Visszajelzés Édes Valentin-nap csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 12.2.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Nézd csak, én ezt látom a monitoromon. ;)

    [​IMG]
     
    osztrak12, Samborg, HéricsBáró és 6 más kedveli ezt.
  2. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kérlek, pontosan, részletesen írd le, hogy mit tapasztalsz.
    Hozd a problémádat ebbe a topikba: https://board-hu.farmerama.com/threads/hibák-észlelése.14192/page-716
    Kérlek, farmneved és ID-számot is írjál!
    Ha tudsz, készíts képet is!
     
    osztrak12 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  3. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Detto . Én is ezen az úton járok.A + dekorokat még kiváltom + a bónuszládát és filkósokat.:D Röpi van bőven ha mégse megoldom.xD
    Beáldoztam némi party pörit 20 elég volt van szerencsére tartalék, és kaptam 1 100% bónuszt.;) ráállok a komfortra.Rajtam nem fog múlni.;)
     
    Melan, Fuhur, osztrak12 és 7 más kedveli ezt.
  4. -Erbrow-

    -Erbrow- Fórumlakó

    Sziasztok, jó olvasni, hogy mennyi segitséget kapnak azok, (is) akik a képmetszőt nem használták még. Én maradtam a telefonosnál, és sikerült az első felhő. Haladok még tovább, hogy a közösbe dobáljam be a dobozokat. Pörgettem még az elején plusz termény bónuszt, így több eventnövény lett, most a felröpik miatt ültettem éjjel rózsát, 5-öt tudtam keverni belőle. Lassan, de biztosan emelkedik a zöld csík! Jó játékot továbbra is mindenkinek!
     
    osztrak12, Samborg, Ribiszke és 5 más kedveli ezt.
  5. kissme6

    kissme6 Törekvő

    Volt egyszer egy kupás fődíjjal rendelkező közös játék. Azt sem tudták eladni a TIPMIXnek sem, így aztán a farmozóké lett. Aztán volt még egy ilyen, azzal a megszorítással, hogy csak azok kapták meg a közös jutalmat, akik fullra teljesítették az egyéni feladatokat.
    Ha valakinek van ötlete, hogy kinek tudnák eladni a mostani közös felhőt, azt biztosan szívesen meghallgatnák. Persze rázós az ügy, mert már bárkinek duplán meglehet az összes rávaló kitehetője a boltból. Izgalma a kérdés.
    Hogy miért lassú vagy gyors, arra vannak elképzeléseim a múltból. Egyben biztos lehet mindenki, hogy hasonlóan a TOPhoz, vagy egyéb ilyenhez, a dolgok frissülése a szerver túlterhelése, és a támadhatóság elkerülése végett mindig késleltetett. (TOPnál ezek ellenére még ott van az egyéni ellenőrzés is! Ezek nem ok nélkül vannak így.) Hogy mennyi jelen esetben ez a késeltetés arról nem valószínű, hogy lesz pontos info, éppen a fenti dolgok elkerülése végett. Tudjuk a TOPnál is, hogy a 10-15 perces frissülés is nagy háttérkapacitásokat igényel. Azon kívül még az összegubancolódás elkerülése meg óriási felkészülést és odafigyelést is igényel. Én arra hajazok, hogy jelen esetben távol vagyunk a valódi értékektől, mert többszörös ellenőrző szűrőn keresztül lesz végleges adat.
    Nem biztatok ezekkel a sorokkal senkit semmire, sem arra, hogy ezerrel csinálja, sem arra, hogy ne csinálja. Főleg azért nem, mert gőzöm sincs, hogyan nézne ki a jelen állás leellenőrzött, végleges állapotban. Csak annyit akarok mondani, hogy én arra fogadnék, ha lehetne, hogy optikai csalódásnak vagyunk tanúi. Tehát mindenki foglalkozzon az eventtel céljai és lehetőségei szerint. Kerülje a végleteket a csinálás és nem csinálás esetén egyaránt. És bízni kell Istenben is, mert az sem árt.
    U.i.
    Közben már az első lakat le is hullott.(Tehát órák óta, ami lehet 24 is, már valójában elértük a 22 milliót. Ezért kérdés, hogy mennyi a késleltetés. De az az is fog maradni. Okkal.)
    Nem véletlen, hogy ezeket a jutalmakat általában jóval az event vége után írják jóvá.
     
    Utoljára szerkesztett: 15.2.20
    osztrak12, Ribiszke, marcsi152 és 3 más kedveli ezt.
  6. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) ez így már egész jó elgondolás :D

    Biztos ami biztos, gyorsan végeztem a közös feladattal is xD

    [​IMG]

    Remélem nem érti senki félre a viccet :)
     
    Melan, vihence, osztrak12 és 11 más kedveli ezt.
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Nálam is meglett a közös, csak nem mertem hozni.. :D ;)
     
