Visszajelzés Éjféli verseny - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 13.10.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok! Én nem haladok sehová! Még csak egy kristályom van és a második futamnál tartok!xDMost sem sikerül bonust pörgetnem.
     
    Ribiszke, Kuzdern, [mendy] és 4 más kedveli ezt.
  2. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Nekem is 1 kristályom vanxD Szerencse fel!!!xDxD
     
    ho-hoboy, Kuzdern, Nagyii58 és 2 más kedveli ezt.
  3. Timo29

    Timo29 Járnitanuló

    Sziasztok.
    Tudna nekem valaki segiteni.Kevertem üzemanyagot meg is jelenik de nem tudom használni.Mit nem veszek észre?
    Köszönöm
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  4. veronika011355

    veronika011355 Junior szaki

    Tehat, ha nem duplazok a zsetonoknal, nincs lehetöseg megszerezni a maradek 2 repülö zsetont.
     
    Nagyii58 és eko19 kedveli ezt.
  5. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!;)
    Talán ez segít:
    Idézet az event leírásból:

    [​IMG]
    Bal oldalon látható a szintváltó jelzés.
    [​IMG]
    Használatához 1 db derengő üzemanyag szükséges.
    Fontos tudni, hogy a szintváltás együtt jár 1 lépéssel (1 repülési egységgel)
    Egy helyben "állva" nem tudsz szintet váltani.
    Induláskor minden futamnál az alsó sáv az aktív.

    Jobb oldalon 3-féle nyíl látható:
    Legfelső nyíl:

    [​IMG]
    Lépések száma: 1 előre
    Szükséges hozzávaló: 1 Derengő üzemanyag

    Középső nyíl:
    [​IMG]
    Lépések száma: 3 előre
    Szükséges hozzávaló: 1 Derengő üzemanyag XL

    Legalsó nyíl:
    Megduplázódik az ajándék
    [​IMG]
    Lépések száma: 1 előre
    Szükséges hozzávaló: 1 Derengő üzemanyag XXL
    Vagyis a duplázóval, ami a derengő üzemanyag XXL, azzal csak akkor tudsz 1 lépést haladni, ha a nyeremény előtti rublikán áll a repülőd, de elindulni és folyamatosan haladni csak a jobb oldalon a legfelső, vagy a középső üzemanyaggal tudsz.
    Kérlek tanulmányozd át az ismertetőt:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/Éjféli-verseny.20091/
     
    vihence, Nagyii58, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  6. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusztok!
    Javasolnék egy taktikát. Ha az első futam megvan, akkora 2., 3., és a 4. tetszés szerinti sorrendben teljesíthető. Én az első után a harmadikat csináltam meg, ügyelve arra, hogy a 21. beadásnál használjam a duplázót. Így 4 "Repülős zseton"-t szereztem. Azonnal kiváltottam az "Alvilági Saga" órával ellátott mezőit. Jelenleg 23 óránként 3 db "Boszorkányfőzet"-hez jutok. Szerintem ez az alapja, hogy a baltadobálásnál "Sötét kristályok ládájához" jussak. Ott már a szerencsén múlik, hogy mennyi "Sötét kristály"-t tartalmaz a láda. Nekem eddig 4 db "Sötét kristály"-om van.
     
  7. veronika011355

    veronika011355 Junior szaki

    Azert en is vitatkoznek, mert az event leiras nem hivta fel a figyelmet arra, hogy duplazni kell, ha megakarod kapni az összes repülös zsetont, idaig mindig meglehetett szerezni a beadashoz szükseges dolgokat.
     
    Zitike17 és Ribiszke kedveli ezt.
  8. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Egy dolgot tisztázzunk le!
    Egy eventismertetőnek a technikai adatokat kell tartalmaznia, illetve azt, hogy működik a játék.
    Minden egyéb más taktikai leírás amit beleszoktunk tenni, az plusz, nem kötelező eleme. Arra való az eventcsevegő, hogy kitárgyaljátok.
    Az, hogy én most nem írtam bele semmi olyat, annak megvan az indoka. Mindig megkapjuk, hogy sima snassz event, minden ismert, nincs mit beszélgetni. Itt a lehetőség.....
    Netalán van felesleges időd, nézz át más nyelvi fórumokra, hogy néz ki egy eventismertető... meg fogsz lepődni azt garantálom.
     
