a postafiók....
    Tehát a fele sincs tele....
     
    Utoljára szerkesztett: 23.3.22
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.