    Melan, vihence, osztrak12 és 9 más kedveli ezt.
  8. zsuga0611

    zsuga0611 Járnitanuló

    Szép délutánt mindenkinek!Egy nap alatt kész volt a felhő, mint sokunknak.De ez a mennyiség amit a közösre összeállított a BP szerintem ez egy kicsit nonszensz.Igaz van még 106 óra, de ez valami rengeteg, ahhoz képest, hogy maga az event növény igen kevés felröpit ad, amit a malomban le lehet gyártani.Napi hat esetleg nyolc ajándékot tudok a malomban legyártani, bónuszok plusszok nélkül, mert ugye sok embernek ez sem lehetséges.Gondolok itt pl a kerékre ahonnan tök jó bónuszokat lehet kifogni, már ha nem moderálják le.Igen régen volt ilyen közös bedobálós játék, szerintem a kis kínai ezzel akarja felmérni, mit bírnak a játékosok, amiből az is kiderűl, hogy mennyire költenek a játékra.Bár úgy gondolom vagy nem hiszem, hogy pont ez a játék lenne alkalmas a felmérésre, de ez csak az én véleményem.Szerintem ez a felhő ha meglesz, akkor megeszem a kalapom.Nekem nagyon magas ez a mérce.Az első dekort sem sikerült még megszerezni a közösből.
     
    osztrak12, Ribiszke, marcsi152 és 2 más kedveli ezt.
  9. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia! Az első dekor megvan.;) pár perc .A fő farmon át kell állni röpire. pár hsz -el ezelőtt írtam róla 1 részletes tervezést.o_O
    A kalap nem egészséges érdemes nekiállni sütni valami kalapot mert szerintem meglesz.;)xD
    14 játék ismét a közösbe +6 kicsiről.
     
    Utoljára szerkesztett: 15.2.20
    Melan, osztrak12, Ribiszke és 5 más kedveli ezt.
  10. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Úgy látom az első dekorról lekerült a lakat :) Végre :) Hajrá. Nyomattam a közösbe 10-et, meg még 2 farmról 5-5-öt.
     
    soresne, -Erbrow-, GA-BI-O-Farm és 5 más kedveli ezt.
  11. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Én folyamatosan viszem tovább 1+4 farmon. A zömén már meg van, gyűröm tovább. A felröpiért mindenütt hagymázok (a kicsiken).:);)

    Idő van, a kis farmok ráérnek még én is mi kell töb?!xD:p
     
    Melan, Kuzdern, osztrak12 és 6 más kedveli ezt.
  12. bakosagi54

    bakosagi54 Rutinos

    15 doboz ment a közösbe
     
    Kuzdern, osztrak12 és DevilMókus kedveli ezt.
  13. gelu59

    gelu59 Haladó

    Fofarm gyujhetnenk,keves
     
    Kuzdern, osztrak12 és DevilMókus kedveli ezt.
  14. Puszpang

    Puszpang Rutinos

    21 ment a közösbe....;)
     
    Melan, rencsike982, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  15. Ayrin67

    Ayrin67 Fórum mestere

    Júhééé...a csoportoson áthatoltam a bűvös 300-on,most mát szeintem könnyebb lesz!!!:D:D:DJó haladást mindenkinek!!!!:inlove:
     
    Melan, Kuzdern, bakosagi54 és 8 más kedveli ezt.
  16. Csíkoscsili

    Csíkoscsili Utánpótlás-írogató

    SZiasztok! Én azok közé tartozom, akik lassan haladnak. 3 farmom van, s még egyiken sem teljesítettem az egyénit. Az egyiken félig megvan. A másik kettőn még egy játékot sem játszottam. Eddig, ahogy a valós élet engedte, termeltem a növényt, most majd a felröpire vadászom...Ma este és holnap tervezem a játékok lejátszását. Szerintem többen vagyunk így.. Bízom ebben! S hiszem, hogy a hétvégén meglódul a közös csík...Rajtam nem fog múlni..
     
    Melan, Kuzdern, nagymami2 és 9 más kedveli ezt.
  17. donkartacs07

    donkartacs07 Rutinos

    500 szupertrágya elhasználásával krókuszt ültettem, a felét adta azaz 250 felröppenőt, nem örülök annyira ennek a tevékenységnek.
    Eddig darabra ide adta 2x2-s területen, most le van véve a felére :(
     
    bakosagi54 kedveli ezt.
  18. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia! Komforton?o_OMegmutatod.o_O
    Nem azért ,de 80 h érésidőnél ennél nehezebb röpit is oda adta 1/1-be.:music:Igazából nekem nem is volt még olyan hogy komforton ne legyen / röpi számom még eventgazra is jön a 44/ terület.:)
     
    Melan, Kuzdern, marcsi152 és 2 más kedveli ezt.
  19. Szabi451

    Szabi451 Rutinos

    Sziasztok!
    Megkaptuk az első közös kitehetőt :inlove: Nemsoká beérik a hagymám ,aztán még 0percezek egy kicsit , és 18 játékot lejátszva nyomom a közösbe! :D Valszeg a hagymát lecserélem éjszakára nemesitett szögl.gabonára , de még előtte lezavarok a két földön eventgazt , had szaladjon az a csik kicsit gyorsabban. ;) Hajrá! Mindent bele! :D
     
    Melan, Fuhur, Marika312 és 11 más kedveli ezt.
  20. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    A közös meghaladta az alsó szintet, meg is kaptam az első jutalmat.Azt hiszem én már beadtam annyi kész csomagot,hogy ha halad a közös,meg lesz a többi is és többet nem kell készitenem a csomagokat.Csak nehogy bili legyen.
     
    Melan, Marika312, Kuzdern és 7 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.