Visszajelzés Édes Valentin-nap csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 12.2.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Mevilla

    Mevilla Fórumlakó

    :oops:
     
    Kuzdern, Fenyvesi1010 és szellorozsa kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia szomszi!
    Ez most sokkal nehezebb, mint a tortások voltak. Az idő rövidebbnek tűnik és a jegyzetelési sorrendre is oda kell figyelni. Két kisfarmon is buktam mind a megfigyeléssel, mint a kirakással, de menni fog, ha végre rááll a kezem, eszem és szemem. Ti itt ügyesebbek vagytok valószínűleg, mint én. Nekem még bénán megy :D Fel nem adom a kedvenc eventemet amire büszke voltam, hogy eddig szinte emlékezetből rövidítés nélkül is megcsináltam némi jegyzetelés segítségével.
     
    HéricsBáró, Vadóc, marcsi152 és 12 más kedveli ezt.
  3. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Nálam is hasonlóak a számok. 3-4 mp alatt megvan a kép kijelölése és a Képmetsző ablakának félrehúzása. És nálam is 10-11 mp marad a végén a két doboz tempós, de nem kapkodós összerakása után. Ránézek a képre, a dobozt és a bonbont egyszerre megjegyzem, kiválasztom, majd jön a dísz. Ugyanígy a másik dobozzal is.
     
  4. Mevilla

    Mevilla Fórumlakó

    Csak hogy én nem tudom kép metszővel csinálni,nem tudom be állítani!!! Tök hülye vagyok az ilyenekhez!
     
    marcsi152, Kuzdern, -kaktuszable- és 4 más kedveli ezt.
  5. heureca3

    heureca3 Fórum biztosa

    Sziasztok, ez most nem könnyű,o_Oa kis farmon kezdtem és semmit se találtam el.
    Most már rájöttem, először doboz szín vagy forma kezdőbetűt írom le (papír és ceruza mint mindig) aztán a bonbon végül a dísz és használtam az idő hosszítót így már sikerült.:) Koncentrálni kell és gyorsnak lenni de azért biztos belejövünk.
    A Valentin-nap a szívről szól de itt az agyunkat dolgoztatják erősen, hát így jártunkxD
     
    Lillapilla73, Fatther, marcsi152 és 8 más kedveli ezt.
  6. Szabi451

    Szabi451 Rutinos

    Hát nem egyszerű! eddig 4 játékom volt, az elsőt kapásból elrontottam , annyira kapkodtam:oops: , a másodiknál a Paint beillesztésnél az előző összeálitást adta be mert nem töröltem ki az előzőt, :mad: Aztán vettem jó nagy levegőket , majd miután megnyugodtam :D:D a következő kettő már telitalálat :D
    Fog ez menni csak nem szabad kapkodnom....:D:p;)
     
    maszilva, Fuhur, -BombadilToma- és 15 más kedveli ezt.
  7. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Köszönöm szépen. Sajnos van régi felhőm jó pár,amiből csak 1-2 kitevő hiányzik. Most eszembe a pl Kőmadár vityilló,de nem is tudom,az van-e most.
    Ha a 35 ezer valamennyi gazat letermeltem,akkor csak sikerül már a 28.500 db is. No persze,ehhez jól is kéne lenni és már vírus is kiszállhatna gyomromból,hogy csak vízhajtó miatt szédelegjek.
    Azért azt a 35 ezres gazat érdekes lenne vissza nézetni,hogy hány ezert váltottak végén be illetve ami 1-2 napig földbe volt és rá sem tudtam nézni.;) Felszaporítás után én már 1x1-be csinálom a kapott csatnikkal és vízzel. Trágyázni azt már amikor kedvem este felé.
    Toma! Napi 4 aratásból pár kocka "becsempészett" Komfort is helyettesítheti vagy növelheti gaz db számot. Nem?:music:xD
    Szia!
    -- 1., A Kőmadár vityilló az,mely arról a Felhősorról hiányzik,de arra a Felhőre egyéb más kitehetőim meg vannak pluszban.
    -- 2., Az matekot értem. A számolásban azért "kicsit" otthon vagyok. Forintban, Euroban és még "kupeckodásban" is.
    -- 3., Magyarul írok,de nem sértődöm meg,ha priviben bárki rám kérdez,mert holnap Üzleti levelet állítok össze magyarul,majd 2 nyelvre fordítva, a mellékletekkel továbbítom. Mi a nem egyértelmű írásaimban, amiben már össze is zavarodnak a kezdők?
    1 példát kérhetek? Az,hogy sok helyen az " a" névelőt nem mindig használom?
    Aki nem ért,nem is kérdez,akkor az miért nem görget tovább rajtam? Ezt meg Én nem értem.:p
    -- 4., Este lefekvés előtt számomra egyáltalán nem felesleges a trágyázás,mint írod. 18-19 óra körül fekszünk le és amit akkor vetek,azt még általában éjfél előtt letudom aratni.
    -- 5., Ekkor elvetek újból, azt hajnalba tudom aratni, mikor a "Fiúk indulnak a bányába". Itt vethetem reggeli aratásra. Sajnos nagyon keveset alszom.Műtétek sorozata óta pedig az időjárás is közrejátszik nagy mértékben, az Én alvásomban. Érted?? Nekem este is megéri trágyázni,mert még Te alszol, addig Én 1-2 aratást pluszban csinálok és majd azt követően aratunk együtt újból. Le is maradsz, mint a borra való, így tőlem.;):inlove:Tehát nem kelek fel éjjel aratni-vetni,mert el sem tudok aludni.
    -- 6., Komfort kockát beszoktam csempészni minden fajta gazból pár kockát,mert azt tuti,hogy SOS visszavetem és ha véletlen beadnám egész gazat,akkor bizony ott aranytartalékom és nem kell 5 órát várni, 5 db magra.
    Tetszik engem érteni?;)xD
    -- 7., Mindenre válaszoltam,amit felvetettél. Most már szerintem jobban ismersz,mint a saját anyám.xDxDxD
    További szép estét neked és mindenkinek.
    ui:

