Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. farmerSS

    farmerSS Fórum veteránja

    Kuzdern és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  2. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Sziasztok!
    Köszönöm szépen mindkettőtök segítségét, nagy nehezen sikerült, de jól felbosszantottam magam.
    Nem szoktam ilyesmit csinálni, ha kell a fiam megcsinálja, én csak egy mezei számítógép használó játékos vagyok.
     
  3. Tündérkert2020

    Tündérkert2020 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok.
    Hol találhatom meg a horror paradicsom megszerzéséhez szükséges dolgot?
    nem találom sehol, és van amihez az is kell.
    Köszönöm a választ.
     
  4. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    az Enciklopédiában az Állatok, ólak és termények fejezetben :)

    Hozom a közvetlen linket a Horror paradicsomhoz:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...-és-ólak-a-játékban.16260/page-7#post-1005471
    Ez az ól event nyereményként került a játékba, s a fenti linken láthatod, hogy volt lehetőség beszerezni már ilyet. (legutóbb tavaly novemberben lehetett kiváltani ilyet a Cukorkoponyák ösvénye eventnek az Eventboltjából).
    A következő cserenapon (ami az előzetes event naptár alapján június második felében várható) érdemes a léghajón körülnézned, vagy régi játékosoktól tudsz esetleg kérni, cserélni.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Swartsch, Sali~*.* és -ágianyu33- kedveli ezt.
  5. Marcsi6527

    Marcsi6527 Utánpótlás-írogató

    Üdvözlök Mindenkit!
    Az a panaszom, hogy nem működik a kalózbarlang nálam. Lehet ezen segíteni?
    Köszönöm: Marcsi
    ID: 53220807
     
  6. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a kalózbarlang hibája ismert a Központ előtt, várhatóan ma javításra kerül, ez volt az utolsó információnk a Központtól.
    Türelmedet és megértésedet köszönöm!
     
    Swartsch és Sali~*.* kedveli ezt.
  7. Juliska58

    Juliska58 Utánpótlás-írogató

    Szia, egy kis segítségre lenne szükségem. Hogyan lehet a játéktér beállítását növelni? Most, hogy újítás történt, ismét visszaállt a régi kis méretre, és élvezhetetlen a játék. Köszönöm !!!!
     
  8. Sziszi1950

    Sziszi1950 Kivételes tehetség

    Tegnap reggel jeleztem a supporton, hogy a megrendelt és kifizetett prémium tagságom nem kaptam meg. Egyetlen kérdésem ezzel kapcsolatban, hogy kb. mennyi az az idő amig a jelzett hiányosságot pótolják, holnap lejár az eddigi prémium tagságom. Köszönöm a segitséget. ID 5338636 sziszi 1950.
     
  9. gjozsi44

    gjozsi44 Haladó

    Sziasztok! A szezonkupa fejlesztéseket mire kell rátenni? köszi
     
  10. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    A fejlesztéseket mindig az alap dekorra kell rátenni. A Szezonkupa 2020 januárban kezdődő Fagyos szezonban volt megszerezhető.
    Itt olvashatsz róla bővebben.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/fagyos-szezon.19023/
    Ha, további segítségre lenne szükséged, akkor kérlek hozz Farm nevet és ID számot!
    Köszönöm:)
     
    -ágianyu33-, Swartsch és Dolphin kedveli ezt.
  11. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Amikor belépsz a játékba, a jobb felső sarokban a Fogaskerék / bal alsó villáskulcs ikonra kattintva - középtájon a Zoom értékét állítsd magasabbra.
    Sok sikert!
     
    -ágianyu33- és Swartsch kedveli ezt.
  12. boszi52

    boszi52 Rutinos

    sziasztok ,azt szeretném kérdezni,hogy hol tudom megszerezni a Kisuce állatot és ,hogy a Bibórpókliliom bentmarad-e a játékba,
     
  13. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Swartsch kedveli ezt.
  14. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Kérlek, ha a probléma továbbra is fenn áll és ténylegesen levonásra került a Prémium tagság díja és erről van banki visszaigazolásod, akkor ismételten vedd fel a kapcsolatot a Supporttal, mivel ezzel a témával nem érkezett megkeresés a Supportra.
    Ellenőrzésem szerint nem történt banki tranzakcó az elmúlt pár napban. Utoljára 2024.05.25-én vásároltál Szezonbérlet csomagot. Prémium előfizetés vásárlásának utolsó dátuma 2024.04.29.14:44:33
    Megértésedet köszönöm.
     
    -ágianyu33-, Swartsch és Dolphin kedveli ezt.
  15. maya

    maya Fórumprofi

    Szép napot.
    Nem tudom elindítani a fő farmon a szaporítást, mert nem kaptam meg a kezdő 5 db-os mennyiséget a zöld növényből.
    A kulcsot természetesen beadtam ahova kell.
    A segítséget előre is köszönöm.
    ID:40511477
     
  16. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Ha a kulcsot beadtad a megfelelő helyre, akkor menj a malomba.
    A kulcsért járó választott színű tinktúrából és az 5 db virághagymából keverd ki a kezdőmagokat.
    Tanulmányozd át újra az eventismertetőt, kérlek: https://board-hu.farmerama.com/threads/a-múlt-kincsei-2024-május.24978/#post-1387986

    Ha az eventet nem most kezded, akkor tudnod kell, hogy a rendszer 5 óránként ad 5 újabb virághagymát, attól számítva, hogy érzékeli, hogy az előző elfogyott.

    Ennek megelőzésére érdemes lehet egy hosszú tápkeverés mögé eldugni a virághagymákat és a következő terület kezdésekor elővenni és már az új színű kezdőmagokat bekeverni.

    upload_2024-6-1_10-45-26.png

    Vigyázni kell, hogy a hosszú tápkeverés ne járjon le közben.
    (A kép nem a Te farmodon készült, illusztráció.)

    Viszont a farmneved nem jó.
    ha továbbra is ellenőrzést kérsz, adj eg egy helyeset.
     
    Sali~*.*, Swartsch és -ágianyu33- kedveli ezt.
  17. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum veteránja

    Szió! Segítsetek! Ha befejeztem a játékot, amikor kitenném a nyereményeket, visszadob a játék a kirakóshoz és nem tudom felrakni a felhősorra. Köszi a választ. Frissítettem, meg minden szokásost elvégeztem. ID 9805208
     
  18. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    A kirakóst is végigvitted? Ha visszadob, akkor bizoony valamit még nem fejeztél be.
     
    Swartsch kedveli ezt.
  19. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum veteránja

    A kirakós is mind pipa, AZ ALAP JÁTÉKnál is megvan a három bástya, az órával. Mit kell még csinálni? elolvastam az ismertetőt újfent, de semmi hiányosságot nem tudok. Azért küldtem az ID-t, hogy esetleg lesz oly szíves és megnézi valaki.
     
  20. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kollégám ellenőrizte: A felhőt még nem váltottad ki a térkép közepén.
    Van hozzá elég borostyánköved.

    upload_2024-6-1_17-20-49.png
     
    Swartsch és Sali~*.* kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.