Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    Te is megkaptad a molylepke üregedet, de vélhetően Te is kliensen játszol. Ha megnézed böngészőben Te is látni fogod, a kép most készült Nálad. Kb. 10 perc múlva pedig a kliensen is rendben lesz, egy ki/be lépést követően.
    upload_2023-10-18_14-33-24.png
    Megértésedet és türelmedet köszönöm!
     
  2. mátépéter

    mátépéter Utánpótlás-írogató

    Köszönöm ,meg van
     
    Dolphin kedveli ezt.
  3. Menitala

    Menitala Fórumszaki

    Mikor lehet munkásokat kedvezményesen venni? - nagyon kell spórolnom, már csak 3x48 órás van. Köszönöm! Üdv
     
  4. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok!
    Áthozam ide a jelzéseteket, mert ahova írtatok, az nem volt rá megfelelő hely.
    Kliensben voltak induláskor technikai problémák, de már javításra került. Egy KI/BE lépést követően minden a helyén van már. Ha nem találjátok, akkor kérlek írjátok meg a Farm nevet és Farm ID-t, hogy ellenőrizni tudjam.
    Köszönöm
     
  5. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    áthoztam kérdésed egy Segítségkérő topikba. A Központ döntése, hogy egyes akciókat mikor hoz be a játékba.
    Mindkét fajta az elmúlt napokban volt:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/munkások-féláron-akció.24088/
    https://board-hu.farmerama.com/threads/szezonmunkás-farmmunkások-előfizetése-érkezik.24093/
    Itt tudsz tájékozódni az új akciókról:
    https://board-hu.farmerama.com/forums/eventek.273/
     
  6. julio5555

    julio5555 Járnitanuló

    Köszönöm!
     
  7. donkartacs07

    donkartacs07 Fórumelemző

    6 db.Démoni tölgyet tettem a füvészkertbe maradt fél óra a fák éréséből.
    Tettem bele most még +2-t és kata trágya kata táp vagy mit hozzá, erre a 6 db félórásból lett 8db 4 órás termős, de hogy?
    6 fának készen kéne lennie, nem hogy újrakezdi?!
    Gazda: donkartacs07 ID: 9741269
     
  8. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a Füvészkert működéséről itt találsz részletes információt:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/füvészkert-a-második-raktárház.14072/
    Ebből idézek:
    "A Füvészkert termelési ideje mindig annyi, mint azé a benne lévő fáé, aminek normál esetben a leghosszabb a termelési ideje. Ha már folyik a termelés, mikor beteszel egy új fát, az időzítő visszaáll. Vagyis csak akkor kezdd el a termelést, ha készen állsz."
     
  9. banzsu61

    banzsu61 Járnitanuló

    Szia!
    Érdeklődnék, hogy mostanában nem várható Éjféli gyümölcsfa valahonnan?
    Sajnos xxlesem van,de alapfát nem tudok beszerezni.
    válaszodat köszönöm
     
  10. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    az Éjféli tölgyre gondolsz? Nem tudjuk megmondani, hogy mikor lesz lehetőség ismét beszerezni, ez a Központ . Legutóbb a februári Fás válogatásban volt bent a kínálatban - érdemes figyelni majd a következő ilyen Mini eventeket, hátha a következők vmelyikében is lesz. Csere napon próbálj régebbi játékosoktól szerezni, érdemes a Csevegő topikokban nézelődni, illetve a Spam-sarokban található topikokban is. Sokszor írnak régi gazdák, hogy ha új játékos keres vmit, akkor szívesen segítenek, ha galambpostán kapnak listát, mire van szüksége a játékosnak.
    Más javaslatom nincs. Megértésedet köszönöm!
     
    banzsu61 kedveli ezt.
  11. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Sziasztok. Érdeklődni szeretnék, már nem emlékszem arra, hogy honnét sikerült szereznem Gyűjthető tárgy bónuszt, akkor sikerült 5 db-ot szerezem, és azóta sem jön fel több. Köszön szépen a válaszotokat előre is.
     
