Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    jelenleg nincs információnk a Bahamás szintek bővítéséről, ennek eldöntése a Központ hatásköre.
    Ha lesz benne változás, akkor a megszokott módon itt a Fórumon fogunk Benneteket tájékoztatni.
     
  2. dalmária

    dalmária Junior szaki

    dalmária ID 19380354
    Kérhetek egy ellenőrzést ?? Igaz, hogy csak tegnap kezdtem el az eventnövény termelését,de kacsa k.-val, szupertrágyával.
    Úgy gondolom kevés az eventnövényem, és már ma is arattam 2 alkalommal.
    Megköszönöm ,ha ránézel.
     
  3. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    azt nem tudjuk a játék naplójában ellenőrizni, hogy mikor mit arattál és mivel volt a földed megszórva.
    Amit látok az pillanatnyi állapot.
    Azt látom, hogy malomban még nem kevertél malom terméket, így etetésed sem volt.
    Jelenleg érés alatt van az event növényed, és 4 db-ot tudsz aratni egy földről 3 óra 50 perc múlva.
    Eddig 3482 event növényt termeltél.
    upload_2023-9-29_13-56-18.png
     
    genka53 kedveli ezt.
  4. Gyöngyasszony

    Gyöngyasszony Járnitanuló

    Szia! Most olvasgattam az októberi naptárt. Szeretnék utána nézni pár eventnek. De hiába írom be az event nevét, mint pl.: Gyögynövények mintájú event vagy Építkezős event. csak a naptárhoz jutok vissza. kérhetnék segítséget, hogy az imént felsorolt eventeket hol találom, Köszönöm a segítséget.
     
  5. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Szia!

    Az alábbi linkre kattintva minden kérdésedre választ kaphatsz.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/eventismertetők-útvesztőiben.15382/
     
    genka53 és Dolphin kedveli ezt.
  6. Tothland

    Tothland Járnitanuló

    Köszönöm.
     
    Dolphin kedveli ezt.
  7. timororororo

    timororororo Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Ugy vettem eszre, hogy a napi 8 aranyam, amit kapok tegnap ota nem lesz hozzaadva az eddig osszegyultekhez.
    Tegnap voltak ketsegeim, mert nem emlekeztem pontosan, hogy mennyi FA-m volt.
    Ma viszont tudom, hogy 31 volt az indulaskor, elvileg kaptam 8 darabot, de meg mindig 31 van a ladaban.
    Megneznetek nekem please, hogy mi csuszott el?
    Elore is koszi!

    upload_2023-9-30_20-47-17.png
     
  8. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kollégám elvégezte az ellenőrzést.

    A játék naplójában rögzített adatok a következők:
    2023-09-28-án 09:29:21 órakor kaptál +3.00 FA-t a belépési bónuszból, így lett 51.00 FA-d.
    Majd indítottál 3 ólválogatást -45 FA. Maradt 6 FA-ad.
    2023-09-28-án 18:37:22 órakor arattál 2 varázskalapot +8 FA, kicsit később volt egy szintlépésed +1 FA így lett összesen 15 FA-d.
    2023-09-29-én 20:40:34 órakor ismét arattál 2 varázskalapot +8 FA, ez 23 FA.
    Ma ismét arattál 2 varázskalapot +8-FA-t, így jelenleg van 31 FA-d.

    A mai 31 FA helyes eredmény, minden rendben van.
     
    rjolka, -ágianyu33- és timororororo kedveli ezt.
  9. timororororo

    timororororo Utánpótlás-írogató

    Koszonom a gyors valaszt! Teljesen meg voltam gyozodve arrol, hogy nincs rendben a FA egyenlegem. Igazan jo, hogy ilyan pontosan utana tudtok nezni! :) Koszi!!!
     
    Othep kedveli ezt.
  10. marina1950

    marina1950 Junior szaki

    Ma írtam, hogy segítséget kérek, mert nem találom a vizijácintot és a tündérrózsát, ami egy táp keveréséhez szükséges.Az ól az eventből lett és már kevertem hozzá tápot.Biztosan nem jól írtam, mert most nem találom a korábbi kérésem és választ sem kaptam.Köszönöm a segítséget.
     