    HéricsBáró, Gio, -kaktuszable- és 14 más kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Elég sok külhoni fórumon megfordulok és garantáltan ki merem mondani, hogy a mi ismertetőt író moderátoraink minden megtesznek azért, hogy nekünk "csak" olvasni, értelmezni, számolni kelljen, sőt többször előfordul, hogy még számolni sem kell, mert azt is megkapjuk. Le a kapalappal a munkájuk előtt és köszönjük szépen nekik.
    Azt hiszem aki olvasott és tervezett rájöhetett arra, hogy hol kell dupláznia.
    Az eventet szerdán este befejeztem, az 5. repülésnél már nem dupláztam a zsetonokat.
    Szia!
    Most is meglehet: a duplázás lehetősége ott van/volt az eventben, az már egyéni taktika, hogy ki mikor és hol élt ezzel a lehetőséggel.
    Itt a csevegőben többen is írták a érmék duplázását és tervet is hoztak róla :)
     
    textilmánia, senga77, Gio és 14 más kedveli ezt.
  10. cirmi54

    cirmi54 Fórum mestere

    Sziasztok! Végigszáguldottam mind az 5 pályán, felhő beüzemelve, a zsetonok begyűjtve! xD
    Várom már a kristályt, mert a 13 láda eddig egyet sem adott!:(
     
    Gio, Nagyii58 és Ribiszke kedveli ezt.
  11. Hooker78

    Hooker78 Utánpótlás-írogató

    Ezt én meg is értem ,de nem mindenki ér rá a forumon minden hozzászólást elolvasni,én is bebuktam mert nem dupláztam de ennyi.
    Üdv Hooker78
     
  12. veronika011355

    veronika011355 Junior szaki

    Mar nincs, keszen vagyok.
     
    Nagyii58 kedveli ezt.
  13. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Sajnos a játékhoz szorosan hozzákapcsolódik a fórum is bármennyire nem szerves része a játéknak.
    Fórum hivatalos részein kívül érdemes az eventhez tartozó csevegő első 5 oldalát elolvasni. Ez nem annyira sok időben, viszont itt biztosan elő fog fordulni minden lényeges információ az eventtel kapcsolatosan, amire érdemes figyelni.
    Bizony, ehhez nem elegendő 1 percre felfutni a játékba lekattolgatni mindent, de akik így játszanak, azok biztosan más célokat tűztek ki maguknak, mint hogy eventezzenek. Az eventezéshez idő kell. Ezt be kell látni. Akinek nincs ennyi ideje, annak érdemes átgondolnia a céljait a játékban.
     
    senga77, juliannakoczkas, Gio és 10 más kedveli ezt.
  14. veronika011355

    veronika011355 Junior szaki

    Köszönöm a kioktato valaszod es elnezest kerek, hogy mertem a velemenyem megmondani, de azt hiszem nem voltam se szemtelen es kötekedö. Tovabbi szep napot kivanok.
     
    Ribiszke, borderland57 és Hooker78 kedveli ezt.
  15. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    Nem voltál az igaz,csak nagyon tájékozatlan.
    Olvasni kellene és akkor minden megérthető.
     
    senga77, juliannakoczkas, vihence és 2 más kedveli ezt.
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Hozok egy képet. Véletlenül vittem rá az egeret és láttam, hogy ennél a résznél van az utolsó item. A végén pedig a felhő. Lehet még valakinek segítség lesz. ;)
    [​IMG]
     
  17. J4m4000

    J4m4000 Fórum-zöldfülű

    sziasztok, én azt sem találom hol lehet elindítani az eventet, valaki segítene???? előre is köszike:)
     
    Ribiszke kedveli ezt.
  18. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Nagyii58 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Csináltam egy képet neked, ahol a repteret megtalálod. Az indítási paramétereket pedig a főnök úr hozta felettem. ;)
     
    Nagyii58, GA-BI-O-Farm, Ribiszke és 3 más kedveli ezt.
  20. Hooker78

    Hooker78 Utánpótlás-írogató

    Nos megfogadtam a tanácsod beléptem a Holland forumba és kimásoltam egy pár sort az event leirásból,tényleg meglepődtem.;);)
    Let op: de XXL lichtgevende brandstof is vooral erg belangrijk als je ook de 5 gevraagde vliegtuigfiches in het overkoepelende event 'Nederwereldsaga' wil gaan inleveren.
     
    fairmike kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.