Visszajelzés Éjjeli frász küldetés - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 8.10.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Szia én a magam részéről úgy gondolom, hogy ez az event nem igényel pazarlást. Mármint semmi egyebet a vizen és a csatnin kívül. Simán letermelhető party pörik és egyéb betakarítási bónusz nélkül. Persze más a helyzet ha valakinek kiesik egy két napja de aki tud folyamatosan aratni annak nem érdemes elhasználni a pöriket. Ki tudja mikor lesz rá nagyobb szükség. Én most gyüjtögetek mert sosem lehet tudni mikor kell majd a plusz bevételi forrás. Szép napot és sikeres játékot kívánok.
     
    sessyrin, -W-595-, miklos4949 és 12 más kedveli ezt.
  2. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Holnap sok újdonság érkezik. Köztük ez az event is. Sokat nem oszt nem szoroz, a felhő sem. Kiemelhetnék egy pár dolgot, de nem teszem.
    Viszont az felettébb érdekes moderátori magatartás, hogy az Eventismertetőkben folyamatosan van új valami elmentve, már egy hete, de még nincs közzé téve. Így folyamatosan vastagon szedett az Eventismertetők, mintha valamilyen infot nem olvastunk volna. Eddig ez csak az Eventek topicra volt jellemző, de már volt ilyen a Hivatalos hirdetményekben is több héten át. Sajnálatos, hogy a rendet ily könnyű kiszorítani.
     
  3. KataMara

    KataMara Fórumlakó

    Sziasztok!
    Ezt a Bim Boo -t és a Vuk-Vikit hol találom?
    Köszi a választ előre is:)
     
  4. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Esetleg lapozz vissza pár oldalt, hogy nem hagytál-e ki egy-két ismertetőt. (Vagy csak simán tedd olvasottá a fórum eventismertetők rovatát. Mindjárt nem lesz vastagon szedve nálad sem.)
    Néhány társukkal együtt ők az új megrendelők. Bár Vuk Viki kissé finnyás - csak a prémiumos gazdáknak jelenik meg. Részletesen >>ITT<< olvashatsz róluk.
     
    genka53, HéricsBáró, miklos4949 és 2 más kedveli ezt.
  5. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    22 oldalt néztem ma és múlt héten át. Csak azért ennyit, mert nincs több. Addig, amíg előre feltett anyag van, ami még nem látható, addig vastag marad.
     
    DevilMókus kedveli ezt.
  6. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Szerencsére lehet tenni ellene, én is szoktam élni vele:
     
    -kaktuszable-, Gio, Fenyvesi1010 és 6 más kedveli ezt.
  7. Domos52

    Domos52 Fórumelemző

    Szia! Ma 14 órától lesz hozzáférhető!!!!
     
    Kuzdern és genka53 kedveli ezt.
  8. timi-1980

    timi-1980 Fórumgróf

    sziasztok!
    A fonalfarm micsoda és mit ad? köszi
     
    milanzs kedveli ezt.
  9. milanzs

    milanzs Rutinos

    A pók műhelyese.. és farmos, nem teliholdas.
     
    Kuzdern, genka53 és timi-1980 kedveli ezt.
  10. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Gio, Fenyvesi1010, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  11. takizsuzsi40

    takizsuzsi40 Fórum biztosa

    Sziasztok! Nem értem, hogy miért nem a Teliholdas területekre lett ez a event kiírva. Nekem az logikusabban lenne.
     
  12. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Pánteken jön a Sajtos holdraszállás event 2. része; az fut majd a teliholdas részeken.
     
    GA-BI-O-Farm, Gio, inanna11 és 8 más kedveli ezt.
  13. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia ! Miért ?o_ORöpizni és termelni is jobb farmoson mint 8-10 h növényekkel fákkal komfort talaj nélküli helyen. :music:Valamint amig event van addig nem tudsz rajta termelni rémtermékeket. o_OA farmost megveszed a piacon is ha kell, ;)mig ezeket csak ládikokból.:eek:Én kifejezetten örülök ha mást nem a táp összetevöket letermelem, bár máris jönnek az új gazdakörök, azaz itt mindig van hova termelni.:oops::pÉs még ott a jack boltja ott is mindig ki lehet valamit váltani pld holló denevér színes ólam sok van, de alap az relatív kevés.:music::p
     
    Gio, -W-595-, ursa11 és 6 más kedveli ezt.
  14. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok! Teljesen egyetértek veled sokkal jobb lesz így, hogy farmos területen eventezünk és közben termelhetjük a rémtermékeket. Szeretném már végre az egész területet megszerezni de 200 macskatündért egy-két napos nyitva tartással nehéz letermelni. Most végre van rá esélyem. Haladok is szépen mire véget ér a halloween már az összes terület ültethető lesz. Sok sikert jó játékot kívánok.
     
    Gio, Fenyvesi1010, ambrusne és 4 más kedveli ezt.
  15. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok! 1 db 100% hozam és 1 db +1 :inlove:Ez egyszerű lesz .;)Némi 0 perc az elején,1-2 jack és holnapra kész .:pxDMindenesetre komfort talajra jók vagyunk.:D
     
    szekulagábor, inanna11, -W-595- és 2 más kedveli ezt.
  16. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Szia! Gratulálok, hogy egyből sikerül megcsinálnod bár én ráérek. Kapálni úgyis mindennap kell mindegy, hogy mit bár nem értem miért nem vártad meg az új nyereményt a keréken. Hátha az is jó lesz majd valamire.
     
  17. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia. Jogos de van még pörim. :pMindössze 13-ba került..:inlove:Nem biztos hogy mindenkinél működik , de nálam szerencsésebb az event előtti pörgetés hozamra.:music:
     
  18. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    "Az éjjeli frász küldetés" event élő, online!

    Egy kilépést, majd visszatérést követően indulhat az aratás a felröppenőkért.

    A farmos területeken az eventnövény ültetése a feladat.


    Sikeres játékot kívánunk
    a Farmerama csapata
     
    GA-BI-O-Farm, Gio, suba_klara és 3 más kedveli ezt.
  19. milanzs

    milanzs Rutinos

    284 felröppenő
     
  20. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Szia! Még nem próbáltam viszont a szaporítást elbaltáztam. Elfelejtettem lecserélni a földeket így a felröpi érdekében 1x1-es területre ültettem be a 10 magot. Ez mínusz 30 növény. Nem baj legfeljebb futok még egy kört mert éjszakára szeretném beindítani a termelést. Lóherével és viaszvirággal 350 koponyamaszk jött még nem tudom ez jó vagy kevés majd kiderül.
     
    Gio, szekulagábor és DevilMókus kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.