Visszajelzés Éjjeli frászos pizsamaparti - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 5.10.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok! Gratulálok akinek már sikerült. Én még az ötödik beadásra várok érik a növény. Pörgetésből semmi nem jött, így csak simán vízzel érik. A trágya csak 30 percet rövidít nem éri meg. Mindenképpen csak négyszer lehet aratni több nem fér bele trágyával sem. Ha megtelik a tartály majd elhasználom, de nem az event növényre. Van bőven pótolni való hosszú érésű növényem. A röpik nem annyira gyatrák, így, hogy a tegnapi tenyésztés is besegített. Sok sikert mielőbbi végzést és szép eső mentes napot kívánok.
     
    Sárika555, ildiko44, ursa11 és 6 más kedveli ezt.
  2. bherczeg

    bherczeg Haladó

    Köszönöm szépen így már értem!!!
     
    ursa11 kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    már csak a malomtermékekre kell koncentrálni;) eddig 2 keveredett le a malomba;) Jöhet a többi;)
     
    mingo826, ildiko44, tandem6 és még 1 ember kedveli ezt.
  4. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) az viszont jó, hogy például trágyás ládát (és minden elhasználódó dekort) lehet bontani továbbra is a gombaerdőben. Igazán engedélyezhetnék ezt a teliholdas farmon is, mert időnként hasznos lenne, hogy ne kelljen "kimászkálni", ha valaki név alapján akar indítani terméket vagy bontani egy ládát...
     
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ohh köszönöm, ez eddig fel sem tűnt:music:
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  6. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    Én is pont itt tartok. Ja, nem 3 malomtermék van meg, de az majdnem ugyanaz. Innen már nem sietek, még akkor sem, ha alig várom, hogy visszapakoljam a rendes holdélőlényeket 8)
    R
     
  7. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szép estét!
    Nálam is zajlik a pizsamaparti...első cél kipipálva...Pocok légyfogóval ajándékozott meg a piccolo ládaxD
    A röpivel még nincs gondom...1 szerű kis event ez:p
     
    jucus100, Hahacska, achmed1122 és 15 más kedveli ezt.
  8. k.a.t.i

    k.a.t.i Fórum biztosa

    Jó látni, hogy egyesek már kész vannak az eventtel.... Jót tesz a növények mennyiségének, amikor kalkulálják odafent. Munka mellett holnap reggel lesz meg az első + jel. jó fél év kihagyás után látom semmi nem változott. Vannak akik nyomják hogy 5 perc alatt készen legyenek, csakhogy másnak ne lehessen sikerélménye. Telefonon meg behal a játék, mégcsak aratni sem lehet. Néha egy egy eventnél ami jót ad, gondolhatnának a dolgozókra is akik lehet csak naponta 2x tudnak belépni. Vagy akkor mi hagyjuk is a játékot igaz?
     
    mingo826 és buli. kedveli ezt.
  9. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Sziasztok!

    Tegnap 80 sima és kb. 150 PP-ből lett két 100%-om. Ez lényegesen meggyorsította
    a növények letermelését. Plusz a két arany rekeszbe raktam fehér ártatlanságot és
    karácsonyi sütit. A gyémántban csatni volt. Szupertrágyával rövidítettem. Most az
    egy szem felhőmet nem használtam. így az idő 1:15-re rövidült.

    Megvettem a legkisebb kosarat, így rövidítettem a felszaporításon. A boom alatt
    mind a három jelvényhez tenyésztettem 1-1 teljes, 132-es tenyészetet.
    A tenyésztések sokat segítettek a felröpik gyűjtésében.

    A gombaerdőt még az este visszarendeztem. Nálam ez a terület tele van fákkal és ólakkal.
    Reggelre hiányzott 140db üres zsák. Ez a szomszédok segítségével nap közben összejött.
    A felröpik egészen jól jönnek.

    Én a felhőt csak holnap indítom, mert így lesz szinronban az Óriáspolip-dobozokkal.
    Sokat nem szoktam a felhőimmel variálni, de két hónapja szinkronizáltam a két napos felhőket
    a két napos dekorokkal. Így egy kicsivel több TP-t és TTP-t sikerül gyűjtenem.

    Aki végzett annak gratulálok, aki még nem annak sok sikert, jó játékot.
     
    maszilva, -Erbrow-, Kuzdern és 10 más kedveli ezt.
  10. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Kissé negatívra, elkeseredettségre utal a posztod.
    Valami kiborított vélhetőleg. Gondold át kérlek, ez a játék rovására írható-e.


    "Az egyesek készen vannak az eventtel ...."

    Készen vannak sokan, többen itt le is írták.
    Mint oly sokszor.
    Nem dicsőségként, hanem az eredményük bemutatásaként.
    Van olyan társunk, aki a felhasznált kellékeket is említi, van aki nem írja. Ez sem hiba, ezt nem is kell felróni számukra.
    Soha nem azért teszik, hogy másokat lelombozzanak!
    Más célok irányítják a játékukat.
    Mert 13.722 db eventnövényt két teliholdas területen nem ördöngösség megtermelni. A feltételek igénybevétele pedig a saját döntésük.
    A további távlati célokra tudnak összpontosítani, mert az adott területek nyitva tartása lehetővé teszi a fejlődést, a haladást.
    Vagy éppen egyéni szociális teendőik így élhetők, teljesíthetők.

    A sikerélmény mindig belső indíttatásból fakad. Nem ölheti meg mások sikere. Mert mindannyian mások vagyunk.

