Megrendelések, Küldetések kérdései

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Kékmadár1, témanyitás ideje: 27.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Kékmadár1

Kékmadár1 Forum Moderator Team Farmerama HU

Üdv' Gazda!

Ez a topic ahová betértél, játékkal kapcsolatos kérdéseidnek fenntartott hely, tehát úgynevezett
    "Help" topic Megrendelések, Küldetések kérdése témában.
    Ennek megfelelően arra kérünk, itt csak kérdésedet tedd fel.

Mielőtt kérdésedet lejegyzed, érdemes benézned az Enciklopédiába, ahol ABC sorrendben találsz ismertetőket a játékban fellelhető összes dologról, és lehet, hogy már ott választ kapsz felmerülő kérdésedre:
    A Gazdaköri küldetésekről az alábbi linken olvashattok:

Minden más jellegű hozzászólás, tehát ami nem kérdés, OFF-nak minősül, és törlésre kerül. Gondolok itt elsősorban a következőkre:

- tapasztalat megosztása bármivel kapcsolatban
    - vélemény valamiről
    - ötlet valamivel kapcsolatban
    - szomszéd keresés
    - trágár beszéd
    - másik játékos sértegetése​

Ha kérdésetek, problémátok van, mindig adjátok meg a farm neveteket és az User ID számotokat a segítségkérő postotokban, ezzel nagyban megkönnyítitek a munkánkat, elkerüljük a félreértéseket (nem ezen a farmomon van a probléma, hanem a másikon, stb.) és gyorsabban tudunk nektek segíteni.

A fórumra vonatkozó előírásokat az alábbiakban találod meg:
    Érdemes ezeket átolvasni, mert a szabályok nem ismerete nem mentesít azok be nem tartása alól.

Együttműködésedet köszönjük!

Eredményes fórumozást kíván

a Farmerama csapata

Bathilda kedveli ezt.
  2. bodza65

bodza65 Utánpótlás-írogató

SZIASZTOK!
    A NAGY HAJSZA EVENTEBEN SIKERÜLT NYERNEM KÉT XL-ES FÁT. TURBÓ MAMUT ÉS SZUPER MAMUT FA. HOGYAN TUDOM EZEKET KITENNI? AZ HOZZÁJUK TARTOZÓ ALAPFÁKAT NEM KAPJUK MEG AUTOMATIKUSAN? AZOKAT MEG KELL VÁSÁROLNI? HA IGEN HOL? KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET! BODZA

3. mamarygen

mamarygen S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

A nagy hajsza eventben fejlesztések a nyeremények a mamutfákhoz.

A téli hajsza eventben voltak nyeremények ezekhez a fákhoz az alapfák.

A gazdaköri küldetésekben is van lehetőség alapfákat megszerezni.
    Itt nézz körül, kérlek -Borsónyi munka, a Hobbikertész és a Zsibongó pillangók küldetéseket keresd meg :
    https://board-hu.farmerama.com/threads/küldetések-a-gazdakörben.6870/

Szintajándék 201 szint felett - [​IMG] Talányos fa ládája is rejthet még mamutfát(mamutfákat).

Más módon most a játékban nincs lehetőség hozzájutni az ilyen fákhoz.

Megkérlek, ne írj csupa nagybetűvel, mert az internetes kommunikációban az ilyen írásmód kiabálásnak felel meg.

.csicsergő. kedveli ezt.
  4. bodza65

bodza65 Utánpótlás-írogató

Szia!

Köszönöm szépen a gyors segítséget!

Elnézést kérek a nagybetűs írásért, nem tudtam hogy ezt jelenti.
    Annyira kedvesek és segítőkészek vagytok, eszem ágában sem lett volna ilyet tenni!

Még egyszer köszönöm és bocsánat!
    Szép napot kívánok!
    Bodza

Wellwisher, BackOffice és -ágianyu33- kedveli ezt.
  5. Altegor83

Altegor83 Járnitanuló

Sziasztok. lehet buta kérdés, azt szeretném megtudni hogy a szezon feladatoknál miért a pörög a két utolsó feladat. Van ennek jelentősége? Ha beadtam a 40-et is van-e értelme tovább beadogatni bármit is.

6. farmerogirl

farmerogirl Fórum parancsnoka

Szia!

A 39. sor csak "csillog", mivel kvázi az a főnyeremény. (Itt van az aktuális szezonos dekor.) A 40. sor pedig azért pörög, mert az többször is ismételhető.

7. Altegor83

Altegor83 Járnitanuló

Köszönöm szépen.

8. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

A legutolsó sor többször teljesíthető

https://board-hu.farmerama.com/threads/strand-szezon.19671/

Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  9. Bajszi.

Bajszi. Utánpótlás-írogató

Sziasztok nem tudom hogy jó helyen írok de vásároltam többször party pörgetést és volt vagy 2022 darab még tegnapig de mára már csak 100 darab van és nem volt olcsó mulatság én úgy tudtam hogy a party pörgetés nincs lekorlátozva bocsánat ha tévedek.Köszönöm előre is a választ.Szép napot mindenkinek. ID: 47467917

10. GYuGYu1003

GYuGYu1003 Fórum ismerője

Szia :) mejelenítési hiba van! A váza ikon alatt, egyéb fül kategória alatt láthatod a valós mennyiséget :)

11. Bajszi.

Bajszi. Utánpótlás-írogató

Szia köszi a segítséget újbóli belépéskor már meg gyógyult a rendszer pár órás szünet után.További Szép estét.

12. bactriaanus

bactriaanus Utánpótlás-írogató

Szia!
    Keresek egy állandó gazdakörit, remélem jó fórumon keresem:

20160419 : CSEREDIÁKOK

A GYIK - Küldetések a gazdakörben összeállításban valahogyan nem találom.
    Talán 2016 április 19-én került a feladatok közé.
    Köszönöm a segítséget!

13. zsani_apja

zsani_apja Fórum admirálisa

Szia!
    >>ITT<< görgess lefele és megtalálod! :)

bactriaanus kedveli ezt.
  14. bactriaanus

bactriaanus Utánpótlás-írogató

Szia_zsani_apja!
    Sajnos csak a 2016-sok között kerestem.
    Korábban készítettem egy kimutatást a magam számára, akkor a Tengeri Kaland és a Téli felüdülés gazdaköri feladatok között találtam a sorban, 2016.04.19-i dátummal a GYIK - Küldetések a gazdakörben című összeállításban.
    Köszönöm a gyors segítséget!!!

zsani_apja kedveli ezt.