    107 db röpi utalvány és 8 db óra + 1-1 db Malom termék Brokkoliból kezdésnek,amit Napraforgók miatt 28 perc késéssel tudtam kezdeni.:p A meteorológiai jelentést pedig később hozom,mert még hó is eshet holnap!;):inlove:xD
     
    denisadina, marcsi152, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  8. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Szia Szomszi!

    Elismeresem hogy fejbol csinalod, nekem ehhez mar nincs memoriamxD Ugyhogy maradjunk abban, hogy nem ugyesebbek vagyunk, maximum ugyesebben hasznaljuk a kepmetszos "trukkozest":)

    En eddig is mindig a kepmetszot hasznaltam, tudom sokan hasznaltak a telefont is, de szerintem az kicsit lassabb lehet, attol fuggoen a telefon meddig gondolkozik a fenykepen:D

    Viszont a kezem mar raallt a kepmetszore, ahogy irtad, siman marad ido.

    Nem tudom pontosan mit ertesz beallitas alatt, en siman megnyitom a programot, be ad egy kis ablakot, ahol a bal felso reszen van a gomb "Uj" vagy "New" akinek angol nyelvu. Elinditom a jatekot a farmon, beadja a kepet, atmegyek az egerrel a kepmetszore, rakatt az "Uj" gombra, ekkor bead a progi egy ilyen szurkes attetszo hatteret, ami mogott ott van a kep, a kurzor plusz jelre valtozik, csak siman kijelolom a kepet a dobozokkal, es amikor elengedem az eger gombot a kimetszett/kijelolt kep ott marad a kepmetszoben. Ezt nem kell sehova menteni, vagy barmit csinalni vele, csak kicsit jobbra elhuzom a kepmetszot, hogy lassam a dobozok a kepet, es a farmot is egyszerre, utana mar egyszeru a dolog.
     
    Utoljára szerkesztett: 13.2.20
  9. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok én is 4 kisfarmon kipróbáltam 3 farmon mindig csak 1 tortát sikerült megcsinálni..a negyedik farmon egyet sem.
    Én ugy csinálom a papíron ahogy majd látni fogom a képen a dobozt mindenestül. Középre írom a doboz szint mondjuk lila...alá írom a csoki fajtát mandula..
    tetejére felülre a paírra írom a díszt mondjuk szív...és akkor így néz ki a papírom:)
    sz
    l
    m
    De sajnos jobbára nem ment mind kettő:(….de ha ment akkor meg csak 1 dobozt tudtam megcsinálni. Engem is ez a sorrend kavar meg...hogy csináljam ahogy majd adja a gép..vagy pedig ahogy majd látom mit kell ki rakni. Szóval nekem kevés volt az idő a memorizálásra is meg a felépítésre is. Itt a nagy farmomon még nem csináltam:) Próbálom gyakorolni.
     
    maszilva, marcsi152, GA-BI-O-Farm és 11 más kedveli ezt.
  10. tina07141983

    tina07141983 Fórumgróf

    sziasztok!

    Az első /ajándék / játékot úgy elrontottam mint a sicc , csak néztem mint hal a szatyorban és már le is járt az idő :D

    Na ekkor elővettem a telefont és azzal simán megy minden :music:.
    Indítás -fényképezés-visszanézés-beírás :). Torták kész lehet falatozni ;)

    Ahhoz képest ,hogy nem is akartam csinálni az eventet :D itt tartok

    https://kepkuldes.com/images/3939e75be2d6a8722fae67dc291d78b8.png
     
    maszilva, denisadina, Lizikertje és 16 más kedveli ezt.
  11. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Legalább már nem vagyok egyedül :music:o_O
     
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Most úgy csináltam az utolsó kettőt, hogy felülről lefele leírtam ahogy láttam a képen és a beadásnál először a középsőt adtam be (amit felírtam), utána az alsó, majd a legfelsőt. Így most sikerült és akik papírra írják, azoknak különösen javaslom az időbónuszos választást, bár szerintem mindenkinek jól jön. Nekem is kell még 2-3 db-t csinálni, hogy ráálljon az agyam.
     
