Visszajelzés Édes otthon + TOP 3000 (2018) eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 21.11.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. juliannakoczkas

    juliannakoczkas Fórum hercege

    Sziasztok :)
    Az alap eventet én is megcsinálom, mire az megvan, addig van idő arra, hogy átgondoljam az indulást....
     
    gulya69, -Fülemüle-70, Gio és 6 más kedveli ezt.
  2. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórum veteránja

    szia azt irta a kastély alapot mindenki megkapja. Tehát amikor indul a játék már mindenkinél meglesz

    Az alap dekort minden játékos megkapja az event indulásával egy időben. További fejlesztéseket az eventből lehet kiszedni (2 db) és a maradék 3 db fejlesztést pedig a TOP eventből
     
  3. csillaglili55

    csillaglili55 Fórumelemző

    Köszi, akkor nem csak én nem látom... - :D
     
  4. zsona416

    zsona416 Fórum bárója

    Szia:)

    Pedig benne van az ismertetőben: Az alap dekort minden játékos megkapja az event indulásával egy időben. További fejlesztéseket az eventből lehet kiszedni (2 db) és a maradék 3 db fejlesztést pedig a TOP eventből
     
    Packosmacko, -Fülemüle-70, Gio és 4 más kedveli ezt.
  5. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Szia!
    Dehogynem! Összességében még így is sikerült "szerintem", a tavalyinál jobbat összehozni.

    2017 vs 2018
    2017 -TOP1000
    [​IMG]
    Érési idő: 24:00 óra
    Szükséges szint: 3.
    Tapasztalatpont: 4000 TP/BTP
    Jutalom: 100% TP bónusz minden területre 1 órán keresztül
    Tárgy mérete: 1x2
    Kihelyezhető: minden területre (kivéve: Teliholdas terület, Kísértetjárta kúria és Gombaerdő)

    2018-Top1000
    [​IMG]
    Érési idő: 20:00 óra
    Szükséges szint: 3.
    Tapasztalatpont: 10.500 TP + 3 db Trágyás láda IV. + 150 % TP bónusz 1 órán keresztül
    Tárgy mérete: 2x2
    Kihelyezhető: minden területre (kivéve: Teliholdas terület, Kísértetjárta kúria és Gombaerdő)

    ---------------------------
    2017-TOP2000
    [​IMG]
    Érési idő: 12:00 óra
    Szükséges szint: 3.
    Tapasztalatpont: 2000 TP/BTP
    Jutalom: 50% TP bónusz 1 órán keresztül Teliholdas területeken
    Tárgy mérete: 1x2
    Kihelyezhető: Kísértetjárta kúria és felhősorok
    (felhősoron nem adja a tulajdonságát, hisz ott a felhősor jutalom van)

    2018-Top2000
    [​IMG]
    Érési idő: 20:00 óra
    Szükséges szint: 3.
    Tapasztalatpont: 9.500 TP / BTP + 2 db Trágyás láda IV. + 100 % TP bónusz 1 órán keresztül
    Tárgy mérete: 2x2
    Kihelyezhető: minden területre (kivéve: Teliholdas terület, Kísértetjárta kúria és Gombaerdő)

    -----------------------------

    2017-TOP3000

    [​IMG]
    Érési idő: 24:00 óra
    Szükséges szint: 3.
    Tapasztalatpont: 4444 TP/BTP
    Jutalom: Nagyobb esély barkácscuccokra, 5% bónusz 30 percen keresztül.
    Tárgy mérete: 1x2
    Kihelyezhető: minden területre (kivéve: Teliholdas terület, Kísértetjárta kúria és Gombaerdő)

    2018-TOP3000
    [​IMG]
    Érési idő: 20:00 óra
    Szükséges szint: 3.
    Tapasztalatpont: 9.000 TP / BTP + 1 db Trágyás láda IV. + 50 % TP bónusz 1 órán keresztül
    Tárgy mérete: 2x2
    Kihelyezhető: minden területre (kivéve: Teliholdas terület, Kísértetjárta kúria és Gombaerdő)
    ----------------------------
     
    maszilva, -Fülemüle-70, Rylee86 és 11 más kedveli ezt.
  6. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :)

    Lesz fix nyeremény is, napi 3 láda ;)

    Trágyás láda IV.
    [​IMG]
    Láda tartalma:
    A felsorolt ajándékok egyikét adja:

    1 KK Turbótrágya, 1 KK szupertrágya, 1 Szupertrágya, 1 Farmpengő, 1 Csillag, 1 Szupertáp, 1 Party pörgetés, 1 Arany banán
    1 db 1 órás munkáskupon
     
  7. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Szia .

    Nem érdemes 1*1 a területen mivel semmi nem hat rá
    A leggazdaságosabb ha 2*2 + a maradék 1*2 s esetleg a többi 1*1
     
    tigris1984, fabatka, csopke1 és 17 más kedveli ezt.
  8. Magdianyus4853

    Magdianyus4853 Utánpótlás-írogató

    Mindenkinek drukkolok akik indulnak a top játékon, de legjobban Rékucinak.Hajrá Magyarok.
     
