Visszajelzés Édes Valentin-nap csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 12.2.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. véda2020

    véda2020 Junior szaki

    Paszulyom ugyan nincs még ,de azért csinálom ameddig érek.
     
    Kuzdern, jutka190226, bubafejgingo és 5 más kedveli ezt.
  2. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Jó reggelt! Sziasztok mindenki!
    Szia Toma!
    Még most kérdezek,hogy a "...(max 1140; összesen 1805 pont)...." hogyan jött ki? Nekem nem ennyi,még a + / - 15-el sem.
    665+1.085=1.750 vagy 650+1.100= 1.750-el. Tehát a max. az stimmel,de az összesen 1.805 helyett nekem 1.750 jön ki.:wuerg: Mi a penész akar lenni köztünk az 55 pont különbség,amit nem veszek észre?:cry:
    *********************************************
    Másként pedig 1 csodálatos, jól átgondolt, megtervezett és egymásra épülő elemekből összerakott feladatsort kaptunk.
    A teljesen kész tortákat 1 képen még nem láttam. Így csak a
    1., piros doboz+ piros máz+ szív csokor+ rózsa kör süti és a
    2., zöld doboz+ zöld máz+ kék masni+ barna kocka süti van meg. A lila és bordó dobozt még nem láttam eddig feldíszítve.
    A sütiből biztosan többet csinálok és így az 5.700 db gaz felett termelek,mert szeretem a tortákat, az én ízlésem szerint díszíteni.:D
    Most még csak a röpik érkezése a kérdéses. 2 terület és 2 féle röpi. Pokoli sok gaz és még annál is több röpi, 6 nap alatt?;)xDxD
    Célom pedig a KÖZÖS-be lépés és valamennyi beadása.;):inlove:
    Ugye, minden gazda 100-al, gázzal ugrik neki feladatnak(?) és még ehhez a motort sem kell berúgni!:D
    Mindenkinek sikeres eventet, kellemes időtöltést kívánok!
     
    Utoljára szerkesztett: 13.2.20
    Kuzdern, szellorozsa, bakosagi54 és 9 más kedveli ezt.
  3. Szabi451

    Szabi451 Rutinos


    Szia!
    Köszi szépen hogy le irtad ezt a módszert , kellett egy kis gyakorlás de most már megy , remélem majd élesben nem gabalyodom bele :D úgy terveztem hogy a képmetszőt használom , de ott sokkal több kattingatás kell ,nagyobb az esély hogy elrontom , ez jobb , gyorsabb...:inlove:
     
    Kuzdern, szellorozsa, jutka190226 és 8 más kedveli ezt.
  4. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Ha megnyitottad a két ablakot, kattints jobb egérgombbal a Tálca üres részére, majd a megjelenő menüből válaszd az "Egymás melletti ablakok" lehetőséget. Sokkal egyszerűbb, mint egérrel bohóckodni.
    Szia!
    19 db 60 pontos játék 1140 pont. Ha ehhez hozzáadom a 19 db 35 pontos játékot (665 pont), megkapom az 1805 pontot.
     
    HéricsBáró, maszilva, Kuzdern és 16 más kedveli ezt.
  5. kissme6

    kissme6 Törekvő

    Szia!

    És Te gyors vagy lassú játékosnak tartod magad kattintgatás terén?

    Még készítettem egy kis számítást, bár lehet ezt már hozta valaki:
    A boltban 1795 érme értékben vannak kitehetők, és 940 értékben ládák, ami összesen 2735 érme.
    (egy minijáték során 3 /6 vagy 12 érme szerezhető)
     
    szellorozsa, DevilMókus és osztrak12 kedveli ezt.
  6. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok! Majdnem learattam!!!!!!xDMindenki készüljön a torta díszítésre, ne vitázzunk! Pihenni jövünk ide,nem egymást piszkálni!!!!!!!!!!
     
  7. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Szia Toma!
    Akkor Te már eleve a 19x35+19x60 pontos játékkal számoltál. Majd néztem volna a végén,hogy 1x60 pontos játékom hiányzik.:D
    Köszönöm szépen segítséged!
     
  8. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Sziasztok!

