Visszajelzés Édes Valentin-nap csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 12.2.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. vm68

    vm68 Kivételes tehetség

    173 felröpi 2 szántó gyékény 1 panni a felhőn
    10 db csokibónusz
     
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    Nem tudtam kirakni én sem , mert másképp mutatja és másképp kell beadni. Nálam a középső és az alsó rész fel van cserélve és mire kibogozom, addigra lejár az idő.
     
  3. .Shinari.

    .Shinari. Haladó

    ez mindig úgy volt, hogy először torta alap utána a feltét,kicsit zavaró ,de ha képről csinálod ,simán megy.
     
  4. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Így mutatja ahogy írod, de a beadásnál nem a tortaalapot kéri először, hanem a középsőt. 5-ből egyszer se tudtam kirakni.
     
  5. plötty

    plötty Fórum-zöldfülű

    Leszállítva 35 pontért az első. Másik farmomon 1 kattintásig jutottam. Kell a hosszabbító mindenképpen. 6 mp nem elég semmire. Mást nem használtam, sem telefont, sem papírt, sem ceruzát, sem egyéb hókuszpókuszt.
    Bálint napi tyúkocska megvan. Annyit most már ez is érhet, mint egy XXL barackfa.
    A tortaalap az a középső, második a máz (itt finomság vagy papucs), harmadik a rágni meglehet, de enni nem dekoráció.
     
    Kuzdern, Kata_rzis, -kaktuszable- és 7 más kedveli ezt.
  6. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Igen, mindenképpen kell az időnövelő.
     
    HéricsBáró, plötty, marcsi152 és 6 más kedveli ezt.
  7. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Képmetszővel csináltam, 35 pont.
    Mi van felcserélve Nálad? Nálam minden az ismertetőnek megfelelő: 1. doboz, 2. bonbon, 3. dísz
    [​IMG]
     
    HéricsBáró, maszilva, ursa11 és 14 más kedveli ezt.
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Toma. Nálam úgy mutatja hogy bonbon-doboz-dísz és úgy kell beadni hogy doboz-bonbon-dísz. Most csináltam megint egyet és az sem sikerült.
     
    HéricsBáró, marcsi152, kissme6 és 10 más kedveli ezt.
  9. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Jooo reggelt:)

    Kepmetszovel csinaltam en is 3 kisfarmon, de mindig sikerult kirakni, meg ido is maradt az oran.

    Kicsit szokatlanok az uj torta formak, de nalam eddig nem volt gond.

    Nem hiszem hogy maskepp mutatna az embereknek, az lehet megzavaro, hogy a bonbon ott van a doboz elott.

    Szerintem nezd at meg egyszer a kepeket az eventismertetoben, hogy szokja a szemed a bonbonokat, aztan fog az menni.
     
    HéricsBáró, ursa11, marcsi152 és 13 más kedveli ezt.
  10. .Shinari.

    .Shinari. Haladó

    az van felcserélve, hogy ugye a képen alul a bonbon van utána a torta rajta a dísz,de beadni a középső részt kell először
     
  11. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Arra gondolsz, hogy alulról felfelé vártad a sorrendet, mint a tortásnál? Ez a kép is az ismertetőből van, vagyis lehetett tudni, hogy hogyan fogja megmutatni, és milyen sorrendben kell összerakni.
    [​IMG]
     
    maszilva, marcsi152, Ribiszke és 10 más kedveli ezt.
  12. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Egyet kell értenem veled ! Nekem is vannak kis farmjaim és lehetetlen egyszerre két kis tortát a megadott időn belül megcsinálni.
    Ráadásul jóval kisebbek mint régen voltak.
     
    marcsi152, kissme6, Kuzdern és 9 más kedveli ezt.
  13. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Tudtam én , hogy olvasni kell előbb és utána játszani :wuerg:
    Nehéznek tűnik a játék. Nekem segítség nélkül régen sem ment, nem tudom olyan gyorsan megjegyezni. Visszakerestem, korábbi tortázásnál több idő volt hagyva.

