Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kedvenc62

    kedvenc62 Fórum hercege

    OK! Te is abba hagytad?
     
    Ayrin67 kedveli ezt.
  2. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Azért ez nem a legjobb tanács....:sleepy: Aki tíz éve játszik ezzel a játékkal,nem tudja egyik napról a másikra abbahagyni szerintem... Te se mai játékos vagy, ahogy látom. :)
     
    kedvenc62, vampire_hunter, vihence és 3 más kedveli ezt.
  3. Judy_Csiki

    Judy_Csiki Junior szaki

    igen már rég gondolkozok rajta mert ha nem kikapcsolodás ami volt eddig akkor nincs értelme
     
  4. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Sziasztok!

    Tegnap is elmaradt az utolsó aratás.....ma is elmarad:eek: Holnap nem tudni még mi lesz, hétfőtől meló - reggeli, esti aratással. Szuper élvezetes így a játék. Nyár van....... de tele a hócipőm.... :cry:Erősen gondolkodom, elmegyek két hét szabira a játékból 8) Aztán meglátjuk mi lesz -.-


    Ja és a panaszkönyvet ellopták, vagy jól eldugták, mert még keresővel sem találtam meg :oops:
     
    kedvenc62, a1a4 és kovácspissti kedveli ezt.
  5. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Itt találod:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/panaszkönyv.15520/page-8
     
    Mica67 kedveli ezt.
  6. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Áthoztam a kérésedet ide, mert a Pletykatopik nem a legmegfelelőbb topik a kérdezéshez.
    A Prémiumtagság megszüntetéséhez:

    Menj be a bankba, majd kattints az üzlet szóra.
    Ott tudod kiválasztani az Állapot és felmondás kapcsolót, a jobb felső sarokban.
    Ott találod, hogy meddig aktív a prémium tagságod.
    A "kuka" ikonnal tudod törölni.
    A tagságod élni fog, ameddig még ki van fizetve.​
     
  7. varga1234

    varga1234 Fórumelemző

    Tényleg dühítő hogy minden este baj van .Ém elhiszem ,hogy gomdok vannak ,de akkor pihentessék az eventeket amíg minden oké lesz!
     
    kedvenc62 és a1a4 kedveli ezt.
  8. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Elindult, lehet aratni-vetni is. Egy géptakarítás azért nem árt.;)
     
    varga1234 és Sali~*.*.* kedveli ezt.
  9. varga1234

    varga1234 Fórumelemző

    Senkit nem akarok megbántani
    De minden este baj van
    És az a sok bónuszok mind kuka mert lejárt. Reméljük holnap már semmi própléma nem lesz.Egy kis kompenzációnak örülnénk!
     
    Ayrin67 és babar.bandesz kedveli ezt.
  10. vicus555

    vicus555 Utánpótlás-írogató

    Sajnos nem kikapcsolódás a játék pedig azt szeretnénk
     
  11. baloghilona

    baloghilona Junior szaki

    Ez már tényleg dühítő hogy minden nap baj van ! A bónuszaink mind mehetnek a szemétbe ! Miért indítanak játékot ha tudják, hogy baj van.
     
    Ayrin67 kedveli ezt.
  12. Ayrin67

    Ayrin67 Fórum mestere

    Azért buktam el az első 8 percet mert nem tudtam belépni!!!!Mint most se,ha sikerül 1 órája próbálkozom,ha nagy nehezen belépek annyi,semmit nem enged!!!!ÁÁÁÁÁ,kínlódás már az egész játék!!!-.-Elhiszem ,hogy dolgoztok rajta!!!Csak ****** idegesítő!!!!!

    Azért 15 év után nem olyan egyszerű abbahagyni kedves,a sok pénz,idő és a megszokás!!!!!!De jó ötleted volt!!!!!xD
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 13.8.23
    kedvenc62 és Frau_Bauer_Hirsch kedveli ezt.
  13. KövesiJné

    KövesiJné Utánpótlás-írogató

    Én se tudok belépni, már 2 órája.
     
  14. kisjanos78

    kisjanos78 Fórummogul

    ID 16263653 NÁLLAMIS NEMEGY DE LEIRTTAM EZTT HÁTHA SEGIT AZ :(((((
     
  15. Ayrin67

    Ayrin67 Fórum mestere

    Kis kompenzáció????Jó nagy!!!!!xD
     
    kedvenc62 és varga1234 kedveli ezt.
  16. szinusz

    szinusz Haladó

    kicsit tényleg bosszantó, ma reggel sem tudtam idáig belépni, ha meg nem lépek be, nem lehet ide sem írni. Gazda: szinusz ID: 1296664
    aki elejétől fogva játszunk ezzel a játékkal (legalább 10 éve), bizony nehéz abbahagyni. megszoktuk a segítséget azonnal, a kompenzációt is, nehéz továbblépni, hogy nem lett jó a játék.
     
    kedvenc62 és Ayrin67 kedveli ezt.
  17. Ayrin67

    Ayrin67 Fórum mestere

    Ide betudsz lépni,legalul van a Supprt,Fórum...stb.Ahol az ID azonosítód is van!
     
  18. .hangyóca.

    .hangyóca. Fórumszaki

    Úgy tűnik ma sem kell farmozni. Nem baj, könnyebb lesz véglegesen búcsút venni.
    Ami az elmúlt egy hónapban történt, az már a BP részéről is vállalhatatlan. Nincs az a kompenzáció, amivel mindenkit kárpótolni tudnának; elindított és elveszített bónuszok, előfizetések, elmaradt haszon (learatatlan farmaranyfák és egyéb bónuszok), hadd ne soroljam.
    Az első támadás óta bőven lett volna idő megfelelő védelemről gondoskodni, de az valószínűleg sok pénzbe került volna, és ugye a BP elsődleges célja a profitszerzés, minél kevesebb ráfordítás mellett.
    Sajnálom, hogy ennyire semmibe veszik azokat a játékosokat, akikből élnek.
    Lenne markánsabb véleményem is, de szerencsémre én még a jól nevelt kategóriába tartozom.
     
  19. peter1022

    peter1022 Fórumszaki

    Teljesen igazad van. A kezdetek óta játszom... Sokáig úgy gondoltam, hogy az utolsók között fook lenni, mikor süllyed a hajó... A kérdés csupán az, hogy most elkezdett süllyedni?:music::music:
     
    kedvenc62, Samborg, Mica67 és 4 más kedveli ezt.
  20. a1a4

    a1a4 Haladó

    Szia! Igen, fordulópontom volt. Csak azért írtam, mert minden más kedvezmény folyamatos volt, kivéve a malmot.
     
    stb_farmer és Dolphin kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.