Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

  2. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a Naptár nem dísznek van, ott azon eseményeket találhatod meg, amelyek már meghirdetésre kerültek.
    Az eventnaptár tervezetből tudsz előzetesen tájékozódni a várható eseményekről, melyet mindig megtalálsz ezen a helyen, a legfelső sorban, hogy ne kelljen keresni.
    https://board-hu.farmerama.com/forums/eventek.273/
    Ninett79 pedig a közvetlen linket osztotta meg Veled :)
     
  3. ica1956

    ica1956 Junior szaki

    Sziasztok segítséget szeretnék kérni már 2-szor teljesíttetem a mostani játékot és azt írja ki hogy a Kávéházi tábla javítása, és a Kávé ház takarítása. Nem talál ható. meg vettem mind a 2 dolgot. Ica 1956 ID15322564 . Választ előre is köszönöm.
     
  4. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ellenőrzésem alapján ezt a két dekort még nem vetted meg a boltban:
    upload_2023-8-15_11-15-47.png
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  5. ica1956

    ica1956 Junior szaki

    Szia nagyon szépen köszönöm a választ én rontottam el elfelejtetem a tehénkére rá nyomni. Bocsánat a zavarásért. Máskor jobban figyelek. További szép napot.
     
    Dolphin kedveli ezt.
  6. -babuska1970-

    -babuska1970- Fórum-zöldfülű

    Szia!
    A mai nap folyamán (2023.08.15. 14:44) vettem 278 farmaranyat ami azóta sem érkezett meg. De a bankkártyáról levonásra került az összeg.
    Megköszönném, ha utánanéznétek és megkapnám a farmaranyat, mivel pénzbe került.
     
  7. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    kérlek add meg a Farm neved és Farm ID-dat, ezen adatok nélkül sajnos nem tudunk segíteni és utánanézni.
    Köszönöm
     
  8. -babuska1970-

    -babuska1970- Fórum-zöldfülű

    A nevem: -babuska1970-
    Az ID-m:22786993
     
  9. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    köszönöm az adataidat, az ellenőrzésig és válaszig türelmedet kérem.
    Köszönöm
     
  10. -babuska1970-

    -babuska1970- Fórum-zöldfülű

    rendben. köszönöm
     
  11. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    köszönöm türelmedet.
    A hiba elhárításra került, a 2023-08-15 14:44:59-kor megvásárolt 238 farmaranyad bekerült az egyenlegedbe. Kérlek, ellenőrizd. Ha rendellenességet tapasztalsz, kérlek jelezd.
    Köszönöm
     
  12. -babuska1970-

    -babuska1970- Fórum-zöldfülű

    köszönöm a gyors segítségeteket, jóváíródott, remélem a következő rendelésem sikeresebb lesz
     
    Dolphin kedveli ezt.
  13. szupermuter51

    szupermuter51 Aktív író

    Tisztelettel!
    De mi a nem érthető a problémámban?? Bejelölöm, hogy nem akarok forgatni,ELFOGADJA,KIPIPÁLJA, ( SZERINTEM A PIPA AZT JELÖLI) a következő napon ugyan ez a móka megy , etc.etc. Akkor ne pipálja ki, de így tovább kellene haladnia a napokon, amit nem tesz meg, hanem újból, kérdez, és áll egy helyben, aztán mikor már jól lemaradtam kegyeskedik tovalibbenni!! Akkor ezt minek lehet nevezni??
     
  14. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A pörgetés tárolód 99-ig tárol. A Rackós nyeremény esetében, ha 99-et túllépnéd, akkor nem tudod átvenni az ajándékot, mert nem fér el. Erre figyelmeztet a tábla. Tehát vagy pörgetsz párat, és akkor átveheted a pörgetéseket; vagy nem, és akkor nem tudod átvenni. Addig nem fog "tovalibbenni", amíg a pörgetés ajándékot át nem veszed, azt pedig csak akkor tudod, ha van elég helyed.
     
    zsani_apja és -ágianyu33- kedveli ezt.
  15. Technics11986

    Technics11986 Fórumelemző

    Sziasztok! Köszönöm a válaszokat. Sajnos hónapok óta tapasztalom hogy nem úgy van kitöltve mint régen volt. mert oké hogy van tervezett. De előfordult hogy már ment rég az esemény akkor került be a naptárba. Nagyon őrülnék ha ez is orvosolódna. Szivből őrülnék minden félé rosszindulat nélkül.
     
  16. Böbibaba69

    Böbibaba69 Junior szaki

    Sziasztok, napsütést!
    Kérdésem, hogy a Milkshake eventen megcsináltam az első 10 lépést (bocsánat hogy csak ennyit, de dolgozok is), viszont nem látom sehol a kapott jutalmakat, amit a boltban be tudnék váltani. Előre is köszönöm, ha Valaki felhomályosít.
    Köszönettel, Böbibaba69
     
  17. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    az, hogy régen hogy működött nem tudok hozzászólni. Most így működik, s mindent megteszünk, hogy a meghirdetett események mielőbb bekerüljenek a Naptárba.
    Itt minden eseményt elérsz a meghirdetés időpontjától:
    https://board-hu.farmerama.com/forums/eventek.273/
    Biztos láttad, hogy van Modi felvétel, ha úgy érzed Te ezt jobban tudnád intézni, hát gyere, csatlakozz a Csapathoz :)
    https://board-hu.farmerama.com/threads/moderátor-kerestetik.20709/
     
    Technics11986 kedveli ezt.
  18. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    az ellenőrzéshez szükségünk lenne egy Farm ID-ra is, kérlek pótold :) Köszönöm!
     
  19. Böbibaba69

    Böbibaba69 Junior szaki


    Bocsánat,
    Böbibaba69 ID 14750880
    Köszönöm
     
  20. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ellenőrzésem alapján megrajzoltad a 10 pályán az útvonalakat, de még egyet sem fejeztél be, ezért nincsenek érméid még a boltban.
    upload_2023-8-16_12-8-14.png

    Az első két pályához van elegendő csöved, így most az lenne a következő tennivalód, hogy megnyomod a Zöld indító gombot, ahova a nyilat rajzoltam. Ekkor megkapod az első pálya ajándékait, miközben az epres shake végigfolyik a felépített csövön.
    Ezt követően menj a 2-es pályára, ott ismét nyomd meg a Zöld indító gombot, s vedd át az ajándékokat.
    Ezt követően menj a 3-as pályára. Ahhoz, hogy ott is kizöldüljön az indítógomb, szükséged lesz még 3 db hajlított csőre és 1 db egyenes csőre. Ezt a csövek alatti számokból majd Te is látni fogod. Az első szám mutatja a készletedet, a második szám a / mögött, pedig azt, hogy az adott pályához mennyi kell. Ha legyártottad az event növényből és a felreppenőből a malomban a hiányzó csöveket, akkor a 3-as pályát is be tudod fejezni.
    Sok sikert, este 10-ig még van időd haladni.
     

    Csatolt fájlok:

    Sali~*.* kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.