    Lillapilla73, nagymami2, fabatka és 13 más kedveli ezt.
  9. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Zsákbamacska ahol ezt is azt is kaphatsz :wuerg: elvileg az év legfontosabb eventjéből
     
    -Fülemüle-70, Gio, bendi1121 és 4 más kedveli ezt.
  10. Susie0509

    Susie0509 Fórum hercege

    Valami ütősebb beugró eventet, valószínűleg több lesz a végén a pajta tartalmát elvesztők száma, mert gyorsan teljesíthető az alap event. Mint Tamás is írta az event ismertetőjében, átgondoltan kezdjen bele a TOP-os megmérettetésbe mindenki.
    Jó hangulatú eventcsevegőt, előkelő helyezéseket kívánok mindenkinek aki beszáll a ringbe.
    Zsuzsa
     
    tigris1984, fabatka, ljanika6 és 15 más kedveli ezt.
  11. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

    az elmúlt évi nyeremények külön alapokon voltak , itt meg 1 alapra tesszük rá az összes fejlesztést . Tehát messze elmarad az előzőhöz képest .
    Ott a top felső kategória mind a 3 kitehetőt megkapta , itt meg csak 1 darabot . Vagyis én így olvastam . Javítsatok ki , ha tévednék .
     
  12. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Az a helyzet, hogy ott van a rengeteg láda, amit még senki nem számolt meg, hogy mennyi is jön 500 milla beadásánál, de az több száz szerintem. Így aztán van egy jó adag szerencsefaktor és bújtatott nyeremény a játékban. És ez mindenképpen a TOPhoz tartozik,bár nehéz számszerűsíteni.

    Ennyit előljáróban. És most a hangulat, meg várakozás, meg szentimentek. Ja, és minden csak szerintem van így, a valóságot nem ismerem, és az igazat megvallva az igazat sem tudom. De nagyon remélem, hogy ezzel csak én egyedül vagyok így kis világunkban.

    Visszatérve az eventre, a tálaltakra, nincs semmi meglepő benne számomra. Azok után, hogy a TOP szavazás eredménye eléggé döntetlen szagú lett, a halálból visszahozták, de azért nem tettek bele életerőt is, mert vélhetően azt már erősnek gondolták. Mindent semleges területre vittek, lecsökkentve a variációk lehetőségét, és egy igazi melós eventet hoztak. Nem kell agyalni, csak az időpontokat feljegyezni, és csinálni. Belefűzték a felröppenőket, hogy legalább mindenki tudjon adni valamit a TOPba, hogy legyen egy pár ládája. Ezzel pedig Tamás pirosbetűs figyelmeztetését anulálták is, mert máris benne lesz szinte midenki a TOPban, aki teljesítette az alap eventet. Sima hétköznapi event, mely nem érdemli meg a TOP elnevezést. Így aztán Mátyás király negyedik kérése így hangzik, hogy legyen is TOPevent meg ne is legyen. Mátyás király elégedett lehet az eredménnyel.

    A hangulatom nem tudom milyen, de remélem, hogy nem is javít és nem is ront a csevegő hangulatán.
     
    Cyra65, nagymami2, -Encyberama- és 37 más kedveli ezt.
  13. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) csak a pontosítás kedvéért ;) 2017-ben a TOP 1000-ben végzők megkapták a másik 2 nyereményt is :)

    Köszönöm szépen! :D:inlove:
     
  14. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóóó reggelt. :)
    Eljött megint a nagy nap
    Ürüljön mindenkinél a pajta
    Ne sajnáljuk, dobjuk csak, dobjuk
    Majd jövőre visszapótoljuk. :D

    Kapákat előkeresni, mert most tényleg kelleni fog. :)
    Minden indulónak sok sikert és csak okosan bedobálni, mert amit bedobunk, nem kapjuk vissza.
    Tamás azt szeretném megkérdezni ,hogy a területre hány darab 2x2-es kockát lehet kitenni?
     
  15. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Igen, zsákbamacska, de olyan ajándékokkal, amikből jöhet bármennyi :D (na jó, a banánból lassan már tényleg sok lesz :wuerg: )
    Viszont van esély munkáskuponokra is (remélem nullánál nagyobb esély xD )
     
  16. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Gép szerint 44.
    Adok egy képet, ha valaki át akarja szervezni, én nem álltam neki kézzel kirakosgatni :(
     

    Csatolt fájlok:

    ljanika6, -W-595-, PalMa és 11 más kedveli ezt.
  17. k.a.t.i

    k.a.t.i Fórum biztosa

    Engem ugyan nem érint, de szerintem nem rossz a nyeremény, ha összességében nézzük.
    A ládában van munkáskupon is, és aki sokat bedobál sok ládát is kap, amikből szintén csurran cseppen.
    Aki nekifog sok szerencsét :)
     
    -Fülemüle-70, Gio, dagi18 és még 1 ember kedveli ezt.
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Köszönöm. :) Ahogy nézem, nem lehet többet, csak esetleg szebben kirakni.
     
  19. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Szia.

    Arany és ezüst ládában nincs kupon ;)
     
    Kukackukac, -Fülemüle-70, Gio és 3 más kedveli ezt.
  20. timi-1980

    timi-1980 Fórumgróf

    Arany ládát hogy lehet kapni?
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.