    Ez a félképernyős megoldás eszembe sem jutott. Köszönöm, hogy leírtátok! :)

    A felhőket én is szeretném megszerezni. :inlove:

    A többi megvehető kitehető nekem nem igazán jön be, mert ami nálam nincs meg annak a felhője is hiányzik.
     
  9. BelkaMimi

    BelkaMimi Törzsjátékos

    Szia!
    Telefonon is lehet farmeramázni??? Hogyan?
     
  10. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Androidos telefonra a Puffin böngészőt letöltve, tudsz farmozni.
    De itt arról van szó, hogy sokan okostelefonnal fényképezik le az elkészítendő csomagok képét, majd a kép alapján rakják össze.
     
  11. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Szia "Imi*!
    Én is elkezdtem érméket összeszámolni,hogy mi kellene a boltból. Feléig sem jutottam és gyorsan elillantam. Csak érméket adtam és adtam össze,de kihagyni semmit nem tudtam.:inlove:Kapálok Én szívesen,ha azaz ára,hogy mindent megkaphatok.
    Torta nem erősségem, úgy emlékszem,de ez most csak úgy rémlik vagy valójában? :music:Nem tudom. Alig várom eventet már .
    A felesleges csillagos érméket lehet "Adomány" címszó alatt LAFO-ra küldeni.xD Számát privibe kérjétek!;)xDxDxD
     
  12. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Szia.

    Köszi, hogy hoztad nekem ez már eszembe sem volt pedig ezzel csináltam én is.:)
     
    Kuzdern, szellorozsa, Fuhur és 5 más kedveli ezt.
  13. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    A 6 órás növény napi 4-szer aratható, azaz az event alatt a felszaporítás után még 23 teljes aratás csinálható; csak vízzel, időnként trágyával. Ez összesen kb. 28500 növény minden bónusz, KK, szupertrágya nélkül. Ez a mennyiség 190 játékra elegendő. Az első 38 játékért 6, utána minden játékért 12 érmét kaphatsz (tökéletes eredményért), ami összesen 38x6+152x12=2052 érme. Plusz kapunk még 150-et a dekorok és a felhő mellett. A főjutalmak és a ládák 1675-be kerülnek összesen, marad még 527 érméd régi dekorokra. És ezek igazából csak akkor érdekesek, ha megvan hozzá a régi felhő, vagy valamiért tetszik a dekor (gyűjtöd, vagy mittudomén); kitenni egyiket sem érdemes ma már.
     
  14. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia véda2020!
    Csináld csak amennyire tudod az eventeket, mert amint meglesz a paszulyod, akkor azokat a felhőket amiket addig szereztél, mindet automatikusan megkapod, mivel a közbenső időszakban megszerzett felhőidet a játék programja addig is gyűjti, és tárolja a háttérben.
     
  15. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Köszönöm szépen. Sajnos van régi felhőm jó pár,amiből csak 1-2 kitevő hiányzik. Most eszembe a pl Kőmadár vityilló,de nem is tudom,az van-e most.
    Ha a 35 ezer valamennyi gazat letermeltem,akkor csak sikerül már a 28.500 db is. No persze,ehhez jól is kéne lenni és már vírus is kiszállhatna gyomromból,hogy csak vízhajtó miatt szédelegjek.
    Azért azt a 35 ezres gazat érdekes lenne vissza nézetni,hogy hány ezert váltottak végén be illetve ami 1-2 napig földbe volt és rá sem tudtam nézni.;) Felszaporítás után én már 1x1-be csinálom a kapott csatnikkal és vízzel. Trágyázni azt már amikor kedvem este felé.
    Toma! Napi 4 aratásból pár kocka "becsempészett" Komfort is helyettesítheti vagy növelheti gaz db számot. Nem?:music:xD
     
    Kuzdern, -kaktuszable-, marcsi152 és 3 más kedveli ezt.
  16. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Sziasztok szép napot kívánok Mindenkinek :), tegnap örömmel olvastam, következik az egyik kedvenc eventem. :)

