Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. vicus555

    vicus555 Utánpótlás-írogató

    Sajnos nem tudom a Ticket számot
     
  2. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    az alábbi információt kaptam:
    2023.09.02-án 11:16-kor küldött ki Neked adatbekérő levelet a Supportos kolléga. Mivel erre a levélre akkor nem válaszoltál, a rendszer 1 hét után automatikusan lezárta azt a jegyet.
    Amennyiben szeretnéd az ügymenetet folytatni, akkor ahhoz újra kell kezdened a folyamatot. Javaslom, hogy a gondolataidat, amit a bejelentésbe írnál (min. 140 karakter), azt először egy text-ben, vagy Word-ben, vagy egyéb szövegszerkesztőben írd meg, s csak azután nyisd meg a Supportos bejelentő felületet. A legépelt szöveget jelöld ki és Másolás / Beillesztés (vagy CTRL+C és CTRL+V billentyűkkel) segítségével másold át, így nem fog az időd lejárni. Fontos, hogy figyeld az e-mailes postafiókodat /ezért olyan e-mailcímet adj meg, amit használsz/, várd a választ, s ha bekérnek Tőled még plusz adatokat, azokat minél gyorsabban add meg (max. 1 héten belül).
    A Ticket számot amúgy a visszaigazoló e-mailben találod.
    Én ennyit tudtam a témában segíteni.
     
    Sali~*.*, aida2330 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  3. vicus555

    vicus555 Utánpótlás-írogató

    szia sajnos pont ez volt a gond hogy az összes email a közben megszünt citromail fiókra ment így nem tudtam reagálni a levelekre. amit most használok arra szerettem volna változtatni így ez nem fog menni köszi
     
  4. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a Support bejelentésben Te tudod megadni, hogy milyen e-mailcímre várod a választ :) Ott olyan címet adj meg, amit elérsz:
    upload_2023-11-9_9-16-18.png
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  5. vicus555

    vicus555 Utánpótlás-írogató

    köszönöm a segítséget
     
    Dolphin kedveli ezt.
  6. Csaba957

    Csaba957 Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    Lee Ba ma barkóscinegét kért.
    Ezt honnan lehet szerezni, mert teljesen ismeretlen előttem?
     
  7. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    GA-BI-O-Farm és Dolphin kedveli ezt.
  8. Csaba957

    Csaba957 Fórum nagymestere

    Dolphin, Ninett79 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  9. BagiOrsi

    BagiOrsi Fórum-zöldfülű

    Ajándék kódokat hol lehet keresni?
     
  10. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

  11. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Szia kedves Moderátor !
    elértem a 25. szintet Gyopárvölgyben. De nem tudom hogyan tudom igénybe venni a Napraforgódombot.
    Ebben kérem a segít tanácsodat. /többször frissítettem, eredménytelenül/. Köszönöm szépen ha válaszolsz.
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  12. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a Napraforgó dombot a térképen a jobb alsó sarokban éred el, az emeletes házra kattintva. Mivel azonosító adatokat nem adtál, így nem tudok ellenőrzést végezni Nálad. Ha nem tudsz esetleg bejutni a területre, akkor kérlek jelezz vissza, s add meg a Farm neved és Farm ID-dat. Köszönöm!
    upload_2023-11-10_9-52-24.png
     
    Sali~*.*, Marika312 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  13. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Sajnos nem tudok a területre belépni ☺
    ID: 49267527 Marika312
     
  14. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    köszönöm az adatokat, én be tudtam lépni Nálad gond nélkül a Napraforgó dombra.
    Ha egy KI/BE lépést követően sem tudsz belépni, akkor javaslom, futass egy Ccleaneres tisztítást a gépeden, s azt követően próbáld meg újra. Lehet vmi beragadt régi sütik okozzák a problémát. Én böngészőben tudok ellenőrzést végezni, nem tudom, hogy Te kliensen vagy böngészőben próbáltad.
    upload_2023-11-10_10-26-20.png
     
  15. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Szia Dolphin,
    Chrome böngészőben játszom. Mostanig küzdöttem,hogy belépjek Gyopárvölgybe, de nem sikerül belépnem. Tisztítást, ki-bekapcsolást végeztem, eredménytelenül.Mit lehet most tenni ?
     
  16. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    eddig a Napraforgó dombbal volt problémád, most a Gyopárvölgyet írod. Mivel van akkor a problémád? Tudsz esetleg képernyőképet hozni? Én is Chrome böngészőben ellenőrzök, és a Napraforgó dombos képet Tőled csatoltam. Jó helyre kattintasz?
     
    Marika312 kedveli ezt.
  17. Klárika51

    Klárika51 Járnitanuló

    Sziasztok!
    Klárika51,ID:36255600 vagyok.A 237.szintet elértem.Kérdesem az szinthez nem jár feladatsor?
    Válaszotokat előre is köszönöm!
     
  18. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    jelenleg 234-es szintnél van az utolsó, szinthez köthetően érkező új Gazdaköri feladatsor.
    Nincs tudomásunk róla, hogy tervezik-e ezt bővíteni a későbbiekben, s ha igen, akkor mikor.
    Megértésedet köszönöm!
     
  19. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    bocsánat.... de már 2 órája küzdök, belezavarodtam.
    Igen, a Napraforgó dombra nem tudok belépni. A kép amit hoztál, igen, oda kellene bejutnom. Köszönöm szépen a türelmed és megértésed.
     
  20. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    de kiír vmi üzenetet, amikor rákattintasz a képernyő jobb sarkában az emeletes házra? Vagy mit tapasztalsz, amikor próbálsz "bejutni"? Én a Te gépedre nem tudok rácsatlakozni, de itt az ellenőrzéskor semmi problémát nem tapasztalok. Így vmi gond Nálad lehet. Próbálok segíteni, ezért jó lenne, ha tudnál képernyőképet küldeni, vagy megírni, hogy mi az esetleges üzenet, ha rákattintasz az épületre. Köszönöm!
     
    Marika312 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.