  13. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Én meg se próbálom telo nélkül azt meg elvitte a lányom.o_OxD
    Na sebaj legyártom a minijátékokat azt majd csak lesz valahogy.;):pxD
    De úgy emlékszem eddig ment csak annyian írták hogy nem o_Omeg se merem próbálni. :)
    De mindjárt visszakunyizom a telot, :pcsak össze rakok 3 részt:wuerg:xD
     
    Atali, marcsi152, GA-BI-O-Farm és 9 más kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Félreértettél, ezt most sehogy sem tudom teljesen csinálni.. mert mindkét résznél kifutok az időből... Se lejegyzetelni, se megjegyezni, se kirakni nem sikerült még hibátlanul :cry:
    A tortás eventeket csináltam meg jórészt fejből.. ennek a mostaninak már nem adok sok időt és otthagyom ahol van, ha nem találom meg az ellenszerét. Egyszerűen túl gyors nekem normál játékban (a kisfarmokon nincs időbónusz hozzá).
    A memóriámnak (még) nincs baja remélem.
     
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Melan. Most olvastalak. :D Ha látod a képet akkor egyszerű, de próbálj ki egyet papírról megcsinálni. :);) Nem tartom magam Lütyő őrmesternek :D, ehhez kell pár játékot gyakorolni, mire ráérez az ember. De nem adom fel, fog ez menni.:)
     
  16. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Nem hiszem hogy baja lenne a memoriadnak, egyszeruen csak nehezitettek a jatekon. Megneztem az egyik elozo tortason 8 mp volt megjegyezni a ket tortat, es 12 mp a 3 tortat. Az idobonusszal egyutt mar 15 es 20 mp.

    Na a mostani jateknal van erre 6 mp, a csokibonusszal egyutt is csak 10 mp. Es ugye valtoztak a kepek is, mert nem tortat csinalunk, hanem dobozokat. Vagyis rovidebb ido, uj kepek, persze hogy ez igy nehezebb.

    Kiveve annak, aki telefonon, vagy a kepmetszon mar gyakorolt ez elozokon. Mert mi is vesztettunk 2 mp-t, de ahogy Toma is irta, kepmetszovel meg igy is marad 3 mp korul a jegyzeteleskor.

    Meg egy dolgot kiemelnek a nagyobb csalodasok elkerulese miatt. A 3 dobozos kepnel UGYANANNYI ido van jegyzetelni/megjegyezni, mint a 2 dobozosnal, erre mindenki keszuljon, aki ilyen modszerrel dolgozik. Az elozo eventekben a 3 tortas kepre tobb ido volt lejegyezni, itt most NINCS!!!! Figyeljetek nagyon

    Latod Kukori, en pontosan Lutyo ormesternek tartom magam, ugyhogy meg csak nem is probalok papirral/ emlekezettel kiserletezni:D:D

    Maradok a jol bevalt kepes modszernel, nem probalok en ki semmitxD nincs felesleges eventgazom
     
    HéricsBáró, maszilva, Fatther és 16 más kedveli ezt.
  17. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Elolvastam a képmetszőt, de az nekem olyan kínai, hogy inkább japán. :D Mire megtanulom, addigra a papírral is megtanulom. :)
     
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Tudod jó kislány vagyok és most nyeltem egy nagyot az illendőség kedvéért, ne hogy leírjam amit gondolok :music:xD:cry:xD.
    Igyekszem fórumképes maradni továbbra is xD
     
    HéricsBáró, vihence, marcsi152 és 8 más kedveli ezt.
  19. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Menni fog az, csak figyelmesebben és gyorsabban kell irni.Én is cetlire irom.Van mikor el sem tudom olvasni mit irtam,de memorizálok is egy kicsit hogy jó legyen.Biztos ennyi idő volt máskor is, csak még bele kell jönni!Lehet hogy sütni kellene egy ilyen tortát-tortákat,jobban emlékeznénk rá! Jókat nevetek itt magamban.
     
    maszilva, marcsi152, heureca3 és 7 más kedveli ezt.
  20. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Azt hasznald ami legjobban bevalik:)

    De ahogy irtam gyakorolj szorgosan, mert a 3 dobozos kepre sem lesz tobb idod, mint a 2 dobozosra. 10 mp a csokibonusszal, hogy gyorsan papirra kormold a 3 dobozt:oops:

    Gondoltak magukban, mi az a 2 mp ide vagy odaxDxD Amugy is most nem tortat sutunk, csak a doboz melle teszunk egy bonbont, meg a diszitest, ehhez nem kell annyi ido:D
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.