    "Telefonon behal a játék ..."

    Nagyon sok játékos nincs "elengedve" szuper okos telefonnal, hogy még ez a játék is működjön rajta.
    Ez a játék alapvetően nem okos készülékre tervezett, ezt el kell fogadni.
    Ha nem működik a hordozható készüléken, akkor a munka időszakában a hosszú érésű növény meghozhatja a felröppenőket.
    Nincs sok állásidő, nem kell punnyadó növények miatt keseregni már a teliholdas területeken sem, ez nagyon pozitív.

    Tervezhetők az eventek a saját szabadidőhöz, az elfoglaltságokhoz.
    Ezért kérjük mindig, reális céljaitok, reális, teljesíthető célunk legyen egy adott esemény nyereményeihez.

    Senkinek nem célja, hogy a kisebb teljesítményt elérni képes Játékosok itt hagyják a játékot!
    A belső elégedettség, a magunk teljesítményének elfogadása a legfontosabb.
    Nem kell senkit hibáztatni, nem kell magunkat ostorozni. A szórakozás, a kikapcsolódás az, ami alapot jelent a játékhoz.
    A megfelelési kényszer változtatható bennünk. Ne hagyjuk eluralkodni magunkban a negatívumokat!

    Te voltál már sikeres Játékos!
    Találj vissza az egyensúlyi állapothoz. Kérlek!

    Van még idő, szívesen olvasnám a haladásodról az írásodat. Gondolom, mások is!

    Jó játékot, nyugodt körülményeket kívánok!
     
  11. zebraful

    zebraful Fórumelemző

    Ez az event nekem nagyon megérte. A Picolo láda Jack ajándékát adta. xD A felhőt kell még megszereznem, de ez már jutalomjáték.
    A felröpik miatt nem kell aggódni, annyi mindig van , amennyi kell.
     
    nolina1965, Hahacska, Fuhur és 11 más kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Még egy aratás és vége a pizsama partynak:music:
    A Piccolo a menüben várakozik;)
    Jó event volt, jöhet a következő;)
     
    tandem6, jófarmerlány, jucus100 és 3 más kedveli ezt.
  13. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    akkor ez is kész, a Piccoló szintén várakozik, most nem fogom még kitenni.......
     
    jófarmerlány, jutka190226, Fuhur és 2 más kedveli ezt.
  14. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Piccolo már érik:) reménykedek..

    Megérte.. Jacket kaptam..:D
     
    Utoljára szerkesztett: 8.10.21
    Domos52, jófarmerlány, Sali~*.* és 11 más kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Próbálkozom a gyűjtögetéssel... egyenlőre 5 figyel a menübe;) Kíváncsi leszek mikor lesz muszáj kitennem;)
     
    Domos52, jófarmerlány és jutka190226 kedveli ezt.
  16. tarkacica47

    tarkacica47 Haladó

    Szia! Arra lennék kiváncsi, amikor ilyen sokat pörgetsz, van-e rá valami gyors megoldás, vagy Te is egyenként pörgeted, mint én? Köszi.
     
  17. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Szia!

    Kérdésedre a válasz: igen.
    Ez is egyenként megy, de használnod kell az ESC billentyűt, ami úgy néz ki, hogy rákattintasz a Kerek kerékre, majd a nyílra - ESC,
    rákattintasz a Kerek kerékre, majd a nyílra - ESC stb.
     
  18. cirmi54

    cirmi54 Fórum mestere

    Pipa! xDxDxD
    Üdv. gazdatársak! :)
     
  19. bokorugró133

    bokorugró133 Aktív író

    picoloból Ingrid lett
     
    jófarmerlány, jutka190226 és Fuhur kedveli ezt.
  20. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Szia,
    nekem nem is megy = el se indul telón, pedig néha nagyon örülnék neki! Emiatt áldozok sok szupercsöppöt azokon a napokon, amikor itthon és / vagy gép előtt tudok lenni. Én is kész lettem ma délután, az elején megnyomtam, tegnap alig tudtam aratni, és türelmetlenség miatt rányomtam 1 teljes kört szupercsöppel, és még 1 szántónyi kellett + 6 propeller a végére. Anélkül is meglett volna, persze. Ma nyomtam olyan holdgazokat, amikből az isten mennyisége se elég, ha az ember lánya ólat/fát akar előállítani. Holnap megint csak 2x jutok géphez, vasárnap lehet, h. csak 1x...
    Szóval ne frusztráljon, hogy más előbb készen lett. Ne is hagyd itt, ha szereted! Ez nem verseny, nem is azért írogatják/juk. De mivel alapvetően ez magányos játék, néha szeretünk kommunikálni.
    Mindig voltak, akik idő/csöpp/propeller/pénz milliomosok (nem kívánt törlendő) és erőművük van otthon. Ők egy szintig egy fajta húzóerőt is képviselnek, lehet, hogy nélkülük már megszűnt volna a játék. És akkor mivel játszanánk??? A többi farm jellegű játék nekem nem tetszik ennyire. Már amelyikekbe eddig belenéztem...
    Ebben pont az a jó, hogy senkihez nem kötődünk, mindenki felmérheti, hogy ereje/ideje/gépe mit adhat számára. Ha olyan melóm volt, megkértem valakit (barátnő, család, felváltva, hogy meg ne unják...), hogy arassanak, ha nagyon fontos volt.
    Ne add fel, vannak szépségek még most is a játékban! Bőséges aratást!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.