    Történt valami? Mert közben kidobott a farmom :sleepy:
     
    marcsi152, Ribiszke, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  14. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Engedjetek el ezt "torta" dolgot szerintem, jobban jartok.

    Ez most nem torta, hanem csokis doboz. Maskeppen kell nezni a kepet, mint a tortanal volt. A dobozoknak azert elegge eltero a szine, alakja, meg lehet ismerni.

    A bonbonokat is kulon nezettek, most mar tudjatok, hogy az a masodik amit ki kell valasztani, utana a diszitoelem mar gyerekjatek.

    Leraktam kis ablakba a chromeot amin nalam fut a jatek, tehat nem full kepernyon megy, hogy melle tudjam tenni a kepmetszo kepet, amit csinalok, igy egymas mellett latom a kettot. Egyaltalan nem lehetetlen megcsinalni, csak kicsit szokatlan meg. De lehet hasznalni az ido novelot is, en biztos nem fogom, epp eleg eddig is szorakozni a minijatekkal.
     
    HéricsBáró, farmerogirl, Fuhur és 15 más kedveli ezt.
  15. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Szia Toma, :) köszi szépen, igen, az volt zavaró több mindenkinek , mintha felcserélve látnánk. Mindenképp a doboz kell alulra, ahogyan a képen is, így már sikerült nálam is. :) csak toll és papír
     
    marcsi152, Ribiszke, Kuzdern és 8 más kedveli ezt.
  16. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Próbáljátok kis farmokon - ha vannak - begyakorolni, mert a 3 dobozosra csak 5 mp-cel több időt adnak, ami - hogy finoman fogalmazzak - csak nagyon szűken elég egy doboz összerakására. Érdemes az időnövelőt majd a 3 tortásra tartogatni.
    Mivel az alapjátékhoz nem kell sok eventnövény, lehet csak a farmon ültetni, és a szántón mehet valami tuti bevált felröpiszerző növény a Csokibónuszokért. Mondjuk nemesített hosszú növény, ami kétszer aratható egy nap. Nem jön sok, így rövid érésűekkel felesleges kísérletezni.
     
  17. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!


    A minijáték kicsit valóban nehezebbnek tűnik.
    Most nem egymásra pakoljuk a dolgokat vagyis csak részben.
    1. Doboz 2. Bonbon ami azért megtévesztő mert nem rá rakjuk hanem elé! 3. Dísz
    Szerintem mindenki tudja gyakorolni a kis farmjain. Tessék gyakorolni.
    Én is meglepődtem elsőre. Be is zártam az egész oldalt.xD
    Aztán újból nekifutottam de már felkészülten.;)
     
    maszilva, marcsi152, Ribiszke és 13 más kedveli ezt.
  18. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Most megcsinaltam a nagyfarmon is, 4-bol 4 telitalalat. A kepmetszo remekul mukodik nalam, ahogy mondtam az internet ablak nem teljes kepernyon megy, hanem akkora, hogy melle tudjam rakni a kepmetszo kepet, es igy teljesen egyszeru.

    A 3 dobozost meg ugye nem probaltam, de nem hiszem hogy ott is nagyobb problema lenne.

    Meg egy kisfarm: A kepmetszes utan maradt meg 3 mp az oran mielott kezdodott a jatek, a dobozok osszeallitasa utan pedig 10 mp maradt az oran.

    Ahogy Toma irta, erdemes kisfarmokon gyakorolni kicsit, de menni fog az.
     
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    A képen alulról a bonbon van, utána a doboz és a dísz, de a dobozt kéri először. Papírra írom felülről lefele és a beadásnál a középsőt kell beadnom először, majd az alsót, tehát nekem meg kell cserélnem a beadási sorrendet. Na mindegy, most csináltam egyet és az sikerült, csak rá kell állnia az agyamnak. Nem lesz a kedvenc eventem, az már biztos.
     
  20. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Na én már látom hogy ezt is a páromra kell bízni mint a keresgélést.o_O:pÚgyis jön a Valentinó :pxD
     
    Vadóc, marcsi152, Ribiszke és 12 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.