Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Semmi üzenetet nem ír ki ha az épületre lépek, sőt az egérkattintásra se csinál semmit /a "kéz" a többin kattintásnál reagál, de itt nem reagál semmit !
    Hoztam képet,
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 10.11.23
  2. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A Napraforgódomb a Farm térkép jobb alsó sarkában van; nem Gyopárvölgyes terület. Menj le a felvonóval a fő térképre, és ott keresd. Dolphin be is csatolta Neked a képet:
    [​IMG]
     
    Dolphin, Sali~*.* és Marika312 kedveli ezt.
  3. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Szia Toma, nagyon köszönöm ! megvan, megtaláltam. Be tudtam lépni. Legördült a "nagy kő".
    Köszönöm mindkettőtök segítségét és türelmét a "bénaságomhoz". További szép napot és eventezést ! ☺
     
    -BombadilToma-, Dolphin és Sali~*.* kedveli ezt.
  4. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    örülök, h a megfelelő helyre kattintva bejutottál.
    Köszi @-BombadilToma- Neked is a segítséget, pont nem voltam itt a gépnél.
     
    Marika312 és -BombadilToma- kedveli ezt.
  5. grezson

    grezson Utánpótlás-írogató

    sziasztok! 2 észrevételem lenne a mostani tenyésztős event-tel kapcsolatban (A vadon állatai)
    1. eleve nem értem, miért akkorra van időzítve egy tenyésztős event, aminek teliholdas állat is a része, amikor már nincs is teliholdas event
    2. nem sok zombijuhhal kezdtem, és őszintén szólva nem is reménykedtem, de az első "tárcsán" a nyeremények között volt 40 zombijuh, amit természetesen be is tettem a tenyésztésbe (bájitallal, csatnival). A meglepetés akkor jött, amikor a kapott jelvények nem jelentek meg a leadhatók között. Azóta újabb tenyésztésem is volt, és az sem található. Megpróbáltam a ki- és belépést, amivel csak annyit értem el, hogy most már az Eredmények-fülön sem látszik, hogy csináltam-e egyáltalán ma valamit a tenyészterepen...
    +1. emiatt nem fogom abbahagyni a játékot, csak egy picit elrontotta a péntek estémet a dolog
     
    Utoljára szerkesztett: 10.11.23
  6. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ha megadod az azonosító adatokat (Farm név és Farm ID), rá tudok nézni a problémádra.
    Így látatlanban csak általánosságban (és az elmúlt 1,5 napi tapasztalatból) tudok válaszolni a felvetésedre. Nem lehet, hogy a 6-os feladatnál jársz a 3-as feladatkörben (teliholdas rész)? Itt ugyanis az utolsó két jelvényes feladat nem Teliholdas jelvényt kér, hanem Ízeltlábúak jelvényt (lila) és Madarak jelvényt (kék).
    (sajnos az event ablakban az ábrán megjelenítési hiba miatt látszik a teliholdas színű jelvény - ezért elnézést kérünk):
    [​IMG]
    Innen hoztam a képet:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...sztős-event-2023-november.24188/#post-1353465

    Amennyiben Zombi juh tenyésztést indítottál, akkor meg is kellett kapnod a Narancssárga jelvényeket.
    Hogy jelenleg melyik jelvényből mennyi van készleten, azt az event ablak alján látod:
    upload_2023-11-10_21-57-50.png

    Ha hozod az adatokat, akkor szívesen ellenőrzöm a jelvényeidet is. Köszönöm!
     
    Sali~*.* és grezson kedveli ezt.
  7. SherlockHolmes

    SherlockHolmes Járnitanuló

    Sziasztok!
    A fórummal kapcsolatos hibákat melyik fórumrészben lehet jelezni? Egyelőre nem találom.
    Pl. a játékismertetőben sok helyen találtam már nem létező linkeket, stb.
     
  8. Edythke

    Edythke Fórumlakó

    Szia!
    Az északi erdőben eladtam egy 3. szintű arborista jelvényt amiért 49000 pénzt kellett volna kapnom, de nem kaptam meg. Mit rontottam el?
     
  9. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Egyszer van ez a topik: https://board-hu.farmerama.com/threads/hibás-linkek-és-elavult-tartalmak-jelentése.10915/page-5

    Sokat segít az is, ha az adott hozzászólás jobb alsó sarkában rákattintasz a Jelentés gombra és ott jelzed a problémát, pl: upload_2023-11-11_12-10-36.png

    Köszönjük.
     
    SherlockHolmes kedveli ezt.
  10. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Hol adtad el a jelvényt?
    A Gyopárvölgyben nincs piac.
    Egyfajta pajtaértékük van a holmiknak, amellyel beadhatod őket az Átalakítókba.
    Csengőpengőt nem kapsz értük.
    Kicsit tanulmányozd át az útmutatókat:
     
    Dolphin és -ágianyu33- kedveli ezt.
  11. SherlockHolmes

    SherlockHolmes Járnitanuló

    Sziasztok!
    Ilyen táblázatot keresek Bahamarama-s állatos ólakra, tehát ahol egy táblázatban láthatom csak a Bahás állatokat, a hozzájuk tartozó pajtaértéket, és hogy hogyan lehet őket megszerezni! Tehát gyakorlatilag a linkelt táblázatot, csak nem fákkal, hanem állatos ólakkal.
    Próbáltam keresni az enciklopédiában és megtaláltam pl. ezt, de ez nem jó (lásd az előző bekezdésemet, hogy mit keresek).
    Tud nekem valaki segíteni? Előre is köszönöm!