  11. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Válaszoltam Neked, szinte azonnal, itt:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/kérdések-amikhez-nem-találtál-topicot-kezdők-és-haladók-részleg.19474/page-79#post-1347389
    (Kattints a linkre)
    Csak valaki írt már utánad, ezért nem találhattad.

    Egy korábbi hozzászólásodhoz úgy találhatsz vissza, hogy a fórum jobb felső sarkában lenyitod az Értesítések fület és ott meg tudod nézni, válaszolt-e Neked valaki.

    Példa, az én esetemben:
    upload_2023-10-1_13-21-53.png

    Vagy egy másik lehetőség, hogy megkeresed saját hozzászólásodat a Fórum keresőjével:

    Kimész a Fórum főoldalára:

    Belekattintasz a Keresés rubrikába és beírod a nevedet.
    upload_2023-10-1_13-26-46.png

    Miután kattintasz a zöld gombra megjelennek az eddig írt hozzászólásaid.
    upload_2023-10-1_13-29-4.png

    Rákattintasz arra, amelyiket keresed és a Fórum odavisz.
    Itt meg tudod nézni, írt-e választ valaki már számodra.

    Remélem, segítettem kicsit a fórumos eligazodásban. :)
     
    Sali~*.* és -ágianyu33- kedveli ezt.
  12. marina1950

    marina1950 Junior szaki

    Köszönöm a segítséget.Eszembe sem jutott, hogy a bahás növények között keressem, mert a Főfarmra lehetett kihelyezni az ólat.Elnézést kérek a dupla írásért.
     
  13. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Semmi gond.
    Örülök, hogy megoldódott a helyzet. :)
     
    marina1950 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  14. dwistvan

    dwistvan Utánpótlás-írogató

    Szia!
    A főtéri feladatoknál, a kertész résznél a 11. feladatnál kettőt elkészítettem, a harmadik az, hogy 2 arborista jelvény 1. szintet készítsek. Készítettem egy arborista jelvény 1. szintet, miután a feladatot elindítottam. Utána ebből készítettem egy második szintet. Utána ismét készült még egy első szint. Ezzel nem lett kettő. Gondoltam, hogy azért, mert az előzőből második szintet csináltam. Ezért ismét csináltam egy első szintet. Továbbra sem lett kettő. Így csináltam ismét egy első szintet ez a bölcsesség ösvénye gombon keresztül történt. A feladat most sem kész. De a bölcsesség ösvénye gombon keresztül ötödszörre is készítettem egy arborista jelvény első szintet. A feladat egyszerűen nincs kész. Most akkor 2 jelvényt kell készíteni, vagy huszat? Eddig minden más működött, ez használhatatlan. Egyébként másik feladatsoron a 17.-nél tartok.
     
  15. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    kérlek, add meg a Farm neved és a Farm ID-dat, enélkül sajnos nem tudunk segíteni.
    Köszönöm!
     
  16. dwistvan

    dwistvan Utánpótlás-írogató

    dwistvan 13864093
     
  17. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    köszönöm az adatokat, türelmedet kérem a válaszig.
     
  18. Búvész

    Búvész Haladó

    Sziasztok! Láttok esélyt arra,hogy a hajzseléműhely valamikor megvehető lesz esetleg megépíthető? Egyik farmomon se sikerült hozzájutnom nem kedvezett a szerencse így áll a gazdakör ami kéri! Cserenapokon próbáltam beszerezni mind eddig sikertelenül! Köszönöm a választ!
     
  19. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    erre a kérdésre nem tudunk sajnos választ adni, ez a Központ döntése.
    Figyeld Rezeda doki Ólválogatás kínálatait, s próbálj továbbra is csere napon szerezni belőle. Esetleg írj a Fórumon a Csere / Ajándékkérő topikokba (figyelve a Topik előírásaira), vagy nézz szét a Csevegő topikokban (Oázis, Kuncogó kuckó), hátha van olyan régebbi Játékos, aki tud Neked segíteni.
    Megértésedet köszönöm!
     
    aida2330 kedveli ezt.
  20. Búvész

    Búvész Haladó

    Köszönöm szépen a tanácsoka!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.