    A tortásat különösen szerettem, fel is készülök gyékénnyel annak rendje módja szerint , de most nagyon mérges vagyok,
    tegnap este óta ma kb, 1 órája elérhető a net a telekomnál. Ezt pusztán azért írtam le, Nálatok is lehet net probléma, erre figyelmeztetni is szoktak bennünket ( ne hagyjuk az utolsó pillanatokra ) .
    Ebből kiindulván , látványosan " szép " lesz a felröpik mennyisége kezdésre , lehet 0 perccel kezdek krókusszal. :music:
    Toma számolásait nagyon szépen köszönöm a magam részéről, én a régi bevált módszeremnél maradok : papír , ceruza, :)
    Mindig bejött, nos sikeres eventezést kívánok, sok felröpit ( kivéve magamat ) :(
     
    maszilva, Kuzdern, -kaktuszable- és 10 más kedveli ezt.
  17. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Ha komforton termelsz, akkor egy 2x2-es területről 14 növényt szerzel (3-at ültetsz, 15-öt aratsz, plusz 2 a csatni miatt). 4 db 1x1-es hozama 12 növény. Ez a plusz két növényed viszont egy szupertrágyába kerül, és ahhoz, hogy ugyanaz legyen az érésidő, kell még a rekeszekbe a két szupertrágyás termék.
    De a lényeg: nézd meg, hány érmét szeretnél. Számold ki, ehhez mennyi növény kell. Most gondold végig, hogy az elkövetkező egy hétben hogyan leszel gépnél/telefonnál, hányszor tudsz aratni. Ha ez elég, akkor nincs baj. Ha nem elég, nézd meg, mennyi növény kell még pluszban, és akkor lehet azon gondolkodni, hogy ezt a többletet KacsaKatával, növénybevételi bónusszal, pörgetett bónuszokkal (ami vagy lesz vagy nem), vagy szupertrágyával fogod tudni pótolni. Sok lehetőség van.
    Ami a felhőket illeti: ezek a dekorok nagyrészt régi Valentin-eventes dekorok, és nem is tartozik mindegyikhez felhő. ITT összeszedtem az összes eddigi Valentin-event ismertetőjét (részben Beko munkájának átvételével, illetve Mamarygen segítségével); ott meg tudod nézni, melyik dekorhoz melyik felhő tartozik, és utána azt, hogy az megvan-e Neked. A Békakirály és az Erkélyjelenet dekorok nem eventesek; az előbbi most is megvásárolható a Gazdaboltban 125 FA-ért, az utóbbi korábban volt megvehető, de már régen kivették a kínálatból.
     
  18. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia osztrák12!
    A Kőmadár vityilló nem cserélhető, mint a keréken bizonyos időszakonként főnyereményként nyerhető dekorok egyike sem. A kerek-kerék sem hozza már, mivel már levették róla. Amennyiben az hiányzik a felhődről, akkor ki kell várnod, hátha esetleg a központ valamikor akció formában felajánlja megvételre.
    Kérlek, hogy a hozzászólásaidat küldés előtt olvasd át, és szükség szerint fogalmazd másként, érthetőbben, mert sok esetben nem mindenki számára egyértelmű az írásod. A fiatalabb, kezdő, vagy alacsonyabb játékszinten lévő játékostársaink részére pláne nem, és csak összezavarodnak tőle.
    Az event matekjára vonatkozó hivatkozás >> ITT << található. Ne keverjük össze a 28.500 db-os mennyiséggel.
    Az első felhő megszerzése után a minijátékok lejátszásakor kapható dupla ajándékokért és a 2. felhőért mindenki annyit játszik tovább, amennyit szeretne, és amennyi event-kelléke van hozzá.
    A szakmaisággal kapcsolatban, este lefekvés előtt felesleges trágyázni, mert reggelre anélkül is beérik, hacsak nem kelsz fel éjjel is aratni.
    A komfort talaj hozamát Toma megírta már neked, és abból is arra tudsz következtetni, hogy amennyiben nincs %-os termésbónuszod, akkor erősen megfontolandó a használata.
     
  19. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    Az Édes Valentin nap event élő, online!

    Kérünk mindenkit, hogy egy kilépés, majd farmra visszatérés után ellenőrizzétek az eventórát, látható-e az ikonja.

    Körültekintően kezdjétek az aratásokat a főfarmon, a szédült szántón a felröppenők érdekében!

    Sikeres játékot kívánunk
    a Farmerama csapata
     
    Kuzdern, GA-BI-O-Farm, Sali~*.* és 4 más kedveli ezt.
  20. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok.196 röpi. Nem vagyok elégedett mostanában megvolt a max röpi.o_O
     
    czutika, Kuzdern, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.