    (Azért érdekel, mert csinálom a Zuhatagok szigete I. küldetést, és kell nagyon sok állat, és lehetőség szerint olyanokat tenyésztenék, amik sokat érnek, hogy kevesebb idő alatt végezzek vele.)
     
  12. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Konkrétan bahamás állatok nincsenek.
    Viszont az összes állat ABC-rendben, igen.
    Ugyanitt a játékismertetőkben:
    Állatok, termények és ólak a játékban
     
    Dolphin és -ágianyu33- kedveli ezt.
  13. grezson

    grezson Utánpótlás-írogató

    hálás köszönetem, nem is reméltem, hogy utánanéz valaki érdemben - a leírásbeli és megjelenítési eltérést bár láttam, de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget
    (ahogy én sem kinyilatkoztatásnak szántam, pusztán visszajelzésnek)
    holnap délelőttig aktív arany fokozatú bónuszaim vannak, de utána már használható lesz a rózsaszín zselé, amit már be is főztem :D
    szóval délre akár be is szerezhetem a plecsniket, és meglesz ez a tárcsa is
     
    Dolphin, Othep és Sylja kedveli ezt.
  14. fruzsi1013

    fruzsi1013 Fórum-zöldfülű

    Szia!
    Segítséget kérek a mostani tenyésztési eventtel kapcsolatban. 36 narancssárga jelvényem van, de nem engedi beadni a beadandókhoz. Köszi a segítséget. fruzsi1013 voltam. uzerszámomat nem tudom
     
  15. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Sali~*.* kedveli ezt.
  16. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    mivel nem hoztál Farm ID-t, így általánosságban tudok válaszolni - vélhetően Te is itt tartasz:
    A jobb oldali feladatsorban nem csak Teliholdas jelvényeket kér a feladat (vélhetően az újabb Játékosokra is gondoltak a Központban, akik még nem rendelkeznek annyi zombijuhhal), hanem a 6-os feladatrészben Ízeltlábúak jelvényt (lila) és a 8-as feladatrészben Madarak jelvényt (kék). Az event ablakban van egy megjelenítési probléma, de ezen sajnos mi nem tudunk változtatni, elnézést kértem érte már több ízben - de a feladatokba azt kell beadni, amit meghirdettünk szerdán.
    [​IMG]
    Innen hoztam a képet:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...sztős-event-2023-november.24188/#post-1353465

    Az eventcsevegőben már szerdán több Játékos megírta (és én is megerősítettem kérdés kapcsán), hogy Teliholdas jelvényből összesen 20 db fog kelleni, és a Teliholdas feladatsor végén Ízeltlábúak és Madarak jelvényekre is szükség lesz.

    A USER ID-ról pedig hoztam Neked egy linket, ez segít abban, hogy hol találod meg:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/user-id.488/

    Sok sikert a befejezéshez, ma 10-től egy tápos tenyésztés indul a Szuper akciós nap akcióval.
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  17. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusztok!
    A Retró pizzasütő 1 alapdekort kitettem és mivel már 2 fejlesztésem van hozzá így azokat is rátettem, de az alap eltűnt és a függöny maradt. Ekkor kiléptem, töröltem a sütiket majd újból beléptem. Ekkor a fejlesztések visszakerültek a menübe és az alapdekor újból kikerült az erdei tisztásra. A kérdésem az : A fejlesztések ráhelyezése előtt minden esetben meg kell várni az aktuális dekor beérését? Farm név : franyo121 ID : 36281016
    Köszönöm, ha valaki felvilágosít!
     
  18. atyka88

    atyka88 Fórum ismerője

    jo regelt. van a gazdakorbe egy ojan felhosor hogy DOKI KULDETESE FELHOSOR/ szeretnem megkerdezni mijen dekorok kellene rajuk
     
  19. imike915

    imike915 Utánpótlás-írogató

    Szia!
    Nem kell megvárni, csak beleszaladtál abba a hiába, hogy éppen megakadt a játék adatforgalma.
    Az én farmjaimon is van ilyen mostanában többször.
    Ha ilyenkor kilépsz, mielőtt az adatokat a gép elküldené a szervernek, akkor az olyan, mintha nem is csináltál volna semmit.
    Lásd a panaszokat az eltűnő vetésekről, stb.
    Ha nem tudod, hogy a gép megcsinálta-e, amit akartál, vegyél vizet vagy egy adag búzát, mert azt érdekes módon azonnal küldi a szervernek a gép. Ha sikeres a művelet, akkor jó, ha nem, jön a várakozás vagy frissítés.
     
    Othep kedveli ezt.
  20. Manócska2023

    Manócska2023 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok, nekem az a gondom, hogy az evenet harmadik részénél, ahol a zombijuh is van, kétéltűeket kérnek. Értem, hogy az új játékosokra is gondolnak, ahogy írtad, de miért nincs "kétéltűek kosár" a vásárlási résznél?
    köszi: Manó

     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.