  12. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Szia!

    A Farmbónusz láda II kibontásakor.
    Farmbónusz láda II [​IMG]2 db Farmmunkás kupon (12 óra)
    6 db Party pörgetés
    Fabevételi bónusz
    Műhelybevételi bónusz
    Növénybevételi bónusz
    Ólbevételi bónusz
    Teljes bevételi bónusz S
    Teljes bevételi bónusz L
    Teljes bevételi bónusz XL (új elem)
    Gyűjthető tárgy bónusz (új elem)
    Játékba kerülés: Ajánlat - Farmbónusz ládák - 2023. március
    - Húsvéti nyuszi szezon (bérletes)
    - Farmáruda kínálatába került: 2023.04.05.-2023.09.30.
    - Húsvéti tojáskeresés eventben szerepelt nyereményként
    - és más eventekből szerezhető
    -
    https://board-hu.farmerama.com/threads/minden-amit-egy-láda-rejt.14444/#post-1005645
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  13. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Hálásan köszönöm, akkor nekem azért van ilyen sok.
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  14. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    Lehet nem ide, de úgy gondolom, hogy ide, mivel fejlesztések, stb.
    És az is lehet, hogy máshol, más már írta, de...
    A malom új funkciója, mely szerint alul jobbra írja, hogy mennyi van még hátra a fürge malomból. Hát, írni írja, de mindig mást, s eddig még egyik számnak sem sikerült eltalálni a valós időt...
     
  15. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    áthoztam probléma felvetésedet ide, mert ez nem annyira új fejlesztési ötlet, inkább egy bevezetett újdonsághoz kapcsolódó észrevétel, segítségkérés.
    Az általad vázolt megjelenítési probléma a Központban ismert, dolgoznak rajta, várhatóan jövő héten kerül javításra.
    Addig megértésedet és türelmedet kérem. Köszönöm!
     
    Rizstej kedveli ezt.
  16. irén1954

    irén1954 Fórum-zöldfülű

    Kedves Farmerama Csapat!
    Új bankkártyát kaptam. Nem tudok vele vásárolni,mert tudom a telekódomat és az internetes biztosnsági kódot. Próbáltam üzenetet írni ezzel kapcsolatban de valamiért nem látszik az oldal alja ezért nem tudok továbblépni.
    Köszönöm a válaszotokat.
     
  17. Szépnyárinap

    Szépnyárinap Junior szaki

    Sziasztok! frissült a farmáruda kínálata. Lehet, hogy elkerülte a figyelmemet, de ez a Bubó könyvei felhősor számomra újdonság. Próbáltam keresni a felhőáradatban, de hiába irtam be a felhősor nevét, nem hozott fel semmit. Ez új felhősor, amit FP-ért meg lehet vásárolni? A rávalók is megvásárolhatók? köszönöm a választ!
     
  18. Sylja

    Sylja Fórum hercege

    Szia!
    Eventnyeremény volt, itt találsz róla részleteket: #3
    A rávalók is megvásárolhatók a farmárudában.
     
  19. Szépnyárinap

    Szépnyárinap Junior szaki

    Köszönöm! Kórházban voltam, azért volt ismeretlen. Akkor most kiváltom.
     
    Sylja kedveli ezt.
  20. 1in1

    1in1 Utánpótlás-írogató

    Szeretném megkérdezni, hogyan tudok ÉJFÉLI TÖLGYET szerezni? hosszabb kihagyásom volt, éppen akkor, amkor tudomásom szerint egy eventben meg lehetett szerezni. Megcsináltam a feladatot, megvan a fejlesztése, de tölgyem nincsen hozzá. Sajnos igy nem tudom a trolofántodút sem kiváltani, és több más feladathoz is kéri. Rendkívül bosszantó, mert a piacon sem tudok venni, lévén rémtermék.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.